Linda Leen

Linda Leen

Dziedātāja Linda Leen kā solomāksliniece debitēja 2000. gadā, kad laida klajā savu debijas albumu "Let's Go Insane". Tas uzvarēja divās nominācijās Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas ceremonijā. Karjeras laikā sadarbojusies ar vairākiem pazīstamiem pašmāju un arī ārvalstu mūziķiem un grupām, tai skaitā "Prāta vētra" un "Мумий Тролль" no Krievijas. 2016. gada janvārī iznācis Lindas Leen trešais autordziesmu albums "Digital Church".

Redaktors iesaka
Noklausies! Linda Leen izdod jaunu albumu un publicē singlu 'Who is in Charge'  (16)
11.janvāris 2017 09:44
11. janvārī klausītāju vērtējumam tiek nodots mūziķes un dziedātājas Lindas Leen jaunākais albums "Digital Church", kā arī tā otrais singls "Who Is In Charge" kopā ar videoklipu, portālu "Delfi" informē dziedātājas menedžments.
Foto: Kā top jaunais Lindas Leen albums 'Digital Church'  (16)
17.decembris 2016 15:06
Nākamā gada sākumā – 11. janvārī – pie klausītājiem nonāks jauns dziedātājas Lindas Leen oriģināldziesmu albums "Digital Church". Pirmais vēstnesis – singls "Beyond Velvet Skin" – jau publicēts un tā viegli erotiskais videoklips jau paspējis izraisīt zināmas viedokļu atšķirības. Īsi pirms Lindas Leen trešā albuma iznākšanas piedāvājam īpašu iespēju – ieskatīties darbā studijā ar fotogrāfes Aigas Ozoliņas starpniecību.
Noskaties! Linda Leen izdod jauna singla video un izziņo koncertturneju  (31)
24.novembris 2016 09:53
No šodienas, 24. novembra, radio un digitālajās tīmekļa platformās pieejams dziedātājas un mūzikas autores Lindas Leen pirmais singls "Beyond Velvet Skin" no 2017. gada 11. janvārī gaidāmā trešā autordziesmu solo albuma "Digital Church", portālam "Delfi" pavēstīja mūziķes pārstāvji no "Every Little Thing".