Jaunais gads

Cehs.lv: Latvija – mazā Sīrija  (35)
31.marts 2016 00:04
Jau izsenis dažādas Latvijas vietas bijušas "mazās Parīzes", "mazās Londonas" un pat "mazās Ņujorkas" tomēr pēdējo nedēļu laikā esam ieguvuši jaunu titulu – Latvija ir mazā Sīrija. Būsim reāli – pat valstī, kurā notiek atklāta karadarbība starp dažādiem politiskajiem spēkiem un teroristiskiem grupējumiem, nav tik karsti, kā Latvijas kūlas dedzināšanas sezonā. Mēs runājam par vairāk nekā 1000 reģistrētiem kūlas ugunsgrēkiem pašā dedzināšanas sezonas sākumā. Ko teiksi, Sīrija?
Aprīlī Dailes teātris viesosies Krustpilī un Valmierā  (2)
24.marts 2016 15:07
Aprīlī Dailes teātris ar izrādi "Divi kapteiņi" viesosies Krustpilī, bet izrādi "Ja tevis vairs nebūtu" rādīs Valmierā, portālu "Delfi" informēja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.
Fantastiskas siltumnīcas pārvērtības – radošā stikla pils Valmieras pusē  (3)
17.marts 2016 21:08
Kad šķiet, ka teju viss jau ir izdomāts un ar kaut ko oriģinālu vairs grūti pārsteigt, kā no zila gaisa uzzinu par Valmieras pusē atjaunoto Siltumnīcu. Par šādu vietu jau nevar nepastāstīt, tāpēc iztaujāju vaininieku un idejas autoru Paulu Jēgeru par to, kā radās ideja, kā noritēja pārvērtības un kas šeit notiek sezonas laikā.
Dzīvnieku patversmē 'Labās mājas' nonācis neparasti daudz kaķēnu
17.februāris 2016 14:06
Dzīvnieku patversmē "Labās mājas" sācies kaķēnu laiks, stāsta patversmes pārstāve Veronika Stāvause. Mazie peļu junkuriņi esot īpaši populāri, jo cilvēki, kas grib adoptēt mājdzīvnieku, alkst pēc pavisam mazākajiem kaķēniem. Tiesa, tik agra pavasara sākšanās patversmē ir neparasta, min Stāvause.
Ķīnieši visā pasaulē sagaida Ugunīgā Pērtiķa gadu
10.februāris 2016 10:43
8. februārī sagaidīts ķīniešu Jaunais gads jeb Ugunīgā Pērtiķa gads. Cilvēki visā pasaulē piedalījās tā atzīmēšanā, radot krāšņus salūtus un neaizmirstamu nakti svinētājiem.
Radošums, miers un kārtīgums – ko mums mācīties no pērtiķiem?
08.februāris 2016 16:00
Jauno gadu sagaidījām jau vairāk nekā pirms mēneša, taču Ķīniešu Jaunais gads iestājas tikai šodien. Arī Rīgas Zooloģiskais dārzs iedzīvotājus sveic Ugunīgā Pērtiķa gadā, vēlot pērtiķa radošumu, draudzību un mieru dažādās situācijās.
Kādi ēdieni jāliek galdā, sagaidot Ugunīgā Pērtiķa gadu?
08.februāris 2016 14:20
Ķīniešu Jaunais gads nav vis 1. janvārī, bet vien šodien. Ja vēlamies būt precīzi, tad tas iestājas 8. februārī pulksten 16:39. Lai Pērtiķa gads būtu veiksmīgs, tas jāpavada jautrā kompānijā, labi paēdušiem. Kas tad īsti ir jāliek galdā šajos svētkos?
Traģiskā avārija, Kaimiņš dibina partiju, austrumu Jaunais gads klāt. Šorīt svarīgākais  (3)
08.februāris 2016 06:41
Pirmdien, 8. februārī, portāls "Delfi" teksta tiešraidē vēsta par šo un citiem notikumiem, ko rīta steigā nedrīkst palaist garām.
Kā uzvarēt fotohaosu un sakārtot bērnu fotogrāfiju kalnus
06.februāris 2016 18:14
Vairumā ģimeņu dažādākos veidos tiek glabātas simtiem fotogrāfiju. Vecāki iemūžina bērna pirmo smaidu, pirmos soļus, pirmo klasi, pirmo izlaidumu… Dzimšanas dienas, ceļojumi, ģimenes svētki – viss pamatā glabājas vienā mapē "Nešķirots jeb dažādi" un "guļ" tur gadiem. Pienācis laiks izveidot pirmo ģimenes fotoarhīvu! Padomus, kā to pareizāk izdarīt ar digitāla formāta foto, sniedz portāls Mama.ru .
