Kombuļu Inese

Kombuļu Inese

Kombuļu Inese (īstajā vārdā Inese Saulīte) ir latviešu dziedātāja, kas atpazīstamību izpelnījās pēc dalības šovā "Zelta talanti". Lai arī Kombuļu Inese Latvijā ir plaši pazīstama, viņa tiek vērtēta pretrunīgi, jo medijos regulāri parādās publikācijas ar pikantām dziedātājas fotosesijām, atklātiem domu graudiem par viņas mīlas priekiem, kā arī citām mākslinieces dēkām.

Pašā Līgo vakarā Kombuļu Inese atvadīsies no mīļā Paskvāles  (114)
21.jūnijs 2016 11:16
Kamēr visa Latvija 23. jūnija vakarā dziedās līgodziesmas, kādam skaistam šovbiznesa pārim būs jāskandē mazliet sērīgas atvadu balādes. Tieši Līgo vakarā Latviju pametīs dziedātājas Ineses Adario jeb Kombuļu Ineses vīrs Paskvāle (pāris attēlā).
Amizants video: Kombuļu Inese garšļaukus iezveļas krūmos  (11)
25.maijs 2016 13:01
Par populārās dziedātājas Ineses Adario jeb Kombuļu Ineses otro ienākumu avotu kļuvusi video sveicienu veidošana. Pieprasījums ir tik liels, ka darba dunā nereti sanāk misēkļi, ko Inese nekautrējas atrādīt faniem.
Ar kuru slavenību tev būtu jātiekas atbilstoši tavai Zodiaka zīmei  (6)
29.aprīlis 2016 15:27
Zvaigznes visu zina labāk par tevi, kas nozīmē tikai to, ka viss jau ir izrēķināts tavā vietā. Ja esi nolēmusi šajā pavasarī mesties iekšā jaunā mīlas dēkā ar kādu slavenu latviešu vīrieti, tad svarīgi šo personību pielāgot savai Zodiaka zīmei. Atrasti personību tipi, kas vislabāk atbilstu katrai zīmei.
Paskvāle atklāj, kāpēc aizbrauc no Latvijas bez Kombuļu Ineses  (18)
29.aprīlis 2016 10:25
Pēc tautas mīlētās dziedātājas Ineses Adario jeb Kombuļu Ineses paziņojuma par to, ka viņas vīrs Paskvāle jau pavisam drīz viens pats dosies padzīvot uz dzimto Itāliju , fani sāka sačukstēties par pāra pajukšanu. Nu pats Paskvāle (pāris attēlā) ievieš skaidrību šajā jezgā, atklājot, kāpēc izvēlējies uz vairākiem mēnešiem aizbraukt.
Kulinārija un skaistumkopšana: seši, iespējams, nedzirdēti fakti par spermu  (1)
15.aprīlis 2016 13:18
Vīrieša sēklas galvenā funkcija, protams, ir pēcnācēju radīšana, un daudzi, iespējams, nekad nav iedziļinājušies, ka tai piemīt arī vairākas citas labas īpašības. Izdevums The Mirror apkopojis sešus interesantus un retāk pieminētus faktus par spermu, kurus skolotāji anatomijas stundās dažādu apsvērumu dēļ parasti noklusē.
Sacelta varena jezga ap Paskvāles aizbraukšanu  (13)
14.aprīlis 2016 15:49
Pirms nepilnas nedēļas Latvijas populārā dziedātāja Kombuļu Inese jeb Inese Adario atklāja, ka viņas vīrs Paskvāle (abi attēlā) šovasar dosies uz Itāliju pastrādāt, kamēr viņa paliks Latvijā, lai priecētu ar koncertiem. Ineses paziņojums sacēlis īstu vētru internetā.
Kombuļu Inese un Paskvāle izlēmuši padzīvot šķirti; itālis pamet Latviju  (14)
08.aprīlis 2016 10:28
Lai arī populārais šovbiznesa pāris Inese un Paskvāle Adario (attēlā) allaž radījis ļoti saskanīgu iespaidu, arī viņu attiecības skar tās pašas problēmas, kas reizēm iezogas citās laulībās. Paguruši no rutīnas, abi nolēmuši ilgāku laiku padzīvot atsevišķi.
Trīs gadus pēc kailfoto skandāla Kombuļu Inese salīgst mieru ar Kiopu  (4)
06.aprīlis 2016 09:51
Nedēļas izskaņā uz slavenās Ineses Adario jeb Kombuļu Ineses koncertu Rīgā bija ieradies arī kolēģis Sandis Kiops . Abi mākslinieki 2012. gada nogalē bija sakašķējušies tiktāl, ka vairākus gadus nespēja komunicēt. Tagad viņi beidzot salīguši mieru (abi attēlā zīmīgajā brīdī).
Foto: Rīgu satricina skandalozās Kombuļu Ineses atgriešanās šovs  (16)
04.aprīlis 2016 10:13
Piektdien, 1. aprīlī, Vecrīgas klubā 9. vilnis notika joku dienas lielkoncerts, kas uz vienas skatuves pulcēja teju visas skandalozākās pašmāju šlāgermūzikas personības. Par ballītes naglu kļuva Kombuļu Ineses (attēlā otrā no labās) uznāciens.
Kā palielināt krūtis dabīgā veidā: Latvijas zvaigžņu receptes  (13)
26.marts 2016 19:03
Bikini sezonas gaidās ne viena vien pašmāju daiļava apsver iespēju tikt pie brangākiem sievišķajiem apaļumiem. Taču tas nenozīmē, ka uzreiz jāguļas zem ķirurga skalpeļa – pastāv neskaitāmi veidi, kā uzfrišināt krūtis mājas apstākļos.
Dāvanas, ar kādām viens otru lutina Kombuļu Inese un Paskvāle  (11)
11.marts 2016 15:22
Par vienu no saticīgākajiem pašmāju šovbiznesa pāriem noteikti var dēvēt skatuves māksliniekus Inesi (attēlā) un Paskvāli Adario, kurus uz skatuves zina arī pēc Kombuļu vārda. Abi ir lielisks piemērs, kā vienam otru lutināt ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.
Arī Kombuļu Inese iekritusi uz 'asiņainajiem banāniem'  (1)
01.marts 2016 10:51
Gada sākumā Latviju pāršalca absurds stāsts, kurā kāda tukumniece sūdzējās par banānos it kā sašpricētām asinīm. Lai arī eksperti uzreiz secinājuši, ka šis stāstiņš ir vairāk nekā muļķīgs, lētticīgākie ļautiņi joprojām turpina ķidāt pašu nopirktos augļus "asiņu" meklējumos. Banānu preparēšanas azartā iekritusi arī slavenā Kombuļu Inese .
Kombuļu Inese uzsākusi ienesīgu biznesu un gatavojas pamest Priekuli  (121)
26.janvāris 2016 16:28
Populārā dziedātāja Inese Adario jeb Kombuļu Inese (attēlā) un viņas ģimene, pagājušā gadā pārdzīvojusi veselu virkni nelāgu notikumu, beidzot tikusi uz zaļa zara. Inese kopā ar itāļu vīru Paskvāli atradusi ienesīgu biznesa nišu, atļaujas dzīvot greznāk un cer jau drīzumā pārvākties tuvāk vīra dzimtenei.
Paskvāle Adario: Itālim ir grūti dzīvot valstī, kurā valda aukstums  (16)
22.janvāris 2016 11:44
Šogad Latviju pēc vairākām siltām ziemām beidzot lutina īsts aukstums. Kamēr daļa tautas steidz slēpot, slidot un citādi baudīt ziemas priekus, citi drebinās un cenšas ārā lieki degunu nebāzt. Latvijā dzīvojošais mūziķis no Itālijas Paskvāle Adario (attēlā) atklāj, ka ieceļotājiem no siltajām zemēm Latvijas ziema ir īsts pārbaudījums.
Adario kundze kļuvusi par īstu 'seksbumbu'  (25)
06.janvāris 2016 14:05
Lielākā daļa Latvijas dāmu jauno gadu uzsāk, apņemoties notievēt vai uzlabot izskatu, bet Inesei Adario (attēlā karjeras sākumā un tagad) jeb dziedātājai Kombulienei, kā viņa pati sevi dēvē, nekas tāds nav vajadzīgs. Adario kundze 2016. gadā iesoļo absolūti perfekta.
Latviešu zvaigžņu mīlas prieki un likstas 2015. gadā  (28)
02.janvāris 2016 09:00
Atskatoties uz to, kā 2015. gadā Latvijas slavenajiem ļaudīm gājis mīlas frontē, var priecāties - ir gan mīlēts, gan vairots jaunu pilsoņu skaits. Daži mīlasstāsti gan beigušies, tomēr labi zināms, ka pēc bēdām atkal nāk prieki.
Pavedināti un apkaunoti: Kā nešpetni mīlnieki izmantojuši Latvijas zvaigznes  (58)
11.decembris 2015 14:00
Skatoties uz sabiedrības krējuma saskanīgajiem pārīšiem, ne viens vien parastais latvietis pie sevis skumji nopūties un nospriedis, ka, ja neesi sabiedrības dāma vai vismaz ballīšu zvērs, pie kaislīga romāna ar hokejistu vai šovu zvaigzni netikt – nāksies samierināties ar tā paša apnikušā brūtgāna blāvajiem mīlas apliecinājumiem.
Jestri kadri: Kombuļu Inese ālējas malkas apkures sezonas atklāšanā  (13)
30.novembris 2015 14:20
Latvijā beidzot iestājies ziemīgs aukstums, un kurš gan cits sveiks tautiešus ar gadalaika maiņu, ja ne tautai tuvā estrādes māksliniece Inese Adario (attēlā), uz skatuves Kombuļu Inese .
Desmit Kombuļu Ineses atziņas laimīgai dzīvei  (32)
07.oktobris 2015 12:27
Populārā dziedātāja Inese Adario (attēlā priekšplānā) savus fanus regulāri lutina, publicējot sociālaos tīklos pašas kaldinātas iedvesmojošas atziņas laimīgai dzīvei. DELFI Izklaide piedāvā desmit iedvesmojošākos dziedātājas citātus – īsus un garus, humoristiskus un nopietnus, kas grūtā brīdī var ienest gaismu sirsniņā ikvienam no mums.
Otram slavenākajam itālim Latvijā – 55  (16)
29.septembris 2015 16:50
29. septembrī dzimšanas dienu svin itālis, kurš, lai gan Latvijā pavadījis vien trīs gadus, jau kļuvis par otru slavenāko šīs tautas pārstāvi mūsu zemē uzreiz pēc Roberto Meloni. Tas ir estrādes dīvas Kombuļu Ineses vīrs Paskvāle Adario (attēlā), kurš šogad svin savu 55. jubileju.
Video: Kombuļu Inese parāda dīvainu pusdienu ēdienu  (7)
21.septembris 2015 09:40
Populārā dziedātāja Inese Adario (attēlā), uz skatuves zināma ar pseidonīmu Kombuļu Inese , uzreiz pēc atgriešanās no Itālijas nesnauž rokas klēpī salikusi. Ņemot vērā savus panākumus jautru video radīšanā, Inese paziņo, ka turpmāk priecēs fanus ar filmiņām, kurās atrādīs arī to, ko Adario saime ceļ pusdienu galdā.
Protestos pret bēgļiem iesaistās arī Kombuļu Inese  (39)
17.septembris 2015 15:14
Laikā, kad sociālie tīkli čum un mudž no ierakstiem par bēgļiem un viņu iespējamo ierašanos Latvijā, diskusijā beidzot iesaistījusies arī dziedātāja Inese Adario jeb Kombuļu Inese (attēlā). Māksliniece diskusijās Facebook atklājusi – ja viņu laistu pie teikšanas, viņa bēgļus Latvijā neielaistu.
Kombuļu Inese beidzot atgriezusies Latvijā  (43)
08.septembris 2015 11:13
Kā tumšu nakti nomaina saulains rīts, tā arī pēc nīkšanas sastrēgumos un vienkārši salīšanas šajā drūmajā 8. septembra rītā tautai negaidīti tiek celts priekšā gaišs un priecīgs pārsteigums. Pēc ilgstošas viesošanās vīra dzimtajā Itālijā šodien Latvijā atgriezusies tautas mīlētā estrādes māksliniece Inese Adario, uz skatuves zināma kā Kombuļu Inese (Adario pāris attēlā).
Kombuļu Inese aplaimo Itāliju ar sievišķības 'eksploziju'  (57)
25.augusts 2015 15:47
Latvijā populārā dziedātāja Inese Adario (attēlā), šovbiznesā zināma kā Kombuļu Inese , jau vairāk kā mēnesi mitinās sava vīra Paskvāles dzimtajā Itālijā. Ne velti Inese savulaik atzinusies, ka izjūt Itāliju kā otro dzimteni - saulainajā zemē latviešu zeltene uzplaukusi jo īpaši krāšņi.
Nerātnais dāņu pensionārs Bends atradis laimi ar jaunu latviešu zelteni  (70)
18.augusts 2015 09:45
Daudziem vēl siltā atmiņā 73 gadus vecais, bet joprojām ņiprais dāņu pensionārs Bends Jensens Storgārds (attēlā pa kreisi), kurš pirms dažiem gadiem guva plašu popularitāti kā dziedātājas Kombuļu Ineses seksuālais skolotājs. Lai arī pāris šķīrās ar skaļu skandālu, abu dzīves nu ir laimīgi nokārtojušās un visi asumi nogludināti.
Lietuviete Lina - sieviete ar dīvaināko 'Facebook' profilu  (4)
12.augusts 2015 16:29
Par starptautiska mēroga interneta sensāciju kļuvusi kāda sieviete no Lietuvas – viņa savā 'Facebook' profilā publicē fotogrāfijas, kas tik dīvaini pārveidotas ar foto apstrādes programmām, ka vienlaikus šķiet gan biedējošas, gan pievilcīgas.
Nācija izmisīgi lūdz Kombuļu Inesi atgriezties Latvijā  (56)
03.augusts 2015 09:25
Pēc ziņas par Adario kundzes jeb Kombuļu Ineses (attēlā) izbraukšanas no Latvijas uz ilgāku laiku viņas fani sapratuši, ka vairs nevar sēdēt rokas klēpī salikuši un vienkārši baudīt viņas mūziku, cerībā uz mākslinieces atgriešanos. Tautieši sākuši izplatīt īpašus paziņojumus, cerot, ka tie sasniegs dīvu un mudinās ašāk atgriezties pie faniem.
Arī Magone Burka beidzot pametusi Latviju  (183)
29.jūlijs 2015 15:51
Šī vasara ir visai postoša pašmāju šovbiznesam - slavenības turpina masveidā pamest Latviju. Dziedātājas Seksīgā Lee un Kombuļu Inese aizbraukušas uz Itāliju, un nu tapis zināms, ka prom no valsts devusies arī dzejniece un realitātes šovu varone Magone Burka (attēlā).