Inese Galante

Inese Galante

Inese Galante ir pazīstama latviešu operdziedātāja, kura guvusi ievērību ne tikai Latvijā, bet arī pasaules mērogā, uzstājoties prestižos operteātros un koncertzālēs. Par Galantes popularitāti liecina viņas albumu reitingi, starptautiska mēroga apbalvojumi, kā arī pozitīvās atsauksmes no ārvalstu kritiķiem. Dziedātāja ir starptautiskā mūzikas festivāla "Summertime" idejas autore un patronese. 2017. gadā festivāls "Summertime – ielūdz Inese Galante" notiek no 9. līdz 13. augustam.

Populārākie raksti
Ducis slavenu latviešu dalās savās atziņās par mīlestību un attiecībām  (3)
08.oktobris 2016 22:02
Ja runājam par attiecībām, šķiet, ikviens draugs pie vīna glāzes spēj būt labākais psihologs un padomdevējs. Ja drauga padomi nelīdz un nevienam citam savu rūpi uzticēt nevēlies, iespējams, kādas atbildes sev sniegsi, palūkojoties, ko teic Latvijā zināmi cilvēki.
Foto: Kā posās operdīvas Galantes smalkie viesi  (15)
10.augusts 2016 13:35
Šī vasara ir īsts rosības laiks visiem kulturālu izklaižu cienītājiem, jo malu malās notiek dažādi konceri, festivāli un izrādes, kas pulcē labas atpūtas mīļotājus. Šonedēļ daudzi no viņiem mēroja ceļu uz Dzintaru koncertzāli.
Kažokādas baznīcā: kā posās Galantes koncerta smalkie viesi  (48)
21.decembris 2016 13:00
Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Domā pulcējās sabiedrībā zināmi cilvēki, lai baudītu koncertprogrammu "Ziemassvētku prelūdija" ar pasākuma iedvesmotājas – lieliskā soprāna Ineses Galantes – un viņas uzaicinātu mākslinieku dalību.