Lēnākais ceļš uz Rio spēlēm – kā latvieši gatavojas doties uz Brazīliju airu laivā  (8)
03.februāris 2016 13:02
Divu ceļotāju ekspedīcijas "The Slowest Way to Rio" Jaunais gads sācies ar apņemšanos – projektam būt. Proti, divi latvieši, par kuru iepriekšējiem ceļojumiem esam stāstījuši arī Tūrismagids.lv , šogad uz Olimpiskajām spēlēm Rio plāno doties ar airu laivu.
Ivars Neiders, 'Rīgas Laiks': Latvieši kā cilvēki un cilvēki kā latvieši  (34)
02.februāris 2016 00:04
"Es novēlu visiem Latvijas iedzīvotājiem apzināties savu vērtību kā cilvēkiem un kā latviešiem," portāla Delfi lasītājiem saka eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Delfi, 1. janvārī
Aicina iepazīt pērtiķu daudzveidību Dabas muzeja rīkotā pasākumā
01.februāris 2016 14:11
Tā kā tuvojas Ķīniešu Jaunais gads, kas iestāsies 8. februārī, Latvijas Dabas muzejā notiks tematisks pasākums, veltīts šī gada simbolam - pērtiķim, pastāstīja Latvijas Dabas muzeja pārstāve Jolanta Bimbere.
Atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm februārī un veselīgu našķu receptes
01.februāris 2016 10:48
"Viss, ar pirmdienu sākšu jaunu dzīvi! Ēdīšu stingri noteiktos laikos, manā ēdienkartē būs tikai veselīgi un vērtīgi produkti, nē – bulciņām un saldumiem, vingrošu vismaz trīs reizes nedēļā…" Pazīstamas frāzes un apņemšanās, vai ne?
Mazā Monika iztiek ar minimālu albumīna devu, dzīvo mājās un attīstās  (16)
31.janvāris 2016 11:16
Monika, kurai nu jau nosvinēta otrā dzimšanas diena, mājās pavadīti Ziemassvētki un Jaunais gads, attīstās kā normāls bērns un tikai aptuveni piecas reizes mēnesī viņa saņem albumīna devu, kas ir mazāka par to, ko meitenei ik dienas, vairāk nekā gada garumā ievadīja Bērnu slimnīcā.
Jaunā gada noskaņās ar našķiem cienā Singapūras zoodārza pērtiķēnus
27.janvāris 2016 16:08
Lai arī pie mums Jaunais gads jau nosvinēts, Āzijas valstīs Pērtiķa gads sāksies vēl tikai 8. februārī. Singapūras zoodārzā tas jau ieskandināts ar gardiem našķiem, ziņo Reuters .
Krievijā 'štrāfēs' futbolistus, kuri pa svētkiem būs pieņēmušies svarā  (2)
26.janvāris 2016 13:49
Maskavas "Lokomotiv" futbola kluba vadība nolēmusi sodīt spēlētājus, kuri pa svētku brīvdienām būs pieņēmušies svarā, ziņo vietējie mediji.
Joprojām atrod Jaungada salūta aizbaidītos suņus
26.janvāris 2016 12:29
Lai gan Jaunais gads sagaidīts jau pirms nepilna mēneša, cilvēki joprojām jūt tā sekas, īpaši tie suņu saimnieki, kuru mīluļi Jaungada naktī pazuduši. Raidījums Ķepa uz sirds vēsta, ka "salūta suņi" tiek atrasti ik dienu.
Leļļu teātris martā sola pirmizrādi - 'Pinokio' ar skeletu lellēm
18.janvāris 2016 16:46
Latvijas Leļļu teātrī jaunais gads sācies ar intensīvu darbu pie topošās izrādes "Pinokio", kas būs nīderlandiešu izcelsmes režisora Jana Villema van den Bosa debija leļļu teātra žanrā. Izrāde bērniem no sešu gadu vecuma tiek iestudēta gan latviešu, gan krievu trupā, un tās pirmizrādes gaidāmas 6. martā Leļļu teātra Lielajā zālē.
No baltas lapas: TOP 8 IT lietas, kas jāizdara katram, jaunu gadu uzsākot  (6)
18.janvāris 2016 07:00
Jūsu "gadžeti" pateiks paldies, ja sekosiet līdzi šiem vienkāršajiem padomiem. Konkrētāk sakot, šeit aprakstītajām procedūrām jākļūst par ikdienu un jāpilda tās regulāri. Bet, ja kāds darīs to pirmoreiz, labāku laika par gada sākumu iedomāties grūti!
