Kanāda

Kanāda

Kanāda ir valsts, kas atrodas Ziemeļamerikas ziemeļos. Teritorijas ziņā Kanāda ir otra lielākā valsts pasaulē pēc Krievijas. Tāpat arī Kanāda ir viena no bagātākajām pasaules valstīm. Kanādas oficiālās valodas ir angļu un franču, kas ir radījis problēmas, jo franču apdzīvotā Kvebekas province regulāri cenšas atdalīties no valsts.

Populārākie raksti
Pareģojumi literatūrā, mākslā un mūzikā, kas piepildījās  (41)
13.jūnijs 2013 08:36
Tehnoloģijām attīstoties ātrāk nekā lielākā daļa cilvēces spēj tām tikt līdzi, futorologus aizvien vairāk vilina censties uzminēt, kas mums sagaidāms nākotnē.
Karadarbība Sīrijā un Irākā: kas ar ko karo  (141)
24.oktobris 2016 00:00
Bruņotajam konfliktam Sīrijā šogad apritēja piektā gadskārta, bet "Daesh" ekspansija un līdz ar to arī Irākas ieraušana jaunā karā notika pirms vairāk nekā diviem gadiem. Visu šo laiku karadarbībā iesaistīto dalībnieku skaits ir tikai palielinājies, un valstu kartes, atzīmējot tajās galvenās frontes līnijas, izskatās pēc raibām kolāžām.
Linkolns un 8 citi slepkavu nogalinātie politiķi  (14)
15.aprīlis 2015 07:00
Pirms 150 gadiem, 1865. gada 15. aprīļa rītā, aptuveni plkst. 7:22 nomira iepriekšējā dienā sašautais ASV prezidents Abrahams Linkolns. Viņš bija pirmais nogalinātais ASV prezidents, taču ne pirmais un ne pēdējais politiķis, kurš miris no slepkavas rokas.