Lato Lapsa

Lato Lapsa

Lato Lapsa ir pazīstams latviešu pētnieciskais žurnālists, kurš sarakstījis vairākas grāmatas par ietekmīgākajiem Latvijas cilvēkiem. Lapsas darbības tikušas vērtētas pretrunīgi, kā arī viņa ģimene ir saņēmusi draudus, kā dēļ viņam nācies uz laiku savu darbību pārtraukt. Lato Lapsa regulāri publicējas arī portālā "Delfi". Viņš ir arī vairāku ceļojumu grāmatu autors.

Populārākie raksti
Nosauktas desmit turīgākās sievietes Latvijā  (30)
25.maijs 2016 14:11
Biznesa žurnāls "Kapitāls" pirmo reizi publicē principiāli jaunu Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju topu, kas patiesībā sastāv no veseliem pieciem atšķirīgiem sarakstiem. To kopums, izmantojot dažādus parametrus, pārliecinoši demonstrē, kuras pašlaik ir veiksmīgākās sievietes Latvijas uzņēmējdarbībā.
Lato Lapsas brālis Endo pārņem SIA 'Žurnāls Ir Nauda' un vēršas policijā  (89)
23.septembris 2016 12:00
Žurnālista Lato Lapsas brālis Endo ir kļuvis par SIA "Žurnāls Ir Nauda" īpašnieku un vērsies policijā, apšaubot pirms vairākiem gadiem žurnāla īstenotus norēķinus, bet policijā šī iesnieguma pārbaudei ierosināts kriminālprocess, apstiprina žurnāla "Ir" vadība.
Andris Biedriņš un Sandis Ozoliņš pievienojušies 'dīvainajiem' miljonāriem  (39)
20.novembris 2014 14:13
"Latvijas miljonāru Top 100" veidotāji sportistus Andri Biedriņu un Sandi Ozoliņu ierindojuši "neparasto" miljonāru sarakstā .