Kombuļu Inese

Kombuļu Inese

Kombuļu Inese (īstajā vārdā Inese Saulīte) ir latviešu dziedātāja, kas atpazīstamību izpelnījās pēc dalības šovā "Zelta talanti". Lai arī Kombuļu Inese Latvijā ir plaši pazīstama, viņa tiek vērtēta pretrunīgi, jo medijos regulāri parādās publikācijas ar pikantām dziedātājas fotosesijām, atklātiem domu graudiem par viņas mīlas priekiem, kā arī citām mākslinieces dēkām.

Kombuļu Inese aplaimo Itāliju ar sievišķības 'eksploziju'  (57)
25.augusts 2015 15:47
Latvijā populārā dziedātāja Inese Adario (attēlā), šovbiznesā zināma kā Kombuļu Inese , jau vairāk kā mēnesi mitinās sava vīra Paskvāles dzimtajā Itālijā. Ne velti Inese savulaik atzinusies, ka izjūt Itāliju kā otro dzimteni - saulainajā zemē latviešu zeltene uzplaukusi jo īpaši krāšņi.
Nerātnais dāņu pensionārs Bends atradis laimi ar jaunu latviešu zelteni  (70)
18.augusts 2015 09:45
Daudziem vēl siltā atmiņā 73 gadus vecais, bet joprojām ņiprais dāņu pensionārs Bends Jensens Storgārds (attēlā pa kreisi), kurš pirms dažiem gadiem guva plašu popularitāti kā dziedātājas Kombuļu Ineses seksuālais skolotājs. Lai arī pāris šķīrās ar skaļu skandālu, abu dzīves nu ir laimīgi nokārtojušās un visi asumi nogludināti.
Nācija izmisīgi lūdz Kombuļu Inesi atgriezties Latvijā  (56)
03.augusts 2015 09:25
Pēc ziņas par Adario kundzes jeb Kombuļu Ineses (attēlā) izbraukšanas no Latvijas uz ilgāku laiku viņas fani sapratuši, ka vairs nevar sēdēt rokas klēpī salikuši un vienkārši baudīt viņas mūziku, cerībā uz mākslinieces atgriešanos. Tautieši sākuši izplatīt īpašus paziņojumus, cerot, ka tie sasniegs dīvu un mudinās ašāk atgriezties pie faniem.
Arī Magone Burka beidzot pametusi Latviju  (183)
29.jūlijs 2015 15:51
Šī vasara ir visai postoša pašmāju šovbiznesam - slavenības turpina masveidā pamest Latviju. Dziedātājas Seksīgā Lee un Kombuļu Inese aizbraukušas uz Itāliju, un nu tapis zināms, ka prom no valsts devusies arī dzejniece un realitātes šovu varone Magone Burka (attēlā).
Kombuļu Inese uz laiku pametusi Latviju  (56)
27.jūlijs 2015 13:22
Šķiet, ka viss labais, kas vien Latvijai ir, šovasar aizplūst uz Itāliju. Vēso Latvijas vasaru pret Itālijas svelmi jau iemainījusi Seksīgā Lee, un viņai pa pēdām nu devusies arī Inese Adario (attēlā ar picu), kura šovasar Latvijā atgriezties vairs neplāno.
Ar negaidītu vēsti noslēdzies Kombuļu Ineses sintezatora skandāls  (127)
08.jūlijs 2015 16:29
Maija sākumā Latvijas šovbiznesu pāršalca skandāls – labvēle, kura uzdāvināja slavenajai Inesei Adario (attēlā) sintezatoru profesionālās darbības veikšanai, to prasīja atpakaļ, uzzinājusi, ka Inese uzreiz metusies instrumentu tirgot. Pēc abu pušu publiskas vārdu apmaiņas dāvinātāja Zane Hartmane beidzot pieņēmusi gala lēmumu attiecībā uz Inesi un sintezatoru.
Video: Kombuļu Inese ar tomātu sajūsmina fanu tūkstošus  (141)
07.jūlijs 2015 10:35
Mēdz teikt, ka, ja reiz daba cilvēkam dāvājusi radošo garu, tad viņš spēj būt radošs dažādās sfērās. Tieši šī iemesla dēļ mūziķi nereti ir arī modes dizaineri, rakstnieki un savu video klipu režisori. Nu arī pazīstamā dziedātāja Inese Adario atklājusi vēl kādu savu talantu, kas viņai, spriežot pēc nācijas sajūsminātās reakcijas, izdodas vēl labāk kā muzicēšana.
Kombuļu Inese smeldzīgi atklāj savas patiesās domas par Paskvāli  (47)
12.jūnijs 2015 14:21
Tautas iemīlētajai dziedātājai Inesei Adario, šovbiznesā pazīstamai ar segvārdu Kombuļu Inese , par spīti problēmām ar sintezatoru, tomēr izdevies ierakstīt dziesmu. Tajā apdziedātas viņas patiesās jūtas pret vīru Paskvāli.
