LatRosTrans

LatRosTrans

LatRosTrans ir naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmums, kas nodrošina dīzeļdegvielas transportēšanu pa maģistrālo cauruļvadu no Baltkrievijas robežas līdz Ventspilij. Tas ir Latvijas un Krievijas kopuzņēmums, kurā 66% kapitāldaļu pieder AS "Ventspils nafta", bet 34% - Krievijas uzņēmumam “Transņefteprodukt”.

Populārākie raksti
Россия резко сократит транзит нефтепродуктов по латвийскому трубопроводу  (41)
13.janvāris 2017 14:08
Российская компания "Транснефть", оператор магистральных нефтепроводов, заметно сократит прокачку нефтепродуктов через страны Балтии, рассказал вице-президент компании Сергей Андронов. Это означает, что упадет объем перевалки дизельного топлива через Латвию.
Jūlijs Krūmiņš memuāros atminas 'Aivara un Andra grupējumus' un divu miljonu kukuli, vēsta portāls  (116)
06.oktobris 2016 10:35
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) aizturētais un ceturtdien atbrīvotais uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš strādājis pie memuāriem, kas, kā izteikusies no amata atstādinātā tiesnese Aija Orniņa, varētu būt pamats biroja pēdējo dienu aktivitātēm. Memuāros Krūmiņš atminējies "Aivara un Andra grupējumus" un divu miljonu kukuli , ko viņam pieprasījis Andris, izriet no portāla "pietiek.com" publicētā vienas šīs grāmatas nodaļas fragmenta melnraksta.
Перекачка нефтепродуктов по латвийскому трубопроводу рухнула на 800 тысяч тонн  (20)
01.decembris 2015 14:33
Объем нефтепродуктов, прокачанных за девять первых месяцев 2015 года по трубопроводам, которыми управляет латвийско-российское совместное предприятие LatRosTrans , уменьшился на 17,8%, или на 834,8 тыс. тонн, по сравнению с соответствующим периодом 2014 года, сообщило Центральное статистическое управление Латвии.