Labklājības ministrija

Labklājības ministrija

Labklājības ministrija ir valsts pārvaldes iestāde, kas atbild par darba, sociālās aizsardzības, bērnu tiesību aizsardzības, bērnu un ģimenes tiesību, kā arī personu ar invaliditāti vienlīdzīgu iespēju un dzimumu līdztiesības jomām.

Populārākie raksti
Minimālā alga, 'socnodoklis', piemaksas par bērniem – kādas izmaiņas mūs sagaida nākamgad  (75)
06.decembris 2017 18:14
Nākamgad iedzīvotājus sagaida dažādas izmaiņas sociālajā jomā – strādājošajiem tiks palielināta valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likme, augs minimālā darba alga, izmaiņas būs autoratlīdzību saņēmējiem, kā arī pašnodarbinātajiem.
Mikronodoklis – no veiksmes stāsta līdz sociālai katastrofai: kas mainīsies nākamgad  (137)
21.decembris 2016 00:06
Lai novērstu situāciju, kad mikrouzņēmumu darbinieki ir sociāli neaizsargāti, no nākamā gada šī režīma izmantotājiem bija paredzēts pienākums maksāt minimālās sociālās iemaksas. Tomēr gada nogalē negaidīti šīs prasības tika atceltas, tā vietā palielinot mikronodokļa likmi.
'Netikumiskā' Stambulas konvencija – vīrieši sieviešu tualetēs un poligāmija Latvijā  (149)
08.februāris 2016 00:04
Latvija ir viena no pēdējām valstīm Eiropas Savienībā (ES), kas nav pievienojusies Eiropas Padomes Konvencijai par vardarbības pret sievietēm un vardarbību ģimenē novēršanu un apkarošanu (Stambulas konvencija). Par to Latvijā izveidojušies virkne mītu, kas, iespējams, kavē valsts pievienošanos tai. Portāls "Delfi" aicina ielūkoties, ko patiesībā nozīmē šī konvencija.