Kombuļu Inese

Kombuļu Inese

Kombuļu Inese (īstajā vārdā Inese Saulīte) ir latviešu dziedātāja, kas atpazīstamību izpelnījās pēc dalības šovā "Zelta talanti". Lai arī Kombuļu Inese Latvijā ir plaši pazīstama, viņa tiek vērtēta pretrunīgi, jo medijos regulāri parādās publikācijas ar pikantām dziedātājas fotosesijām, atklātiem domu graudiem par viņas mīlas priekiem, kā arī citām mākslinieces dēkām.

Apdraudēta Kombuļu Ineses un DJ Miglas sadarbība  (24)
14.aprīlis 2014 16:37
Kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese  (attēlā) pēdējā laikā liek runāt par sevi arvien biežāk, un šonedēļ tapis zināms, ka dziedātājas turpmākā darbība daudzsološā mūziķa Ronalda Gailīša jeb dīdžeja Miglas dibinātajā projektā Saules sirds ir apdraudēta.
Kombuļu Inese turpina mocīt fanus ar lūgumiem  (59)
31.marts 2014 13:37
Lai gan šis gads kolorītajai skatuves māksliniecei Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei (attēlā) līdz šim nesis tikai rūpes un likstas, viņa nav gatava padoties un strādāt algotu darbu – māksliniece spītīgi turpina lolot sapni par mūziku un uzstājīgi saviem faniem lūdz jaunu portatīvo datoru.
Kombuļu Ineses līgavainis spodrina mīļotās tēlu  (52)
19.marts 2014 13:24
Šis gads kolorītajai skatuves māksliniecei Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei iesākās ne pārāk veiksmīgi, un dziedātāja tehnisku iemeslu dēļ šobrīd piedzīvo radošo krīzi, taču visos priekos un bēdās kopā ar mūziķi ir viņas mīļotais vīrietis itālis Paskvāle Adario (abi attēlā), kurš pat sācis publiski mānīties, lai kaut nedaudz uzspodrinātu savas līgavas tēlu.
Kombuļu Inese nespēj pārvarēt radošo krīzi  (71)
10.marts 2014 11:51
Šis gads kolorītajai skatuves māksliniecei Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei (attēlā) iesākās ne pārāk veiksmīgi, jo saplīsa viņas galvenais darba instruments, portatīvais dators, ar kura palīdzību māksliniece komponēja un aranžēja dziesmas. Tapis zināms, ka viņai joprojām nav izdevies rast risinājumu šai situācijai.
Kombuļu Inese piešmaukusi mazu puisēnu  (60)
13.februāris 2014 13:33
Skatuves mākslinieces Ineses Saulītes jeb Kombuļu Ineses (attēlā) dzīvē šobrīd iestājusies melnā svītra – viņa ne tikai tehnisku iemeslu dēļ piedzīvojusi radošo krīzi, bet dziedātājai arī radušās problēmas ar solījumu pildīšanu.
Kombuļu Inesei jauna ķibele - salūzis viņas 'Tyros'  (86)
12.februāris 2014 15:13
Kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) pēdējā laikā piedzīvojusi ne mazums likstu. Nesen saplīsa dziedātājas dators un tagad problēmas radušās arī ar viņas dueta partneri - sintezatoru Tyros
DJ Miglu neuztrauc anonīmie skauģi internetā  (52)
21.janvāris 2014 11:40
Janvāra sākumā kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese paziņoja, ka aiziet no lielās skatuves , taču nedēļu vēlāk atkal atgriezās apritē apvienības Saules sirds sastāvā. Viņas jaunais sadarbības partneris Ronalds Gailītis jeb DJ Migla (attēlā) ir pārliecināts, ka abiem kopā izdosies iekarot pašmāju mūzikas tirgu.
Kombuļu Inese atgriežas ar jaunu partneri DJ Miglu  (169)
13.janvāris 2014 15:48
Aizvadītās nedēļas sākumā populārā dziedātāja un komponiste Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) nāca klajā ar negaidītu paziņojumu, ka nolēmusi aiziet no lielās skatuves un turpmāk muzicēt "pagrīdē", taču tagad tapis zināms, ka māksliniece iesaistījusies vērienīgā projektā.
