Ilze Viņķele

Ilze Viņķele

Ilze Viņķele ir latviešu politiķe, kura pārstāv partiju "Vienotība". Karjeras laikā bijusi vairāku Saeimu deputāte, kā arī strādājusi Latvijas labklājības ministres amatā. Pirms pievienošanās "Vienotībai" 2011. gadā bijusi "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Pilsoniskās savienības" biedre.

Populārākie raksti
Dedzināt! 5 grāmatas, kas sadusmoja radikālos pašmāju kristiešus  (274)
12.februāris 2017 04:50
Vairākas nedēļas pagājušas, kopš "Latvijas Kristīgā radio" (LKR) direktors un līdzīpašnieks Tālivaldis Tālbergs ar savu radikālo nostāju, skubinot dedzināt luteriskās baznīcas mācītāja Jura Rubeņa grāmatu "Viņa un viņš. Mīlestība. Attiecības. Sekss", izsauca asu sabiedrības reakciju ne tik daudz satura dēļ, jo reti kurš no publiskā viedokļa paudējiem bija izlasījis šo grāmatu, bet liekot diskutēt par šāda aicinājuma iederību mūsdienās un saskatot līdzību ar savulaik Ādolfa Hitlera sekotāja Jozefa Gēbelsa vadībā īstenotajām grāmatu dedzināšanas akcijām.
Pēc Bites sūdzības komisija ierosina lietu par Viņķeles uzvedību 'Preses klubā'  (349)
19.aprīlis 2017 15:02
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien ierosināja lietu par politiķes Ilzes Viņķeles (V) iespējamo ētikas pārkāpumu televīzijas kanāla "TV24" raidījumā "Preses klubs".
Trešdien veidos jaunu politisko kustību  (272)
24.jūlijs 2017 11:10
Šonedēļ tiks paziņots par jaunu sabiedriskas un politikas kustības izveidi. Tāpat tiks publiskots šīs kustības vērtību manifests, kuru parakstījuši vairāki desmiti aktīvu Latvijas pilsoņu un kas kļūs par pamatu jaunas politiskas organizācijas programmai, teikts paziņojumā medijiem.