Jānis Ošlejs

Jānis Ošlejs

Jānis Ošlejs ir latviešu uzņēmējs un ekonomists, kurš darbojas uzņēmuma "Primekss" priekšsēdētāja amatā, kā arī ir viens no projekta "Radošuma pils” dibinātājiem.

Populārākie raksti
Latvija var! No ēku grīdām līdz milzu teleskopiem – betona celšana jaunā līmenī  (10)
18.septembris 2017 06:02
Betona ražotājs "Primekss" 2008. gadā, līdzīgi kā daudzi citi uzņēmumi dižķibeles laikā, nonāca sarežģītas izvēles priekšā. Tolaik pieņemtie lēmumi šobrīd ļauj uzņēmumam strauji attīstīties un iekarot pasaules tirgu ar unikālu produktu – betonu, kādu nepiedāvā neviens cits ražotājs pasaulē. "Primekss" ik gadu aug par 30% līdz 40%, un uzņēmuma dibinātājs un vadītājs Jānis Ošlejs prognozē, ka šāda pat izaugsme gaidāma arī nākotnē.
Rutkaste: lata devalvācija krīzes sākumā būtu izraisījusi vēl straujāku ekonomikas lejupslīdi  (63)
27.janvāris 2013 18:22
Lata devalvācija krīzes sākumā būtu izraisījusi vēl straujāku ekonomikas lejupslīdi, portālā "makroekonomika.lv" raksta Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.
Intelektuālais īpašums: inovatori diskutē par izaicinājumiem (Video tiešraide)
03.marts 2015 08:52
Lai diskutētu par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem intelektuālā īpašuma aizsardzības jomā, Rīgā 3. un 4. martā norisinās Baltijā lielākā intelektuālā īpašuma konference, kas pulcē vairāk nekā 150 dalībnieku. Konferencē piedalās pasaules intelektuālā īpašuma politikas veidotāji un viedokļu līderi, nozares eksperti un Latvijas uzņēmēji, kuriem rūp sava intelektuālā īpašuma aizsardzība.