Kombuļu Inese pārtrauc savas skatuves gaitas  (187)
06.janvāris 2014 12:00
Kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) nākusi klajā ar negaidītu paziņojumu – dziedātāja un komponiste nolēmusi aiziet no lielās mūzikas un turpmāk vairs sevi nepozicionēs kā vokālisti.
Kombuļu Inese cemmīga uz latviešiem un saviem faniem  (335)
03.janvāris 2014 10:25
Aizvadītā gada nogalē kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) vērsās pie saviem sekotājiem un atbalstītājiem ar lūgumu palīdzēt, taču atsaucība no viņas fanu puses bijusi tik niecīga, ka mūziķe nolēmusi turpmāk kārtīgi izvērtēt, kam sniegs koncertus.
Ballītes, ērmi un likstas: 2013. gads Latvijas šovbiznesā  (13)
18.decembris 2013 12:07
Gandrīz jau aizvadītais 2013. gads bija dažādiem notikumiem pārbagāts, un arī pašmāju šovbiznesa pasaulē notikumi kūsāja - netrūka ne patīkamu pārsteigumu, ne vētrainu ballīšu, ne mazāk tīkamu pavērsienu. Protams, dzima arī jaunas zvaigznes, un par sevi atgādināja jau zināmie spīdekļi.
Kombuļu Inese jau otro reizi pārceļ kāzas  (54)
18.decembris 2013 11:10
Lai gan populārā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese novembra izskaņā plašākai sabiedrībai pavēstīja, ka šī gada nogalē beidzot apprecēsies ar savu mīļoto vīrieti Paskvāli Adario (abi attēlā), tagad tapis zināms, ka kāzas atkal pārceltas.
Kombuļu Inese kāzas plāno šogad un Latvijā  (48)
26.novembris 2013 09:59
Šovasar populārā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese saviem atbalstītājiem atklāja, ka šī gada nogalē plāno doties uz Itāliju, lai beidzot apprecētos ar savu mīļoti vīrieti Paskvāli Adario (abi attēlā). Tagad tapis zināms, ka kāzas tomēr notiks Latvijā.
Kombuļu Inese ar mīļoto ālējas Liepājas 'bufetē'  (40)
01.novembris 2013 12:40
Šonedēļ liepājnieki piedzīvoja fantastisku notikumu - kokteiļbārā Red Sun Buffet uz skatuves kāpa līdz šim Latvijas mūzikā nedzirdēts duets – Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese un viņas mīļotais vīrietis Paskvāle Adario (abi attēlā).
Kombuļu Ineses padomi, kā pārciest gaidāmo vētru  (73)
28.oktobris 2013 14:13
Lielbritānijā šobrīd plosās spēcīga vētra, kura jau nodarījusi ievērojamus postījumus. Tiek vēstīts, ka otrdien lielais vējš sasniegs arī Latviju, tādēļ skatuves māksliniece un dziedātāja Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte (attēlā) sniedz padomus, kā pārciest šo dabas stihiju.
Kombuļu Inese iesaka, kā vairot seksualitāti  (74)
20.septembris 2013 09:44
Pastāv vairākas metodes, kā atmodināt seksualitāti. Mēdz sacīt, ka labs afrodīzijs ir dažādas jūras veltes un sarkanvīns, taču tautā iemīļotā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) zina vēl vairākas metodes, ar kuru palīdzību atmodināt iekāri.
Kombuļu Inese meņģējas īstā Kolhoza ballē  (82)
05.septembris 2013 14:55
Aizvadītās nedēļas nogalē īpaši nebēdnīga ballīte norisinājās Jelgavas pievārtē – tur apņēmīgi jaunieši bija sarīkojuši vērienīgas atvadas no vasaras, gremdējoties nostalģiskās atmiņās par kolhozu laikiem Latvijā.
Kombuļu Inese pārcēlusies uz jaunu mitekli  (44)
03.septembris 2013 11:05
Slavenā skatuves māksliniece Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte (attēlā) līdz šim dzīvoja Priekulē, pavisam nelielā vienistabas dzīvoklītī. Tagad mūziķe kopā ar savu topošo vīru Paskvāli Adario un diviem bērniem pārcēlusies uz plašāku mitekli un neslēpj, ka dzīvē sācies jauns posms.
