Kombuļu Inese

Kombuļu Inese

Kombuļu Inese (īstajā vārdā Inese Saulīte) ir latviešu dziedātāja, kas atpazīstamību izpelnījās pēc dalības šovā "Zelta talanti". Lai arī Kombuļu Inese Latvijā ir plaši pazīstama, viņa tiek vērtēta pretrunīgi, jo medijos regulāri parādās publikācijas ar pikantām dziedātājas fotosesijām, atklātiem domu graudiem par viņas mīlas priekiem, kā arī citām mākslinieces dēkām.

Kombuļu Inese pēc kāzām uzplaukusi kā krāšņa puķe  (95)
09.aprīlis 2015 12:03
Šopavasar tautā īpaši populārā dziedātāja Inese Saulīte (attēlā) svinēja kāzas , un iekļūšana sievas kārtā apburošo Adario kundzi padarījusi vēl skaistāku – fani zina stāstīt, ka pēc apprecēšanās dziedātāja burtiski staro.
Beidzot publiskoti Kombuļu Ineses kāzu foto  (135)
23.marts 2015 17:46
Marta vidū priecīgu notikumu piedzīvoja tautā pretrunīgi vērtētā skatuves māksliniece Kombuļu Inese - viņa beidzot atrada laimi un mija gredzenus ar itāli Paskvāli Adario.
Apprecējusies tautas mīlētākā dziedātāja Kombuļu Inese  (297)
14.marts 2015 00:20
Piektdiena, 13. marts, šoreiz bijis laimīgais datums visai mūziku mīlošajai latviešu tautas daļai. Pēc neskaitāmām kāzu pārcelšanas reizēm un fiziski un emocionāli mokošām attiecībām ar dažādu tautību pārstāvjiem jaukā dziedātāja Kombuļu Inese beidzot atradusi savu laimi itāļa skavās un nu dēvējama par Paskvāles Adario kundzi (pāris attēlā).
Beidzot nolikts Kombuļu Ineses kāzu datums  (61)
13.februāris 2015 11:18
Tautas iemīļotā dziedātāja Inese Saulīte jeb vienkārši Kombuļu Inese pēdējā laikā atkāpusies no lielā šovbiznesa un slavas, lai sakārtotu savu privāto dzīvi. Saviem faniem viņa beidzot paziņojusi ilgi gaidīto vēsti – nolikts viņas un itāļa Paskvāles Adario (abi attēlā) kāzu datums.
Latvijas slavenības – anonīmo 'rējēju' upuri  (59)
07.janvāris 2015 10:22
Trešdien, 7. janvārī, tiks prezentēts Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes Komunikācijas studiju katedras kopīgi ar LU Matemātikas un informātikas institūta Mākslīgā intelekta laboratorijas pētniekiem izstrādātais interneta agresivitātes indekss – unikāls rīks internetā publicēto komentāru sistemātiskai izpētei.
Latvijas estrādes leģendai Sandim Kiopam - 35  (87)
24.decembris 2014 11:31
24. decembris Latvijā ir dubulti svētki: šajā dienā atzīmējam ne tikai Ziemassvētku vakaru, bet arī mūziķa Sanda Kiopa (attēlā) nākšanu pasaulē. Šogad svētkos mūziķis atzīmē jau 35. jubileju, un skaidrs, ka šos gadus viņš nav tērējis veltīgi.
Kombuļu Inese: Paskvāle mani vālē un stāsta pasakas  (56)
19.novembris 2014 14:26
Lai gan tautas iemīlētā Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā ar mīļoto Paskvāli) pēdējā laikā nedaudz piebremzējusi savu publisko darbību un intervijas sniedz reti, viņa iepriecinājusi fanus, atklājot pāris pikantus faktus radio Pieci.lv raidījumam Pirmais valsis .
Divas Latvijas mūzikas leģendas dullojas Liepājā  (56)
04.novembris 2014 14:12
Aizvadītajā nedēļā viena no šī gada vētrainākajām ballītēm norisinājās liepājnieku iecienītajā kokteiļbārā Red Sun Buffet , kur vienā burziņā uzstājās divas pašmāju mūzikas leģendas – Kombuļu Inese un Duets Sandra   (visi attēlā).
Arī Liepājas 'bufeti' pārņēmis fitnesa trakums  (30)
23.oktobris 2014 14:51
Pazīstamais Liepājas kokteiļbārs Red Sun Buffet uz vienu nedēļas nogali pārtapis fitnesa zālē, tādā veidā apvienojot patīkamo ar lietderīgo - ballīšu mīļotāji bārā varēja ne tikai labi atpūsties, bet arī pārbaudīt savu fizisko spēku.
