Jānis Nords

Populārākie raksti
Lieliska kampaņa vai plaģiāts: Rīgu reklamē seniors, mācītājs un sieviešu blogeris zirgā  (1)
04.aprīlis 2017 15:42
Nesen publicēti pirmie trīs Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) jaunās tūrisma reklāmas "Insider's Guide to Riga" video, kur redzami neparasti mācītāja, seniora un sieviešu blogera stāsti tieši par viņu Rīgu un to, ko tajā darīt. Šie video jau izraisījuši diskusiju vilni sociālajos tīklos, kuru lietotāji ir gan ļoti kritiski pret jauno kampaņu, pārmetot tām seksismu, gan arī slavē tās radošumu. Vairāk šeit.
Par suņiem un cilvēkiem. Jāņa Norda filmas 'Ar putām uz lūpām' recenzija  (14)
27.novembris 2017 05:22
Iespējams, tā ir tikai sagadīšanās, taču faktiski visās šogad iznākušajās pašmāju spēlfilmās uzmanības centrā ir peripetijas ģimenē – te ir gan mūžvecās paaudžu saskarsmes problēmas Vara Braslas ģimenes komēdijā "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", gan laulātā pāra greizsirdības drāma Aika Karapetjana mistikas trillerī "Pirmdzimtais" un neparasti dzimtas noslēpumi Staņislava Tokalova ar fantastikas elementiem piesātinātajā "Tas, ko viņi neredz". Arī Jānis Nords ar savu jaunāko filmu paspējis ielēkt aizejošā gada kino vilcienā, piedāvājot skatītāju uzmanībai ģimenes attiecību trilleri.
Noskaidroti 'Lielā Kristapa 2014' laureāti; par labāko spēlfilmu atzīta 'Mammu, es tevi mīlu'  (39)
12.decembris 2014 00:24
11. decembrī Dailes teātrī un LTV 1 tiešraidē notika Rīgas Starptautiskā kino festivāla un Latvijas Nacionālā filmu festivāla " Lielais Kristaps " (LK) noslēguma ceremonija, kurā piešķīra balvas pēdējo divarpus gadu laikā uzņemtajām un pabeigtajām labākajām filmām un kino profesionāļiem 24 nominācijās. Festivāls "Lielais Kristaps" šogad notiek Rīgas Starptautiskā kino festivāla ietvaros un to rīko "Latvijas Kinematogrāfistu Savienība" sadarbībā ar Riga IFF .