Laiks Ziedonim

Laiks Ziedonim

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" apbalvojumu "Laiks Ziedonim" izveidojis 2014. gadā, lai iedvesmotu, novērtētu un cildinātu jaunradi, kā arī dzejniekam Imantam Ziedonim svarīgās vērtības – izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatību, kas jau trešo gadu tiek meklētas ikviena pretendenta personībās. Tā ir iespēja ikvienam pamanīt un izcelt kādu savu novadnieku, darba devēju, kolēģi vai aktīvu jaunieti. Balvas ik gadu tiek pasniegtas Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā - 3. maijā.

Populārākie raksti
Apbalvojumu 'Laiks Ziedonim' saņēmuši pieci sava aroda meistari  (22)
03.maijs 2016 23:26
Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" apbalvojumu " Laiks Ziedonim " 3. maijā, dzejnieka dzimšanas dienā, saņēmuši pieci sava aroda meistari.
Foto: Cildina 'Laiks Ziedonim' apbalvojumu saņēmējus  (31)
03.maijs 2015 23:37
Svētdienas, 3.maija, novakarē, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, otrajā " Laiks Ziedonim " cildināšanas ceremonijā tika sumināti šogad par labākajiem atzītie šīs balvas laureāti, kā arī godināti piecās nominācijās izvirzītie kandidāti, kuri kalpo Latvijai un iedvesmo ar izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatnību, informēja Ziedoņa fondā "Viegli".
Paziņoti apbalvojuma 'Laiks Ziedonim 2017' laureāti  (5)
03.maijs 2017 20:42
Trešdien, 3. maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, Latgales vēstniecībā " Gors ", Rēzeknē, norisinājās ceturtā apbalvojuma " Laiks Ziedonim " laureātu cildināšanas ceremonija. Apbalvojuma laureāti ir Laura Putāne, Kristaps Rikāns, Laima Liepiņa, Jana Kolbina un Kārlis Agris Gross, portālam "Delfi" pavēstīja Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve.