Jakovs Rafalsons

Jakovs Rafalsons

Jakovs Rafalsons ir Rīgas Krievu teātra aktieris un režisors. Karjeras laikā strādājis vairākos Krievijas un Ukrainas teātros, taču kopš 1991. gada strādā Rīgā. Rafalsons filmējies vairākās populārās latviešu kinofilmās un televīzijas seriālos, kā arī ierunājis lomas animācijas filmās. 1996. gadā saņēma "Spēlmaņu nakts" gada labākā aktiera balvu par Kapteiņa lomu izrādē "Nāves deja", bet 2001. gadā - labākā aktiera balvu par Skapēna lomu izrādē "Skapēna blēdības".

Populārākie raksti
19 populāri cilvēki pozē kopā ar bērniem  (63)
18.janvāris 2013 09:46
Ceturtdien, 17. janvārī, Galerijā Centrs tika atklāta fotoizstāde Paaudzes , kurā eksponēti 19 Latvijā pazīstamu personību portreti, kuros viņi redzami kopā ar saviem bērniem.
Video: Jaunajā filmas 'Džimlai Rūdi Rallallā!' treilerī sprāgst un šauj  (40)
11.februāris 2014 09:58
Jaunā Latvijas mākslas filma " Džimlai Rūdi Rallallā! " uz kino ekrāniem iznāks 7. martā, un šobrīd "Studija "F.O.R.M.A."" izdevusi tai jaunu reklāmas rullīti.
'UgunsGrēka' Vadima rokaspuisis – pauerliftinga čempions  (46)
12.decembris 2014 16:20
Kopā ar pazīstamākajiem Latvijas aktiermākslas spīdekļiem seriālā UgunsGrēks jau gandrīz četrus gadus filmējas arī divi muskuļoti tēvaiņi, kuriem ar aktiera profesiju nav nekāda sakara. Tie ir Vadima Felzenbahera biedējošie rokaspuiši, kuri ikdienā ir sportisti. Redzamākais no viņiem – pauerliftinga čempions Lauris Gabrāns (attēlā).