Latvijas Pasts

Latvijas Pasts

Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodrošina vispārējos pasta pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Tas dibināts 1992. gadā. Latvijas Pastam pieder arī trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls.

Populārākie raksti
'Delfi' ekspedīcija: Kur glabājas Latvijas dārgākā pastmarka  (24)
27.janvāris 2017 00:06
Filatēlija ir hobijs, kas pasaulē aizrauj miljonus, un arī Latvijā interese par pastmarku kolekcionēšanu nav gājusi mazumā, intervijā portālam "Delfi" stāsta "Latvijas pasta" Vērtszīmju un filatēlijas departamenta direktors Edmunds Bebrišs. Viņa pārraudzībā ir vērienīga šo vērtszīmju kolekcija, kuras uzkrāšana sākta līdz ar Latvijas valsts izveidošanu, kara gados nozaudēta, vēlāk atrasta Vācijā un nu nogādāta atpakaļ Latvijā.
91 gadu vecs sirmgalvis pēc pensijas pastā ierodas ar ieroci  (66)
09.decembris 2016 13:36
Piektdienas rītā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Sarkandaugavu, kur "Latvijas Pasta" telpās atradies kāds bruņots 91 gadu vecs pensionārs, portāls "Delfi" uzzināja pašvaldības policijā.
Где работают латвийцы: названы крупнейшие работодатели страны  (94)
03.aprīlis 2016 12:00
Крупнейшими работодателями Латвии в прошлом году были компания розничной торговли Maxima , железнодорожное предприятие Latvijas Dzelzceļš и торговая компания Rimi , сообщается на сайте Службы госдоходов (СГД).