Jelgavas draiskuļi zaudē saprātu Kombuļu Ineses dēļ  (108)
13.oktobris 2014 09:19
Nelabvēļiem, kuri joprojām apšauba estrādes dīvas Ineses Saulītes jeb Kombuļu Ineses spējas apburt tautu ar vokālo talantu, pēdējais laiks apmeklēt kādu viņas koncertu. Iespējams, viņi Ineses medainās balss ietekmē uz brīdi zaudēs prātu, līdzīgi kā tas nupat noticis ar jelgavniekiem klubā Tonuss .
Paskvāle: Kombuļu Inesi gribu apprecēt vēl šogad  (45)
26.septembris 2014 09:46
Par spīti skeptiķu izteiktajām aizdomām par to, ka Kombuļu Inese (attēlā ar mīļoto) tā arī paliks vien itāļa brūtes statusā, jo pēc diviem neveiksmīgiem mēģinājumiem Paskvālem Adario visa precēties kāre pazudusi, itālis atklāj, ka beidzot izzinājis visu Ineses skarbo dzīvesstāstu un gatavs viņu vēl šogad ņemt par sievu.
Kombuļu Inese savaldzina arī itāļu mūzikas gardēžus  (58)
11.septembris 2014 09:15
Latvijas estrādes dīva Inese Saulīte jeb vienkārši Kombuļu Inese (attēlā) vasaru pavadīja Itālijā, kopā ar bērniem viesojoties pie mīļotā Paskvāles Adario ģimenes. Lai gan plānotās abu mīlnieku kāzas tā arī nenotika, brauciens bijis ražīgs muzikālā ziņā – Latvijas zvaigznei izdevies ar savu talantu priecēt arī itāļus.
Kombuļu Inese uzstājas Itālijā
10.septembris 2014 13:31
Kombuļu Inese atkal atlikusi plānotās kāzas  (24)
01.septembris 2014 13:19
Uz skolas gada sākumu Latvijā pēc vairāku mēnešu prombūtnes atgriezusies leģendārā skatuves māksliniece Kombuļu Inese (attēlā) – vasaru viņa pavadīja pie mīļotā Paskvāles Adario, bet Itālijā iecerētās kāzas atkal atliktas.
Leģendārajai skatuves dīvai Kombuļu Inesei - 35  (63)
31.jūlijs 2014 15:02
Ceturtdien, 31. jūlijā, 35 gadu jubileju atzīmē tautā pretrunīgi vērtētā Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte (attēlā), kura pēdējo gadu laikā kļuvusi par vienu no visvairāk aprakstītajām un sabiedrību satraukušajām pašmāju skatuves māksliniecēm.
Kombuļu Inese ar mīļoto ālējas privātā ballītē  (41)
27.jūnijs 2014 15:32
Līgo svētku brīvdienās Liepājas pusē jau otro gadu pēc kārtas norisinājās pasākumu aģentūras Charmiton organizētais Līgo pasākums tuviniekiem un draugiem, un šogad par tā kulmināciju kļuva Kombuļu Ineses uzstāšanās.
Kombuļu Inese Liepājā metas dancī uz bāra letes  (33)
23.maijs 2014 11:16
Aizvadītajā nedēļas  nogalē tika dots starts liepājnieku un pilsētas viesu iemīļotā pludmales kokteiļbāra Red Sun Buffet piektajai sezonai, un šonedēļ kā īpašā viešņa bāriņā viesojās kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā).
Liepājā notikusi pirmā īstā pludmales ballīte  (10)
20.maijs 2014 11:02
Tuvojoties vasarai, liepājnieku un pilsētas viesu iecienītais kokteiļbārs Red Sun Buffet atkal pārcēlies uz pludmali, un aizvadītās nedēļas nogalē ar grandiozām dzīrēm tika dots starts Liepājas "bufetes" piektajai sezonai.
Foto: Kā Latvijas dāmas izskatītos ar bārdu  (112)
15.maijs 2014 10:56
Kopš starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija 2014 noslēguma par vienu no apspriestākajām personām Eiropā kļuvusi muzikālās sacensības uzvarētāja Končita Vursta un, protams, viņas bārda.
