Latvijas Televīzija

Latvijas Televīzija

Latvijas Televīzija ir valstij piederoša televīzija, kas dibināta 1954. gadā. Lielākoties to finansē valsts, taču daļu ienākumu tā iegūst arī no reklāmas. Tās darbību kontrolē Nacionālā Radio un Televīzijas Padome. Latvijas televīzijai ir divi kanāli - LTV1 un LTV7.

Populārākie raksti
Gļēvā ministre, nomelnošana, bosings – Čerņeckis atklāti par VID notiekošo  (249)
01.novembris 2016 11:17
Uz sarunu amatu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) atstājušais Kaspars Čerņeckis ierodas, līdzi paņēmis cepuri – to pašu, kas iepriekš raisīja mediju interesi, kā arī vairākas A4 formāta lapas – dienasgrāmatu, kur viņš dokumentējis pēdējā pusgada notikumus, pa dienām un pat pa stundām, kā arī ieskicējis to, ko vēlas pateikt sabiedrībai. Dokumentus gan viņš portālam "Delfi" nerāda, vien atzīmē, ka tie satur sensitīvu informāciju un tāpēc nav dodami apskatei.
LTV vērš uzmanību uz dīvainībām Tretjakova startu rādīšanā  (647)
16.februāris 2014 15:56
Pēc Latvijas skeletonista Martina Dukura izcīnītās otrās vietas Soču olimpiskajās spēlēs daudzi norādījuši uz negaidītajām mājinieka Aleksandra Tretjakova sportiskajām pārvērtībām, kas ļāva viņam izcīnīt zelta medaļu.
Iepazīsties! Pirmie 11 dalībnieki, kuri cīnīsies par ceļazīmi uz 'Eirovīziju'  (77)
03.februāris 2017 10:26
Svētdien, 5. februārī, Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā sāksies cīņa par ceļazīmi uz "Eirovīziju" – dziesmu konkurss " Supernova ", un pirmajā atlasē piedalīsies 11 dalībnieki.