Laima

Laima

Laima ir saldumu ražošanas uzņēmums, kas dibināts 1870. gadā. Savu pašreizējo nosaukumu kompānija ieguva 1925. gadā. Laima ir viena no atpazīstamākajām Latvijas kompānijām, kas piedāvā plašu šokolādes un citu saldumu produktu klāstu. 2014. gadā uzņēmumu iegādājās Norvēģijas pārtikas koncerns "Orkla".

Redaktors iesaka
'Laimu' no Miera ielas pārcels uz jaunu ražotni; investīcijas – vismaz 15 miljoni eiro  (122)
19.janvāris 2017 10:51
"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" plāno būvēt jaunu un multifunkcionālu ražotni Latvijā, pārceļot uz to ražošanu no pašreizējās "Laimas" ražotnes Miera ielā, portālam "Delfi" pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.
'Laima' pati vairs nemals kakao pupiņas; iepirks gatavu kakao masu  (57)
05.jūnijs 2015 15:28
Lai gan iepriekšējos gados AS " Laima " pozicionējās kā uzņēmums, kas šokolādi ražo pats no Ganā iepirktām kakao pupām, neizmantojot pusfabrikātus, pieaugošās konkurences un kvalitātes standartu dēļ uzņēmums pāries uz produkcijas ražošanu no kakao masas, atzina " NP Foods " valdes priekšsēdētājs Eriks Smits Hansens.
Norvēģi nopērk latviešu 'Laimu', 'Staburadzi' un 'Gutta'  (312)
26.augusts 2014 10:08
Norvēģu kompānija "Orkla", kuras īpašumā jau ir Latvijas uzņēmums " Spilva ", čipsu ražotājs "Latfood" un igauņu "Kalev", kļuvusi par uzņēmuma " NP Foods " un tam piederošo ražotāju " Laima ", " Staburadze ", "Gutta" un Lietuvas ātro uzkodu ražotāja "Margiris" īpašnieku, portālu "Delfi" informē "Orkla" korporatīvo attiecību vadītāja Baltijā Dana Erciņa-Užāne.