Paskvāle atklāti stāsta par iztikšanu un saziņu Adario ģimenē  (149)
27.maijs 2015 13:10
Dziedātājas Ineses Adario un sintezatora dāvinātājas Zanes Hartmanes publiskajā skandālā iesaistās arī Adario ģimenes galva – itālis Paskvāle (Adario pāris attēlā). Vīrietis vairs nespēj izturēt pret sievu vērstos apvainojumus, tāpēc steidz atspēkot izteikumus, kurus Zane veltījusi Adario ģimenes saimniecībai, nodēvējot to par cūku kūti, kurā valda nabadzība un nav pat cukura kafijai.
Kombuļu Inese atspēko runas par trūkumu Adario ģimenē  (54)
18.maijs 2015 15:09
Estrādes māksliniece Inese Adario jeb Kombuļu Inese (attēlā ar vīru) vēlas reizi par visām reizēm pielikt punktu sintezatora epopejai, taču dāvinātāja Zane Hartmane ir kā ūdenī iekritusi. Māksliniece ir izmisumā, jo Zanes sākotnējā labvēlība izvērsusies par morālu teroru, kuru nav iespējams apstādināt.
Nedienas Adario ģimenē: Paskvālem uzkritis baļķis  (261)
14.maijs 2015 11:26
Pašmāju populārās dziedātājas Ineses Adario (attēlā) jeb vienkārši Kombuļu Ineses dzīvē iestājies īsts melnais posms. Viņas itāļu vīra Paskvāles darba meklējumi Latvijā beigušies visai traģiski.
Labvēle: Kombuļu Inese sintezatoru tirgojusi, bada dzīta  (154)
13.maijs 2015 13:10
Nedienas ar Zanes Hartmanes Kombuļu Inesei (attēlā) uzdāvināto sintezatoru turpinās. Zanes sarakstē ar populāro dziedātāju atklājušies jauni fakti – skatuves māksliniece sintezatoru tirgojusi nevis profesionālās darbības vārdā, bet gan lai tiktu pie naudas, par ko paēdināt ģimeni.
Kombuļu Inese steidz atspēkot 'labvēles' apsūdzības  (165)
11.maijs 2015 11:42
Pirms pāris dienām Latviju pāršalca kādas labvēles bēdu stāsts, kura sūdzējās par to, ka pazīstamā pašmāju dziedātāja Inese Adario (attēlā) apkrāpusi viņu, pārdodot labvēles uzdāvināto sintezatoru. Inesi šis notikums burtiski satriecis.
Populāras latviešu sievietes, kuras bērnus audzina vienas  (119)
10.maijs 2015 07:00
Svētdien, 10. maijā, tiek atzīmēta Mātes diena , un par godu šiem ģimeniskajiem svētkiem DELFI Izklaide piedāvā apkopojumu ar tām Latvijā zināmajām sievietēm, kuras dažādu iemeslu dēļ savas atvases audzina vienas.
Labvēle: Kombuļu Inese mani nežēlīgi apkrāpusi  (211)
08.maijs 2015 15:16
Savulaik tautā ļoti iemīlētās skatuves mākslinieces Ineses Adario (attēlā), mūzikā pazīstamas kā Kombuļu Ineses, dzīvē pēc kāzām iestājies melnais posms. Nupat viņa izmisīgi meklēja darbu savam jaunajam vīram , bet tagad sāk izpārdot fanu dāvinātos mūzikas instrumentus.
Kombuļu Inese izmisīgi meklē darbu savam Paskvālem  (39)
06.maijs 2015 13:46
Beidzot apprecējusies ar savu itāli Paskvāli Adario , pašmāju estrādes māksliniece Inese Adario (pāris attēlā) jeb Kombuļu Inese steidz vīram Latvijā meklēt algotu darbu un šajā sakarā lūdz palīdzību arī faniem.
Kombuļu Inese pēc kāzām uzplaukusi kā krāšņa puķe  (95)
09.aprīlis 2015 12:03
Šopavasar tautā īpaši populārā dziedātāja Inese Saulīte (attēlā) svinēja kāzas , un iekļūšana sievas kārtā apburošo Adario kundzi padarījusi vēl skaistāku – fani zina stāstīt, ka pēc apprecēšanās dziedātāja burtiski staro.
Beidzot publiskoti Kombuļu Ineses kāzu foto  (135)
23.marts 2015 17:46
Marta vidū priecīgu notikumu piedzīvoja tautā pretrunīgi vērtētā skatuves māksliniece Kombuļu Inese - viņa beidzot atrada laimi un mija gredzenus ar itāli Paskvāli Adario.
