Kas tavā maģītī?

Kas tavā maģītī?

Kas tavā maģītī? apkopojums ir DELFI Tēma, kurā lasītāji var noskaidrot, kādi mūzikas ieraksti savulaik kļuvuši par iedvesmas avotu pašmāju māksliniekiem un kultūras nozares darboņiem.

Rubrikā "Kas tavā maģītī?" viesojušies mūziķi, literāti, teātru pārstāvji, dziesminieki un diskžokeji, kā arī bruņinieks un kultūras ministre - viņi visi atklājuši savas visu laiku iecienītākās kompozīcijas.

Populārākie raksti
'Laba daba 2013' - programma  (8)
31.jūlijs 2013 12:41
No 2. līdz 4. augustam mūzikas festivālā " Laba daba " visiem labas mūzikas un kvalitatīvas atpūtas cienītājiem būs iespēja trīs dienu garumā baudīt vairāk nekā sešdesmit grupu un dīdžeju apvienību uzstāšanos.
Noslēdzies balsojums par 'Spēlmaņu nakts' favorītu - izrādi, aktieri un aktrisi!  (1)
21.novembris 2013 15:03
No 23. oktobra līdz 21. novembrim norisinājās skatītāju balsojums par trim galvenajām "Spēlmaņu nakts 2013" nominācijām – Gada teātra izrāde, Gada aktieris un Gada aktrise.
Kas tavā maģītī? Savus mīļākos ierakstus atklāj Rūdolfs Mings  (18)
17.aprīlis 2013 17:07
Nedēļu pirms 24.aprīļa, kad Vecrīgas klubā "Depo" pirmizrādi piedzīvos "Teātra TT" izrāde "Minga rēgi", kuras sižets balstīts uz Rūdolfa Minga (Miķelsona) topošās filmas "Ļaunuma atspulgs" scenārija, "Delfi" rubrikā "Kas tavā maģītī?" viesojas un savas visu laiku iecienītākās kompozīcijas iesaka Rūdolfs Mings.