Lāčplēsis

Populārākie raksti
Mūžīgo pretmetu pasaule – tapis latviešu fotoprojekts 'Laimdota un Spīdala'  (4)
09.novembris 2015 10:47
Par godu Lāčplēša dienai fotogrāfi Līga Pētersone un Guntis Bērziņš atspoguļojuši latviešu eposa " Lāčplēsis " tēlus – Laimdotu un Spīdalu – mūsdienu pasaulē, tā simboliski attēlojot pretmetus mūsdienu pasaulē.
Interesantas vietas Baltijā, kurp aizbraukt ģimenēm ar bērniem
01.jūnijs 2017 16:51
Pirmais vasaras mēnesis tradicionāli sākas ar Bērnu aizsardzības dienu, kas tiek svinēta 1. jūnijā, un šī diena ir arī sava veida atgādinājums par to, cik vērtīgs ir laiks, kas pavadīts ģimenes lokā. Gan Latvijā, gan ārpus netrūkst dažādu atpūtas objektu, kas var kļūt par aizraujošu un izglītojošu galamērķi ģimenēm, apliecina ceļojumu aģentūras SIA "Latvia Tours" atpūtas sektora vadītāja Inga Freiberga, piedāvājot informāciju par dažiem interesantākajiem, tepat pierobežā esošiem objektiem. To starpā ir tādi, kas nupat piedzīvojuši atklāšanu.
Iecienītākie dzērieni pērn - 'Cēsu Džons' un 'Apinītis stiprais', populārākie smēķi – 'Philip Morris', secinājis VID  (33)
21.februāris 2015 08:42
2014.gadā iecienītākais alkoholiskais dzēriens Latvijā joprojām bijis alkoholiskais kokteilis "Cēsu Džons", populārākais alus – "Apinītis stiprais". Populārākā cigarešu marka gan bijusi "Philip Morris", kas apsteigusi 2013.gadā populārākās cigaretes "Winston", liecina Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji par 2014.gadu.