Kombuļu Inese pamazām zaudē redzi  (40)
07.maijs 2014 11:36
Pretrunīgi vērtētā skatuves māksliniece Kombuļu Inese (attēlā) kopš pērnā gada nogales palikusi bez sava iztikas avota – portatīvā datora, kas ļāva radīt mūziku -, bet paralēli sadzīviskajām likstām dziedātājai jācīnās arī ar nopietnām veselības problēmām.
Kombuļu Inese beidzot gūst slavu Anglijā  (56)
30.aprīlis 2014 12:04
Par spīti tam, ka kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) šobrīd piedzīvo radošo krīzi, jo saplīsis viņas galvenais darba instruments – portatīvais dators –, mūziķes slava iet pa priekšu viņas komponētajiem skaņdarbiem, un beidzot dziedātājas vārds izskanējis arī ārpus Latvijas robežām.
Foto projekts: Kombuļu Ineses dažādās emocijas  (35)
25.aprīlis 2014 13:48
Lai gan kolorītās skatuves mākslinieces Ineses Saulītes jeb Kombuļu Ineses (attēlā) muzikālās gaitas tehnisku iemeslu dēļ šobrīd ir apstājušās, viņa neskumst un uz dzīvi raugās ar pozitīvu skatu, un šonedēļ vokāliste to apliecinājusi, visus savus fanus iepriecinot ar nebēdnīgiem foto.
Apdraudēta Kombuļu Ineses un DJ Miglas sadarbība  (24)
14.aprīlis 2014 16:37
Kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese  (attēlā) pēdējā laikā liek runāt par sevi arvien biežāk, un šonedēļ tapis zināms, ka dziedātājas turpmākā darbība daudzsološā mūziķa Ronalda Gailīša jeb dīdžeja Miglas dibinātajā projektā Saules sirds ir apdraudēta.
Kombuļu Inese turpina mocīt fanus ar lūgumiem  (59)
31.marts 2014 13:37
Lai gan šis gads kolorītajai skatuves māksliniecei Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei (attēlā) līdz šim nesis tikai rūpes un likstas, viņa nav gatava padoties un strādāt algotu darbu – māksliniece spītīgi turpina lolot sapni par mūziku un uzstājīgi saviem faniem lūdz jaunu portatīvo datoru.
Kombuļu Ineses līgavainis spodrina mīļotās tēlu  (52)
19.marts 2014 13:24
Šis gads kolorītajai skatuves māksliniecei Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei iesākās ne pārāk veiksmīgi, un dziedātāja tehnisku iemeslu dēļ šobrīd piedzīvo radošo krīzi, taču visos priekos un bēdās kopā ar mūziķi ir viņas mīļotais vīrietis itālis Paskvāle Adario (abi attēlā), kurš pat sācis publiski mānīties, lai kaut nedaudz uzspodrinātu savas līgavas tēlu.
Kombuļu Inese nespēj pārvarēt radošo krīzi  (71)
10.marts 2014 11:51
Šis gads kolorītajai skatuves māksliniecei Inesei Saulītei jeb Kombuļu Inesei (attēlā) iesākās ne pārāk veiksmīgi, jo saplīsa viņas galvenais darba instruments, portatīvais dators, ar kura palīdzību māksliniece komponēja un aranžēja dziesmas. Tapis zināms, ka viņai joprojām nav izdevies rast risinājumu šai situācijai.
Kombuļu Inese piešmaukusi mazu puisēnu  (60)
13.februāris 2014 13:33
Skatuves mākslinieces Ineses Saulītes jeb Kombuļu Ineses (attēlā) dzīvē šobrīd iestājusies melnā svītra – viņa ne tikai tehnisku iemeslu dēļ piedzīvojusi radošo krīzi, bet dziedātājai arī radušās problēmas ar solījumu pildīšanu.
Kombuļu Inesei jauna ķibele - salūzis viņas 'Tyros'  (87)
12.februāris 2014 15:13
Kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese (attēlā) pēdējā laikā piedzīvojusi ne mazums likstu. Nesen saplīsa dziedātājas dators un tagad problēmas radušās arī ar viņas dueta partneri - sintezatoru Tyros
DJ Miglu neuztrauc anonīmie skauģi internetā  (52)
21.janvāris 2014 11:40
Janvāra sākumā kolorītā skatuves māksliniece Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese paziņoja, ka aiziet no lielās skatuves , taču nedēļu vēlāk atkal atgriezās apritē apvienības Saules sirds sastāvā. Viņas jaunais sadarbības partneris Ronalds Gailītis jeb DJ Migla (attēlā) ir pārliecināts, ka abiem kopā izdosies iekarot pašmāju mūzikas tirgu.