Lebrons Džeimss

Lebrons Džeimss

Lebrons Džeimss ir pasaulslavens ASV basketbolists, kurš spēlē uzbrucēja pozīcijā. 2003. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā viņu ar pirmo numuru izvēlējās Klīvlendas "Cavaliers", kuras rindās viņš kļuva par vienu no līgas vadošajiem spēlētājiem. 2010. gadā viņš pievienojās Maiami "Heat" komandai, ar kuru viņš 2012. gadā izcīnīja savu pirmo NBA čempiontitulu. Kopā ar ASV izlasi vairākas reizes izcīnījis olimpisko zeltu. Džeimss jau šobrīd tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem basketbolistiem. Tāpat arī viņš ir viens no vislabāk apmaksātajiem sportistiem pasaulē.

Redaktors iesaka
Džeimss: šī uzvara man nozīmē visu
22.jūnijs 2012 10:19
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Maiami "Heat" līderis Lebrons Džeimss bija ļoti laimīgs par savas komandas uzvaru čempionātā.
Džeimss trešo reizi karjerā kļūst par NBA vērtīgāko spēlētāju
13.maijs 2012 00:12
Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas vērtīgāko spēlētāju sestdien trešo reizi karjerā kļuva Maiami "Heat" komandu pārstāvošais Lebrons Džeimss .
Arī NBA vērtīgākais basketbolists Džeimss pāries uz 'Heat'  (7)
09.jūlijs 2010 09:28
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vērtīgākais spēlētājs Lebrons Džeimss pāries uz Maiami "Heat" vienību, spēlētājs ceturtdien paziņoja ESPN kanāla tiešraidē.