Jay Z

Jay Z

Jay Z (īstajā vārdā Šons Korijs Kārters) ir pasaulslavens mūziķis, kurš darbojas repa žanrā. Viņš ir viens no komerciāli vieksmīgākajiem un ietekmīgākajiem visu laiku reperiem, kurš karjeras laikā izdevis daudzus studijas albumus, kā arī saņēmis daudzus prestižus apbalvojumus. Tāpat arī Jay Z ir veiksmīgs uzņēmējs. Precējies ar pasaulslaveno dziedādāju Beyonce.

Populārākie raksti
Kautiņi, narkotikas, izvarošana: slavenības ar krimināliem grēkiem  (12)
06.oktobris 2017 11:55
Viens likums, viena taisnība visiem – ja izdari noziegumu, tiec sodīts. Tas attiecas arī uz slavenībām – ne viena vien zvaigzne savās mājās pie sienas var piekārt fotogrāfiju, kurā redzams neilgi pēc aresta.
Pasaules ietekmīgākā pāra laimi aizēno krāpšanas skandāls  (21)
23.oktobris 2015 13:32
Amerikāņu skatuves māksliniece Bejonsa un reperis Jay Z (abi attēlā) tiek dēvēti par vienu no pasaules šovbiznesa ietekmīgākajiem precētajiem pāriem. Tagad atklātībā nonākuši fakti, kas satraukuši daudzus fanus. Jaunākajā dziedātājas biogrāfijā tiek apgalvots, ka Bejonsas vīram bijusi viltus afēra ar barbadosiešu izcelsmes dziedātāju Riannu.
Foto: Bejonsa izrāda sievišķīgās auguma aprises  (12)
25.jūnijs 2016 09:53
Amerikāņu dziedātājas Bejonsas Noulzas un viņas vīra, repera Jay Z (abi attēlā), fani var atviegloti uzelpot – jaunākie paparaci foto apliecina, ka par pasaules šovbiznesa skaistāko pāri dēvēto mūziķu laulība nav izjukusi.