Kārlis Lācis

Kārlis Lācis

Kārlis Lācis ir latviešu komponists un pianists. Viņa mūzika ir vairāku žanru kā, piemēram, džeza, etno un deju mūzikas apvienojums. Rakstījis dziesmas un aranžējumus vairākiem populāriem Latvijas dziedātājiem, komponē filmu un reklāmu mūziku, kā arī veido teātra izrāžu muzikālo noformējumu. Bijis grupas "Time After Time" sastāvā.

Populārākie raksti
Noskaidroti 'Spēlmaņu nakts' balvu kandidāti  (23)
19.jūnijs 2013 16:07
Trešdien, 19.jūnijā, Dailes teātra kafejnīcā "Epikūra dārzs", piedaloties 2012. gada Spēlmaņu nakts laureātiem Inesei Pudžai, Sandim Pēcim un Daumantam Kalniņam, kā arī Spēlmaņu nakts žūrijai, teātru vadītājiem, aktieriem, Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētājai Daigai Šiliņai – Gaismiņai un LTDS valdes loceklim, Jaunā Rīgas teātra aktierim Vilim Daudziņam, tika pasludināti 2012/2013 gada sezonas Latvijas Teātra balvas "Spēlmaņu nakts" pretendenti 17 nominācijās, portālu "Delfi" informē LTDS Radošās daļas projektu koordinatore Undīne Preisa.
Aija Andrejeva prezentē jauno albumu 'Mežā'  (31)
28.novembris 2013 11:03
Trešdienas, 27. novembra, vakarā nesen durvis vērušajā mūzikas namā Daile , kas mājvietu atradis bijušā kinoteātra telpos, ar sirsnīgu un emocionāli piesātinātu koncertu savu jaunāko muzikālo veikumu prezentēja dziedātāja Aija Andrejeva (attēlā).
Kas tavā maģītī? Savus mīļākos ierakstus iesaka 'Spēlmaņu nakts' nominante Ieva Segliņa  (5)
20.novembris 2013 17:24
Līdz pat " Spēlmaņu nakts " balvu pasniegšanai 23. novembrī "Delfi Kultūra" rubrikā " Kas tavā maģītī? " viesosies "Spēlmaņu nakts" nominanti.