Foto: Ziemas pasaka Salaspils botāniskajā dārzā
16.janvāris 2016 19:18
Lai arī līdz aktīvajai vasaras sezonai vēl tālu, jaunais gads Salaspils botāniskajā dārzā iesācies ar iespaidīgu ziemas ainavu. Dārzs sniega glazūrā izskatās citādāk nekā ierasts - uz baltā fona atklājas koku vainagu formas, kas vasaras sezonā ir klātas ar lapām, un to visu patiesi vērts redzēt arī pašu acīm.
Grims, mode un dzīves filozofija: 2016. gada 10 aktuālākās tendences
14.janvāris 2016 09:53
Apkopojot aktuālākās grima, stila un frizūru idejas šim gadam, piedāvājam Vogue veidoto modernāko trendu apskatu. Šogad tēla veidošanā pārliecinoši triumfējis dabiskums, tomēr to papildina arī košas un drosmīgas, pat pārsteidzošas detaļas. Lūk, uzzini par tām ko vairāk!
ASV atzītas divas jaunas suņu šķirnes
07.janvāris 2016 10:46
Jaunais gads sācies ar oficiāli atzītām suņu šķirnēm! Kuplajam šķirņu pulkam Amerikas Kennelklubs (American Kennel Club) pievienojis vēl divas, vēsta CNN .
Gada poza, pikantākie knifiņi un karstākie datumi - seksa prognoze 2016  (19)
06.janvāris 2016 09:35
Kamēr astrologi un dažādu sfēru eksperti steidz ziņot par to, kāds šis gads būs attiecību, biznesa un politikas kontekstā, Latvijas seksa eksperts Edgars Toretto ir veltījis vairākas dienas, lai padziļināti izpētītu to, kā jaunais gads ietekmēs latviešu seksa ieražas. Un prognozes ir iepriecinošas!
Mājās darāmo darbu plāns 2016. gadam
05.janvāris 2016 18:57
Vieni apsolās vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm, citi - apgūt kaut ko jaunu vai iemācīties gatavot kādu ēdienu, taču vēl kāds jaunajā gadā, iespējams, apsolījies vairāk pievērsties mājas dzīvei un būt čaklāks mājas darbu darītājs. Lai mājas solis ritētu raitāk un nebūtu jāapmulst darāmo darbu gūzmā, noderēs šis apkopojums no portāla Houzz.com , kur katrā mēnesī uzskaitīti ieteicamie mājas darbi.
Video: Londonas zoodārzā norit ikgadējā dzīvnieku skaitīšana
05.janvāris 2016 10:28
Londonas zoodārzā jaunais gads iesācies ar atbildīgu uzdevumu. Dzīvnieku kopēji tur uzsākuši ikgadējo dzīvnieku skaitīšanu, ziņo Reuters .
Video: No Arābijas jūras izglābta nomaldījusies lauva
04.janvāris 2016 15:08
Jaunais gads trauksmaini iesācies pie Indijas krastiem, kur no jūras viļņiem izglābta lauva, vēsta Ukraine Today .
Foto: Kā jauno gadu sagaidīja paši skaistākie un turīgākie rīdzinieki  (50)
04.janvāris 2016 14:46
Jaunais gads Rīgā tika sagaidīts ar neskaitāmām ballītēm, taču vienas no grandiozākajām dzīrēm norisinājās par skaisto un turīgo cilvēku klubiņu dēvētajā Andrejsalas izklaides vietā First Dacha . Ļaudis 2015. gada pēdējā naktī tur plosījās kā negudri.
Aktuālākās līgavu grima, stila un tēla tendences 2016. gadā
04.janvāris 2016 12:43
Jaunais gads grima tendencēs iezīmēsies ar tradicionālu un pārbaudītu vērtību saglabāšanos, kā arī dažiem jauniem akcentiem. Kā uzsver grima speciāliste Dita Grauda, šobrīd modē ir praktiski viss, tomēr arī 2016. gadā svarīgi izvēlēties sev piemērotāko stilu.
Policija: Jaunais gads Rīgā sagaidīts bez īpašiem starpgadījumiem  (1)
01.janvāris 2016 18:13
Jaunā gada sagaidīšana Rīgā notikusi bez īpašiem starpgadījumiem, atzina Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa.