Inese Galante

Inese Galante

Inese Galante ir pazīstama latviešu operdziedātāja, kura guvusi ievērību ne tikai Latvijā, bet arī pasaules mērogā, uzstājoties prestižos operteātros un koncertzālēs. Par Galantes popularitāti liecina viņas albumu reitingi, starptautiska mēroga apbalvojumi, kā arī pozitīvās atsauksmes no ārvalstu kritiķiem. Dziedātāja ir starptautiskā mūzikas festivāla "Summertime" idejas autore un patronese. 2017. gadā festivāls "Summertime – ielūdz Inese Galante" notiek no 9. līdz 13. augustam.

Redaktors iesaka
Ar mīlas duetu koncertu atklās ikgadējo festivālu 'Summertime – aicina Inese Galante'  (1)
09.augusts 2017 10:39
Dzintaru koncertzālē 9. augustā notiks starptautiskā mūzikas festivāla "Summertime – aicina Inese Galante " svinīgā atklāšana. Šogad visiem koncerta priekšnesumiem cauri vīsies mīlestības tēma. Mīlas duetu tēlos uz skatuves iejutīsies mākslinieki gan no Latvijas, gan ārvalstīm, portālu "Delfi" informē koncerta rīkotāji no "Ineses Galantes fonda".
Izziņota 'Summertime – aicina Inese Galante' festivāla programma
07.jūnijs 2017 10:05
No 9. līdz. 13. augustam Jūrmalā Dzintaru koncertzālē norisināsies jau 13. starptautiskais mūzikas festivāls "Summertime – aicina Inese Galante ". Latvijas izcilā soprāna Ineses Galantes aicināti, tajā pulcēsies vieglas klasikas, džeza, ņūdžeza, pasaules un akadēmiskās mūzikas atzītākie pašmāju un ārvalstu mākslinieki, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
Ja ne es, tad kurš? Saruna ar operdziedātāju Inesi Galanti  (4)
25.februāris 2016 06:04
Operdziedātāja Inese Galante jau gadsimta ceturksni dzīvo Vācijā, bet vienmēr esot zinājusi, ka atgriezīsies Latvijā ar jaunām iecerēm. Lai dalītos ar to, ko savā mūžā uzkrājusi. "Katram vajag atrast savu veidu, kā dalīties," saka Inese Galante. Jau trešo gadu Ineses Galantes fonds rīko klasiskās mūzikas talantu konkursu "Ineses Galantes talanti", tam vēl var pieteikties līdz 10. martam. Plašāku informāciju var iegūt www.inesesgalantestalanti.lv .