Jānis Dombrava

Jānis Dombrava

Jānis Dombrava ir latviešu politiķis, kurš pārstāv Nacionālās apvienības partiju "Visu Latvijai!". Saeimā pirmo reizi tika ievēlēts 2010. gadā 22 gadu vecumā, kļūstot par jaunāko Saeimas deputātu pēc Latvijas valstiskuma atjaunošanas.

Populārākie raksti
'Esmu apliets dubļiem,' par sasaisti ar Dirnēnu daudzmiljonu impēriju saka NA politiķis  (174)
05.februāris 2016 21:22
"Sajūta tāda, ka es esmu apliets mazliet ar dubļiem, ka partija ir aplieta mazliet ar dubļiem," Latvijas Televīzijas raidījumā "Panorāma" piektdien teica Nacionālās apvienības (NA) politiķis Jānis Dambis, kura saistību ar bijušā finanšu policista Roberta Dirnēna daudzus miljonus vērto nekustamo īpašumu atklājusi Latvijas Televīzija (LTV).
Mildas acīm: Ko Brīvības piemineklis pieredzējis 16. martā desmit gados  (33)
16.marts 2016 02:10
16. marts katru gadu Latvijas sabiedrībā rada plašas diskusijas, bet drošību sargājošās iestādes šai dienai veltītajiem pasākumiem sāk gatavoties teju pāris mēnešus iepriekš. Arī šogad robežsardze pastiprināti uzmana robežas, bet Valsts policija un Drošības policija gatavojas savu kompetenču robežās. Tomēr, aizvadīto gadu pieredze liecina, ka pilnībā bez incidentiem šo dienu neaizvadīt ir ļoti grūti.
Dombrava bez OCTA traucies ar iznomātu 'Lexus'  (103)
14.decembris 2015 20:51
Deputātu Jāni Dombravu ( VL-TB/LNNK ) pie administratīvā soda vēlas saukt, jo braucis ar iznomātu automašīnu "Lexus SC 430", kurai nav bijusi obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.