Jānis Grodums

Jānis Grodums

Jānis Grodums bija populārs latviešu rokmūziķis, kurš vislabāk pazīstams kā leģendārās grupas "Līvi" vokālists un basģitārists. Karjeru viņš uzsāka 1976. gadā, kad pievienojās "Līviem" un bija atsevišķu dziesmu vokālists, bet pēc Aivara Brīzes aiziešanas no grupas 1990. gadā Grodums kļuva par vienīgo grupas solistu. Mūziķis mira no hepatīta 2010. gadā.

Redaktors iesaka
Izdots Jāņa Groduma piemiņas albums 'Nezāles neiznīkst'  (11)
27.jūlijs 2010 18:16
Izdots Jāņa Groduma piemiņas albums "Nezāles neiznīkst", portālu "Delfi" informēja kompānijas "Mikrofona ieraksti" pārstāvis Guntars Račs.
Mūžībā izvadīts mūziķis Jānis Grodums
22.jūnijs 2010 15:40
Dienu pirms Jāņiem, 22. jūnijā, Rīgas Krematorijā pēdējā gaitā tika aizvadīts leģendārais "līvs" Jānis Grodums (attēlā). Mūziķis bija vēlējies, lai viņu negulda zemes klēpī, bet kremē un pelnus izkaisa dzimtajā Liepājā – Rožu laukumā vai jūrā.
Atklās mūziķa Jāņa Groduma pirmo personālizstādi  (3)
01.marts 2010 10:05
Liepājā, UPB galerijā no 5.marta būs skatāma pazīstamā mūziķa, grupas "Līvi" dalībnieka Jāņa Groduma pirmā personālizstāde "Fotografē Jānis Grodums ", atklājot pavisam nepazīstamu Grodumu – romantisku, dvēselisku, maigu un vienlaicīgi ļoti redzīgu apkārtējās pasaules nianšu pamanītāju, portālu "Delfi" informē galerijas pārstāvji.