Jānis Bordāns

Jānis Bordāns

Jānis Bordāns ir latviešu jurists un politiķis, kurš savulaik pārstāvēja Nacionālo apvienību (NA). Netika ievēlēts 11. Saeimā, taču pēc Gaida Bērziņa atkāpšanās no tieslietu ministra amata 2012. gada 20. jūnijā, Bordāns tika ievēlēts šajā amatā un vēlāk pievienojās TB/LNNK, kas ietilpst NA.
Savukārt 2014. gada 17. maijā Bordāns nodibināja "Jauno konservatīvo partiju" (JKP), no kuras 2017. gada 1. martā tika izvirzīts Rīgas mēra amatam gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

Populārākie raksti
Valsts noslēpums, ebreji un 'airBaltic' – kāpēc iepriekš atkāpušies ministri  (47)
06.augusts 2016 08:54
Notikušais līdz nu jau bijušā veselības ministra Gunta Belēviča (ZZS) demisijai satrauca daudzus – rindas apiešana Latvijas Onkoloģijas centrā ne tikai izgaismoja politiķa spējas melot, bet arī atkārtoti iezīmēja problēmas veselības nozarē. Portāls "Delfi" piedāvā atcerēties, kādu iemeslu dēļ Latvijā pēdējos piecos gados demisionējuši ministri.
Notāre un uzņēmējs prasa atcelt nelabvēlīgo spriedumu par vecu cilvēku apkrāpšanu  (78)
19.janvāris 2017 15:41
Rīgas apgabaltiesa ceturtdien apelācijas kārtībā sāka skatīt krimināllietu, kurā par vecu cilvēku apkrāpšanu apsūdzēta notāre Laila Poriete un uzņēmējs Gints Lazdiņš. Tiesa pasludināja pārtraukumu līdz 29. martam, lai lemtu par pieteiktajiem lūgumiem – tostarp par pirmās instances tiesas sprieduma atcelšanu un lietas nosūtīšanu jaunai izskatīšanai.
Šķelšanās 'Vienotībā': Partijas biedri apsver iespēju veidot jaunu politisku spēku  (209)
10.jūlijs 2017 21:04
Partijas " Vienotība " pārstāvji pauž, ka politiskais spēks ir nopietnu pārmaiņu priekšā – tā dēvētais partijas liberālais spārns apsver iespēju radīt jaunu partiju, vēsta raidījums "TV3 Ziņas".