Laiks Ziedonim

Laiks Ziedonim

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" apbalvojumu "Laiks Ziedonim" izveidojis 2014. gadā, lai iedvesmotu, novērtētu un cildinātu jaunradi, kā arī dzejniekam Imantam Ziedonim svarīgās vērtības – izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatību, kas jau trešo gadu tiek meklētas ikviena pretendenta personībās. Tā ir iespēja ikvienam pamanīt un izcelt kādu savu novadnieku, darba devēju, kolēģi vai aktīvu jaunieti. Balvas ik gadu tiek pasniegtas Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā - 3. maijā.

Redaktors iesaka
'Laiks Ziedonim' ceremoniju vadīs Kaupers, Goran Gora un Skutelis  (2)
25.aprīlis 2017 11:13
Apbalvojuma " Laiks Ziedonim " ceremoniju, kas šogad notiks Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors", vadīs mūziķi un fonda "Viegli" dalībnieki Renārs Kaupers un Jānis Holšteins-Upmanis ( Goran Gora ), kā arī komiķis Jānis Skutelis , portālu "Delfi" informē fonda "Viegli" pārstāvji.
Apbalvojuma 'Laiks Ziedonim' cildināšanas ceremonija šogad notiks Rēzeknē
31.marts 2017 10:21
Šogad Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" rīkotā apbalvojuma " Laiks Ziedonim " laureātu cildināšanas ceremoniju notiks Latgales vēstniecībā "Gors", Rēzeknē, kā ik gadu Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā 3. maijā, portālu "Delfi" informē fonda "Viegli" pārstāvji.
Varoši, radoši, gudri un stipri. 'Laiks Ziedonim' balvas laureāti
09.maijs 2016 10:40
Pagājušajā nedēļā 3. maijā, kas ir arī dzejnieka Imanta Ziedoņa dzimšanas diena, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā tika godināti jau trešā apbalvojuma "Laiks Ziedonim" laureāti piecās nominācijās.