Kombuļu Inese iemācījusies itāļu valodu 2 nedēļās
28.augusts 2013 09:00
Latvijā pazīstamā dziedātāja no Kombuļiem, Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese, pēc Šveices metodes apguvusi itāļu valodas pamatus 14 dienās. Itāļu valodu Inese sāka apgūt, lai varētu sarunāties ar savu topošo vīru – itāli, ar kuru plāno kāzas Ziemassvētkos.
Ventspilnieks Kristers izzobo 'talantīgos' mūziķus  (12)
22.augusts 2013 13:51
Videokrātuvē Youtube parodiju video par tādiem pašmāju mūziķiem kā Dinamīts, Mārtiņš Grunte, Nottārs un citiem ievietojis kāds zēns vārdā Kristers, kurš nolēmis nedaudz iesmiet un paironizēt par jaunajiem "talantiem", kuri ik pa laikam parādās Latvijā.
Kombuļu Inese iesaka gardu pusdienu recepti  (46)
12.augusts 2013 13:14
Tautā iemīļotā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) ir īsta ēdienu gatavošanas lietpratēja - viņa nebaidās eksperimentēt un izmēģināt dažādas jaunas receptes. Pēdējā laikā viņa iecienījusi Itālijas darbaļaužu ēdienu.
Foto no Kombuļu Ineses ceļojuma pa Itāliju  (106)
30.jūlijs 2013 12:36
Iemīļotā pašmāju skatuves māksliniece un mūziķe Inese Saulīte jeb Kombuļu Insese (attēlā) jūnija beigās kravāja koferus un devās gandrīz mēnesi garā ceļojumā uz Itāliju, lai iepazītos ar sava mīļotā vīrieša Paskvāles Adario ģimeni. Tagad dziedātāja atgriezusies dzimtenē un joprojām jūtas saviļņota.
Pārceļ Kombuļu Ineses ilgi plānotās kāzas  (112)
23.jūlijs 2013 10:40
Jūnija beigās pašmāju populārā skatuves māksliniece un dziedātāja Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) devās uz Itāliju, lai beidzot iepazītos ar sava mīļotā vīrieša Paskvāles Adario ģimeni.
Kombuļu Ineses padomi tvirtu krūšu iegūšanai  (114)
21.jūnijs 2013 13:17
Tautā iemīļotā latviešu skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) jau vairākkārt devusi dažādus padomus, kā sievietēm rūpēties par ķermeni un veselību. Šoreiz dziedātāja atklāj labākās metodes, ar kuru palīdzību krūtis saglabāt tvirtas.
Ints Teterovskis par koru mūziku  (15)
21.jūnijs 2013 08:55
Uz priekšu – lai Kombuļu Inese un Lauris Reiniks raksta dziesmas koriem! Ja tās būs labas, tās arī skanēs Dziesmu svētkos.
Liepājnieki meņģējas kopā ar Kombuļu Inesi  (26)
14.jūnijs 2013 16:11
Šonedēļ īpaši jestru un jautru ballīti liepājnieku iecienītajā pludmales bārā Red Sun Buffet iegrieza pašmāju populārā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese , kura parūpējās par to, lai pilsētā, kurā piedzimst vējš, trešdienas, 12. jūnija, vakars izvērstos par neaizmirstamu naksniņu.
Kombuļu Ineses padomi pirms došanās ceļojumā  (42)
31.maijs 2013 15:17
Atraktīvā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā kopā ar mīļoto) šovasar gatavojas doties uz saulaino Itāliju, lai apciemotu sava līgavaiņa Paskvāles Adario ģimeni .
Kombuļu Inese vasarā pošas kāzām Itālijā  (81)
15.maijs 2013 12:39
Vienmēr pozitīvā un smaidīgā pašmāju skatuves māksliniece Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte jūnijā dosies ceļojumā uz Itāliju, kura laikā viesosies pie sava līgavaiņa Paskvāles Adario (abi attēlā) ģimenes un, iespējams, pat iestūrēs laulības ostā.
Kombuļu Inese draiskojas un dzied Rīgas bārā  (142)
26.aprīlis 2013 15:23
Aprīlī vētraina ballīte norisinājusies salīdzinoši nesen Rīgas centrā darbību uzsākušajā bārā Diwalli , kur viesojusies arī leģendām apvītā pašmāju skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā).