Lindsija Lohana

Lindsija Lohana

Lindsija Lohana ir pasaulslavena ASV aktrise un dziedātāja. Pazīstamākās filmas, kurās piedalījusies Lohana, ir "Mean Girls", "Freaky Friday", kā arī "Herbie: Fully Loaded". Savu pirmo studijas albumu izdeva 2004. gadā. Saņēmusi apbalvojumus gan par darbību kino, gan mūzikā. Visai bieži izpelnījusies sabiedrības uzmanību ar iesaistīšanos dažādos skandālos.

Populārākie raksti
20 aktieri, kuri atteicās no spīdošām lomām 'Matriksā', 'Forestā Gampā', 'Krusttēvā' un citās filmās  (39)
24.janvāris 2013 18:00
Šonam Konerijam nemaz nebija jābūt pirmajam Džeimsam Bondam, Pamelai Andersonei bija jādzemdē citplanētiešu bērns, bet "Matriksa" Neo vajadzēja būt melnādainam. "Kā būtu, ja būtu?" ir populārs teiciens, kad vēlamies atzīmēt to, ko savā dzīvē nožēlojam vai nespējam iztēloties. Arī Holivudas zvaigznēm savas karjeras laikā ir neskaitāmas izšķiršanās, no kurām ne visas ir izrādījušās veiksmīgas.
Foto izlase: Slavenības bez krūštura pludmalē  (65)
05.jūlijs 2013 13:51
Vasaras tveicē visas pasaules pludmalēs īsta paradīze ir pikantāku ainiņu cienītājiem, jo sievietes, ķerot saules starus, nereti tērpušās ne tikai pieticīgos bikini, bet izmetušās pavisam plikiņas.
Kautiņi, narkotikas, izvarošana: slavenības ar krimināliem grēkiem  (12)
06.oktobris 2017 11:55
Viens likums, viena taisnība visiem – ja izdari noziegumu, tiec sodīts. Tas attiecas arī uz slavenībām – ne viena vien zvaigzne savās mājās pie sienas var piekārt fotogrāfiju, kurā redzams neilgi pēc aresta.