Kalnu slēpošana

Kalnu slēpošana

Kalnu slēpošana ir ziemas sporta veids, kurā sacensības norisinās vairākās disciplīnās. Sportisti sacensībās slēpo lejā pa kalnu nogāzi, apslēpojot trasē izvietotos šķēršļus. Kopš 1936. gada kalnu slēpošana ir iekļauta olimpiskajās spēlēs.

Populārākie raksti
Motocikls un papēžkurpes ir savienojamas lietas. Baikere Elena par sievietēm uz riteņiem  (8)
09.maijs 2016 07:04
Parādoties arvien siltākām dienām un nesen aizvadot motociklu sezonas atklāšanu, jāteic, ka motoru rūkšana un riepu kaukšana ielās dzirdamas arvien vairāk. Taisnība, ka visi uz šī spēkrata izskatās vienādi, jo īpašie tērpi, sargi un ķivere apslēpj vadītāja būtību. Bet kā ir tad, ja no ķiveres apakšas vējā pland bize? Par dzīvi uz diviem ratiem, vīriešu attieksmi pret sievietēm un sievišķības nezaudēšanu, stāsta Elena.
Video: Olimpiskais vicečempions kalnu slēpošanā par mata tiesu izvairās no traģēdijas  (16)
23.decembris 2015 10:07
"Laimes krekliņā" dzimis pazīstamais austriešu kalnu slēpotājs Marsels Hiršers, kuram otrdien Pasaules kausa posmā par mata tiesu izdevās izvairīties, iespējams, pat no nāvējošām traumām, ziņo "Eurosport".
Ceļojums laikā: kā ziemas priekus Latvijā baudīja pagājušajā gadsimtā  (3)
07.janvāris 2016 20:11
Jau nedēļu visā Latvijā iestājusies ziema, un tās cienītāji, spītējot spelgonim, steidz baudīt, gan slēpošanu uz kalna , gan distanču trasēs, piemēram, Biķerniekos , bet vietās, kur reiz bijušas ūdenstilpnes, nu var manīt slidotājus un zemledus makšķerniekus.