Kārlis Seržants

Kārlis Seržants

Kārlis Seržants ir latviešu žurnālists un politiķis, kurš pārstāv Latvijas Zaļo partiju. Bijis vairāku Saeimu deputāts. Žurnālistikā specializējies kriminālziņu jomā un karjeras laikā darbojies vairākos laikrakstos, kā arī strādājis Latvijas Televīzijas ziņu dienestā. Vairākus gadus vadīja LNT raidījumu "Degpunktā".

Populārākie raksti
Vaškevičs ir neglābjami slims uz mūžu, uzsver prokuratūra  (257)
01.novembris 2017 19:15
Korupcijā apsūdzētais bijušais Muitas Kriminālpārvaldes vadītājs Vladimirs Vaškevičs , kurš dzīvo Austrijā, ir neglābjami slims uz mūžu. Līdz ar to Latvijā viņš, visticamāk, tā arī netiks tiesāts – par to trešdien Saeimas Aizsardzības komisijas deputātus informēja Ģenerālprokuratūras pārstāve, vēstīja raidījums "LNT Ziņas sešos".
Deputāts Seržants nosvin sievasmātes jubileju Saeimas rezidencē; izmaksas neatceras  (256)
16.novembris 2016 07:55
Deputāts Kārlis Seržants (ZZS) sarīkojis privātu ballīti Saeimas rezidencē Jūrmalā, taču nespēj atbildēt, cik par to samaksājis, trešdien raksta laikraksts "Latvijas Avīze" (LA).
Neglābjami uz mūžu slimais Vaškevičs sūdzas par draudiem internetā  (164)
07.decembris 2017 14:13
Korupcijā apsūdzētais bijušais Muitas Kriminālpārvaldes vadītājs Vladimirs Vaškevičs , kurš dzīvo Austrijā un kuru ārvalstu ārsti atzinuši par neglābjami slimu uz mūžu , Ģenerālprokuratūrā sūdzējies par kādu internetā ievietotu komentāru, par kuru viņam radušās bažas par savu un tuvinieku dzīvību.