Latvenergo

Latvenergo

Latvenergo ir pilnībā Latvijas valstij piederošs uzņēmums, kas nodarbojas ar elektroenerģijas ieguvi un tirdzniecību. Kompānija ir viens no lielākajiem uzņēmumiem pēc apgrozijuma Baltijas valstīs. Saskaņā ar tirgus liberalizācijas prasībām ar elektroenerģijas sadali nodarbojas uzņēmuma meitas uzņēmums "Sadales tīkli". 2010.gadā uzņēmuma vārds tika saistīts ar korupcijas skandālu, kā rezultātā to pameta prezidents Kārlis Miķelsons. 2011.gadā Latvenergo ieviesa tā saukto dalīto tarifu, ko patērētāji apstrīdēja tiesā.

Populārākie raksti
Prezidents LTV ļaujas emocijām; skatītāji neslēpj šoku par dzirdēto  (1812)
17.decembris 2013 22:33
Ir jāatgriežas pie visas tautas vēlēta prezidenta, kuram jāņem savā kontrolē vairākas, šobrīd neatkarīgas iestādes, Latvijas Televīzijas raidījumā "1:1" otrdien atzina tagadējais Valsts prezidents Andris Bērziņš . Tomēr teju katru viņa izteikumu par šajā raidījumā apspriestajām tēmām uzreiz mikroblogošanas vietnē " Twitter " ātri "uzķēra" un komentēja televīzijas skatītāji, neslēpjot, kādas sajūtas viņos raisījis dzirdētais.
Lielākās algas - 'airBaltic', 'Lattelecom', 'Revertas' un 'Citadeles' vadītājiem  (117)
29.jūnijs 2014 10:22
Pērn vairāku Latvijas valsts un pašvaldību uzņēmumu valdes locekļi varēja priecāties par atalgojuma kāpumu, liecina viņu iesniegtās valsts amatpersonu ienākumu deklarācijas.
Президент в эфире ЛТВ дал волю эмоциям: зрители не скрывают шока от услышанного  (656)
18.decembris 2013 07:33
Латвии необходимо вернуть практику всенародно избранного президента, который сможет взять под контроль многие учреждения и ведомства, на данный момент являющиеся независимыми. Об этом в эфире ЛТВ заявил в минувший вторник президент Латвии Андрис Берзиньш. Однако высказывания главы государства вызвали шквал негативных эмоций зрителей в социальной сети Twitter.