Kārlis Krēsliņš

Kārlis Krēsliņš

Kārlis Krēsliņš ir latviešu militārpersona un politiķis. Bijis Padomju armijas, Latvijas Aizsardzības spēku un Nacionālo bruņoto spēku virsnieks, kā arī militārais zinātnieks un rezerves brigādes ģenerālis. Politiskās karjeras laikā bijis vairāku partiju biedrs un Saeimas deputāts.

Populārākie raksti
Dāvinājumi, honorāri, ārvalstu pensijas – Saeimas deputāti atskaitās par pērnā gada turību  (100)
25.marts 2017 17:08
Honorāri no 11 organizācijām, dāvinājums no sievas, par kuru nopirkts jauns auto, kā arī ārvalstu pensija – šādus ienākumus paralēli atalgojumam par darbu Saeimā pērn guvuši deputāte Janīna Kursīte -Pakule (NA), Ainārs Mežulis (ZZS) un Ojārs Ēriks Kalniņš (V).
Mūrniece: Saeimu ir apsēdis 'zaļais pūķis'  (189)
29.decembris 2014 07:51
12. Saeimas pirmie divi darba mēneši ir iesākušies ar gadījumiem, kas nerada prieku. Saeimu ir apsēdis 'zaļais pūķis' un neskatoties, ka parlamentā morālā latiņa ir uzlikta ļoti augstu, deputātu ziņā ir jautājums par mandātu nolikšanu saistībā ar viņu pārkāpumiem, intervijā Latvijas Radio pirmdien sacīja Saeimas spīkere Ināra Mūrniece .
'Nē, es nekur neiešu!' Kaimiņu neveiksmīgi mēģina padzīt no komisijas  (79)
12.novembris 2015 13:06
Deputātu Artusu Kaimiņu (Latvijas Reģionu apvienība) ceturtdien Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs ("Saskaņa") vēlējās izraidīt no komisijas sēdes par darba traucēšanu, bet Kaimiņš atteicās pamest komisijas telpas.