Apprecējusies tautas mīlētākā dziedātāja Kombuļu Inese  (298)
14.marts 2015 00:20
Piektdiena, 13. marts, šoreiz bijis laimīgais datums visai mūziku mīlošajai latviešu tautas daļai. Pēc neskaitāmām kāzu pārcelšanas reizēm un fiziski un emocionāli mokošām attiecībām ar dažādu tautību pārstāvjiem jaukā dziedātāja Kombuļu Inese beidzot atradusi savu laimi itāļa skavās un nu dēvējama par Paskvāles Adario kundzi (pāris attēlā).
Beidzot nolikts Kombuļu Ineses kāzu datums  (61)
13.februāris 2015 11:18
Tautas iemīļotā dziedātāja Inese Saulīte jeb vienkārši Kombuļu Inese pēdējā laikā atkāpusies no lielā šovbiznesa un slavas, lai sakārtotu savu privāto dzīvi. Saviem faniem viņa beidzot paziņojusi ilgi gaidīto vēsti – nolikts viņas un itāļa Paskvāles Adario (abi attēlā) kāzu datums.
Latvijas slavenības – anonīmo 'rējēju' upuri  (59)
07.janvāris 2015 10:22
Trešdien, 7. janvārī, tiks prezentēts Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes Komunikācijas studiju katedras kopīgi ar LU Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas pētniekiem izstrādātais interneta agresivitātes indekss – unikāls rīks internetā publicēto komentāru sistemātiskai izpētei.
Latvijas estrādes leģendai Sandim Kiopam - 35  (88)
24.decembris 2014 11:31
24. decembris Latvijā ir dubulti svētki: šajā dienā atzīmējam ne tikai Ziemassvētku vakaru, bet arī mūziķa Sanda Kiopa (attēlā) nākšanu pasaulē. Šogad svētkos mūziķis atzīmē jau 35. jubileju, un skaidrs, ka šos gadus viņš nav tērējis veltīgi.
Kombuļu Inese: Paskvāle mani vālē un stāsta pasakas  (60)
19.novembris 2014 14:26
Lai gan tautas iemīlētā Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā ar mīļoto Paskvāli) pēdējā laikā nedaudz piebremzējusi savu publisko darbību un intervijas sniedz reti, viņa iepriecinājusi fanus, atklājot pāris pikantus faktus radio Pieci.lv raidījumam Pirmais valsis .
Divas Latvijas mūzikas leģendas dullojas Liepājā  (56)
04.novembris 2014 14:12
Aizvadītajā nedēļā viena no šī gada vētrainākajām ballītēm norisinājās liepājnieku iecienītajā kokteiļbārā Red Sun Buffet , kur vienā burziņā uzstājās divas pašmāju mūzikas leģendas – Kombuļu Inese un Duets Sandra   (visi attēlā).
Arī Liepājas 'bufeti' pārņēmis fitnesa trakums  (30)
23.oktobris 2014 14:51
Pazīstamais Liepājas kokteiļbārs Red Sun Buffet uz vienu nedēļas nogali pārtapis fitnesa zālē, tādā veidā apvienojot patīkamo ar lietderīgo - ballīšu mīļotāji bārā varēja ne tikai labi atpūsties, bet arī pārbaudīt savu fizisko spēku.
Jelgavas draiskuļi zaudē saprātu Kombuļu Ineses dēļ  (108)
13.oktobris 2014 09:19
Nelabvēļiem, kuri joprojām apšauba estrādes dīvas Ineses Saulītes jeb Kombuļu Ineses spējas apburt tautu ar vokālo talantu, pēdējais laiks apmeklēt kādu viņas koncertu. Iespējams, viņi Ineses medainās balss ietekmē uz brīdi zaudēs prātu, līdzīgi kā tas nupat noticis ar jelgavniekiem klubā Tonuss .
Paskvāle: Kombuļu Inesi gribu apprecēt vēl šogad  (45)
26.septembris 2014 09:46
Par spīti skeptiķu izteiktajām aizdomām par to, ka Kombuļu Inese (attēlā ar mīļoto) tā arī paliks vien itāļa brūtes statusā, jo pēc diviem neveiksmīgiem mēģinājumiem Paskvālem Adario visa precēties kāre pazudusi, itālis atklāj, ka beidzot izzinājis visu Ineses skarbo dzīvesstāstu un gatavs viņu vēl šogad ņemt par sievu.
Kombuļu Inese savaldzina arī itāļu mūzikas gardēžus  (58)
11.septembris 2014 09:15
Latvijas estrādes dīva Inese Saulīte jeb vienkārši Kombuļu Inese (attēlā) vasaru pavadīja Itālijā, kopā ar bērniem viesojoties pie mīļotā Paskvāles Adario ģimenes. Lai gan plānotās abu mīlnieku kāzas tā arī nenotika, brauciens bijis ražīgs muzikālā ziņā – Latvijas zvaigznei izdevies ar savu talantu priecēt arī itāļus.
Kombuļu Inese uzstājas Itālijā  (1)
10.septembris 2014 13:31