Laibach

Populārākie raksti
Noskaties! 10 vēsturiskas koncertfilmas, kas jāredz īstiem melomānam  (17)
08.aprīlis 2017 08:02
Nesen Latvijā pirmizrādi piedzīvijusi Uģa Oltes un Mortena Travika filma "Atbrīvošanas diena" ("Liberation Day") par slovēņu grupas " Laibach " uzstāšanos Ziemeļkorejā. Tas ir viens no savdabīgākajiem vēstījumiem, kas filmēts vienā no noslēgtākajām 21. gadsimta valstīm, tomēr tā ir arī zīmīga koncertfilma, kaut gan pats koncerts tajā pilnā garumā nemaz netiek parādīts. Atskatoties rokenrola vēsturē, piedāvājam 10 vēsturiski nozīmīgu koncertfilmu izlasi.
Foto: Ziemeļkorejā koncertē slovēņu industriālā roka grupa 'Laibach'  (23)
19.augusts 2015 16:12
Slovēņu industriālā roka grupa " Laibach ", kas nereti izcēlusies ar neparastiem lēmumiem, 19. un 20. augustā "Atbrīvošanas dienas tūres" ("Liberation Day tour") ietvaros koncertē Ziemeļkorejas galvaspilsētā Phenjanā.
Rokenrola pakļaušana Ziemeļkorejā. Filmas 'Atbrīvošanas diena' apskats  (15)
27.marts 2017 06:24
Ziemeļkoreja . Valsts, kas pati sevi izolējusi no pārējās pasaules. Valsts, kas dzīvo ilūzijās par pārējo pasauli un savu lomu tajā. Pēdējais totalitārais režīms pasaulē, kas absolūti kontrolē ne tikai politiku, ekonomiku un medijus, bet cenšas arī kontrolēt cilvēku domas. Kritika un viedokļu dažādība nav pieļaujama. Visiem ir burtiski jāpielūdz Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns. Ziemeļkoreja, kurā valda brutāls, ar kodolieročiem bruņots režīms, kas nepieļauj opozīciju un kurā vēl arvien 21. gadsimtā pastāv spaidu darba nometnes. Traģēdija, kas skar 25 miljonus Ziemeļkorejas iedzīvotāju.