Kandava

Populārākie raksti
Piecas skaisti atjaunotas muižas Latvijā, kur vērts iegriezties
16.aprīlis 2016 15:20
Kur vien raugies, katrā Latvijas novadā atrast kādu bezgala skaistu muižu, kas savulaik bijusi apdzīvota, grezna vieta ar kūsājošo dzīvību, taču tikai daļa no tām mūsdienās ir atjaunota un joprojām uztur šo rosību. Lai arī vairums šādu ēku vēl gaidu saimnieku palīdzīgo roku, ir vērts redzēt un iepazīt katram jau tās ēkas, kur ieguldīts daudz pūļu vēsturisko liecību saglabāšanā.
Latvijas krāšņākās vietas: septiņas idejas zelta rudens baudīšanai  (1)
14.oktobris 2017 11:31
Zelta rudens baudīšana Siguldā jau gadu gadiem nemainīgi kļuvusi par teju ikviena atpūtnieka ierasto virzienu šajā gada laikā, un fotogrāfijas ar mirkļbirkām #zeltarudens un #sigulda pārpludina sociālos tīklus. (Par skaistākajām vietām Siguldā rudenī lasiet šeit ). Taču, kur doties tiem dabas baudītājiem, kuri nevēlas mīt vienu taku ar simtiem un pat tūkstošiem atpūtnieku un labprātāk vērotu pārmaiņas dabā mazākā kompānijā?
Ceļo visu gadu! 12 ceļojumu idejas katram mēnesim  (1)
07.janvāris 2016 07:20
Kad ir labākais laiks ceļošanai? Visu gadu! Tikai jāizlemj, kurp doties un visa dzīve būs liels ceļojums. Ne vienmēr jādodas tālu - iespējams, izcilas brīvdienas būs tepat Latvijā, bet arī domu par tālākiem ceļojumiem nevajadzētu atmest. Lūk, Tūrismagids.lv ieteikumi šī gada ceļojumiem katram mēnesim.