Land Rover

Land Rover

Land Rover ir britu automobiļu ražotājkompānija, kas dibināta 1978. gadā. Uzņēmums kvalificējies automobiļu ar četrpiedziņas sistēmu ražošanā. Kopš 2008. gada Land Rover pieder Indijas uzņēmumam Tata Motors.

Populārākie raksti
Četri auto, ar kuriem braukt slēpot  (65)
27.janvāris 2016 05:30
Patiesam slēpošanas entuziastam nav lielāka prieka par došanos uz kalniem ar savu braucamo. Protams, tam jābūt piemērotam dažādiem ceļa apstākļiem, ietilpīgam un drošam.
'Range Rover': luksusa apvidnieka 40 gadu vēsture  (29)
20.janvāris 2013 00:06
Britu kompānijas " Land Rover " modelis " Range Rover " ir pilnpiedziņas, luksusa klases apvidus automobilis, kas tiek ražots jau kopš 1970. gada. "Land Rover" ir pasaulē otrais vecākais pilnpiedziņas auto ražotājs. Pašlaik "Range Rover" ir savā ceturtajā paaudzē, un pēdējo gadu laikā "Range Rover" ir izveidots jau par atsevišķu modeļu saimi, kam pievienojušies divi "blakus" modeļi – "Range Rover Sport" un "Range Rover Evoque".
Десять угнанных машин класса люкс найдены в ангаре и вагоне грузового состава  (16)
02.marts 2015 16:24
В феврале сотрудники Государственной пограничной службы (ГПС) в рамках своей повседневной работы обнаружили десять угнанных машин класса люкс, в том числе " Land Rover " и " Lexus LX570", сообщила порталу DELFI представитель пресс-службы ГПС Кристине Петерсоне.