LNT

LNT

LNT jeb Latvijas Neatkarīgā televīzija ir televīzijas kanāls, kurš izveidojās 1996. gadā, apvienojoties kanāliem NTV-5 un Picca TV. Tas bija pirmais nacionālais komerckanāls Latvijā. LNT vēl joprojām ir viens no populārākajiem televīzijas kanāliem Latvijā. 2012. gadā Skandināvijas koncerns "MTG Broadcasting AB" iegādājās 100% LNT akciju.

Par LU rektora amatu cīnīsies Juris Borzovs un Indriķis Muižnieks  (58)
17.aprīlis 2015 07:07
Par Latvijas Universitātes rektora amatu cīnīsies profesors Juris Borzovs un profesors Indriķis Muižnieks, liecina LNT raidījuma "900 sekundes" rīcībā esoša neoficiāla informācija.
Nav pamata satraukties par provokācijām pasākumu laikā, mierina '9.maijs.lv' vadītājs  (10)
16.aprīlis 2015 13:34
Biedrības "9.maijs.lv" pasākumos ik gadu bijusi ļoti laba sadarbība ar drošības iestādēm, tādēļ nav pamata bažīties par iespējamām provokācijām, sacīja biedrības priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks (SC).
Ģenerālprokurors vēl nav saņēmis Dreimanes sūdzību par atteikumu piešķirt pielaidi valsts noslēpumam  (10)
16.aprīlis 2015 08:56
Ģenerālprokuratūrā vēl nav saņemta Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes sūdzība par Satversmes aizsardzības biroja atteikumu piešķirt viņai pielaidi valsts noslēpuma objektam, taču tā pēc saņemšanas tiks rūpīgi izvērtēta, ceturtdien intervijā LNT rīta raidījumam "900 sekundes" sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers .
Rotācijas policijā nav saistītas ar Gudermaņa cigarešu iznīcināšanas biznesu, apgalvo Ķuzis  (35)
16.aprīlis 2015 07:59
Vērienīgās rotācijas Valsts policijā nav saistītas ar līdzšinējā Ekonomisko noziegumu pārvaldes priekšnieka Gata Gudermaņa nelegālo cigarešu iznīcināšanas biznesu. To mērķis ir uzlabot ekonomisko noziegumu izmeklēšanu, kas jau ilgu laiku policijai tiek pārmesta kā neefektīva no Ģenerālprokuratūras puses, Latvijas Televīzijas rīta raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis .
Prezidenta vēlēšanās toni nosaka ZZS, norāda Vīķe-Freiberga  (82)
15.aprīlis 2015 20:34
Prezidenta vēlēšanās toni nosaka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), un par jauno prezidentu kļūs persona, kuru amatā grib redzēt tieši ZZS, intervijā raidījumam "LNT Ziņas" trešdien norādīja bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.
Policijā atkal vērienīgas rotācijas - Gudermani amatā nomainīs Pēteris Bauska  (16)
15.aprīlis 2015 17:08
Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis parakstījis pavēli par darbinieku rotāciju, ar kuru no 1.maija par Ekonomisko noziegumu pārvaldes (ENAP) priekšnieku kļūs Zemgales reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un ekonomisko noziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Pēteris Bauska.
Kalnmeieram uzticas, Krievijas dzelzceļnieki izvēršas Latvijā, Putina niknie baikeri un ASV atskaita naudu par Dāvi  (5)
15.aprīlis 2015 17:01
Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs ģenerālprokurora amatam izvirzījis patlaban šajā amatā esošo Ēriku Kalnmeieru, bet Bērnu slimnīcas fonds ir saņēmis labas ziņas no Filadelfijas Bērnu slimnīcas ASV, proti, slimnīca ir atmaksājusi daļu samaksātās summas par Dāvja ārstniecību. Tikmēr Krievijas motociklistu klubs "Nakts vilki" cītīgi gatavojas braucienam no Maskavas uz Berlīni – portāls "Delfi" piedāvā ieskatu trešdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē.
Kolēģi neatbalsta Kaimiņa centienus Saeimā cenzēt mākslu  (13)
15.aprīlis 2015 15:41
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien nolēma nepārvietot bijušā parlamentārieša Kārļa Leiškalna dāvināto gleznu uz citām telpām Saeimā.
'Krievijas dzelzceļa' ienākšana Latvijā: svarīgi, lai būtu jaunas kravas, uzsver Matīss  (75)
15.aprīlis 2015 12:37
Satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V) pozitīvi vērtē to, ka "Krievijas dzelzceļš" caur saistīto uzņēmumu "RZDL Multimodal" iegādājies pusi loģistikas uzņēmuma "Liepājas naftas tranzīts" (LNT), kas tagad pārsaukts par "Euro Rail Cargo", taču uzsver - svarīgi, lai tiktu piesaistītas jaunas kravas.
Dreimane noraida SAB pārmetumus par informācijas aprites problēmām  (22)
15.aprīlis 2015 10:23
Valsts kancelejas (VK) direktore Elita Dreimane kategoriski noraida Satversmes aizsardzības biroja (SAB) pārmetumus par pārkāpumiem informācijas aprites sistēmā, informēja VK Komunikācijas departamenta konsultante Sabīne Spurķe.
SAB netiek izmantots, lai izrēķinātos ar politiķiem, uzsver Straujuma  (58)
15.aprīlis 2015 08:43
Satversmes aizsardzības birojs (SAB) netiek izmantots kā izrēķināšanās instruments ar politiķiem, trešdien LNT raidījumā "900 sekundes" uzsvēra Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
'Krievijas dzelzceļa', Šķēles un Šlesera kopuzņēmums atņems kravas valsts firmai, bažījas eksperti  (98)
15.aprīlis 2015 08:26
Optimismam par kravu apjoma kāpumu līdz ar " Krievijas dzelzceļa" paplašināšanos Latvijā nav pamata, tā vietā, visticamāk, Krievijas, Kazahstānas un Baltkrievijas valsts dzelzceļa kompāniju kopuzņēmumam uz pusēm ar Latvijas uzņēmējiem piederošais " Liepājas naftas tranzīts" (LNT), kas tagad pārtapis par "Euro Rail Cargo", tirgū jau strādājošajiem pārvadātājiem, tostarp valsts uzņēmumam " LDz Cargo ", atņems esošās kravas, secina loģistikas un tranzīta nozares pārzinātāji.
Aptauja: 26% Latvijas iedzīvotāju neredz izmaiņas VID darbā  (5)
15.aprīlis 2015 07:58
Aptuveni ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) darbs pēdējā gada laikā nav būtiski mainījies, liecina TNS un LNT raidījuma "900 sekundes" veiktais pētījums.
Policija šogad noformējusi protokolus jau 66 motociklistiem  (10)
14.aprīlis 2015 07:42
Policija administratīvos protokolus šogad noformējusi jau 66 motociklistiem un uzsver, ka galvenās problēmas ir pārmērīgais ātrums un riskanta manevrēšana starp citiem braucamrīkiem, intervijā LNT norādījis Valsts policijas (VP) Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
Obligātu prasību - skolas gaitas sākt no sešu gadu vecuma - negatīvi vērtē 45% iedzīvotāju  (7)
13.aprīlis 2015 08:52
45% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā - no 18 līdz 55 gadiem - negatīvi vērtē izskanējušo ideju noteikt sešus gadus kā vecumu, no kura bērnam obligāti jāuzsāk skolas gaitas, līdzšinējo septiņu gadu vietā (34% - drīzāk negatīvi; 21% - noteikti negatīvi). To atklāj pētījumu kompānijas " TNS " sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu "900 sekundes" aprīlī veiktais pētījums.
Barševskis: militārā apmācība studentiem netiks uzspiesta  (16)
12.aprīlis 2015 22:19
Vērtējot patlaban notiekošās diskusijas par iespēju augstskolu studentiem piedāvāt militāro apmācību kursu, Rektoru padomes priekšsēdētājs Arvīds Barševskis skaidroja, ka gadījumā, ja tiks panākts lēmums par apmācību ieviešanu, studentiem tās netiks uzspiestas.
Luterāņu baznīcai izdevies atrisināt finansiālās grūtības  (11)
12.aprīlis 2015 21:52
Pirms septiņiem gadiem plīsušā nekustamā īpašuma burbuļa dēļ Latvijas Evaņģēliski luterisko baznīcu (LELB) skāra nopietnas finansiālas grūtības, un tā neveiksmīgi centās pārdot savus īpašumus. Tagad problēmas izdevies atrisināt, svētdien vakarā vēstīja " LNT Ziņu TOP10".
Valsts uzņēmumu amatpersonas nereģistrē saņemtās dāvanas  (12)
12.aprīlis 2015 21:03
Lai gan valsts kapitālsabiedrību valdes un padomes locekļiem, līdzīgi kā valsts un pašvaldību amatpersonām, ir jāreģistrē saņemtās dāvanas, reālajā dzīvē šādas likuma prasības nedarbojas, svētdien vakarā vēstīja raidījums " LNT Ziņas".
Latvijas jūrnieks no nogrimušā 'Daļņij Vostok': tas, ka izglābāmies, ir brīnums  (35)
12.aprīlis 2015 18:02
"Tas, ka izglābāmies, ir brīnums!" - tā pēc atgriešanās Latvijā atzīst viens no kuģa " Daļņij Vostok " nogrimšanu pārdzīvojušajiem Latvijas jūrniekiem Nikolajs Kudenko, vēsta " LNT Ziņas sešos".
Andris Bērziņš atkārtoti par prezidentu nekandidēs  (244)
10.aprīlis 2015 17:10
Valsts prezidents Andris Bērziņš atkāroti par prezidentu nekandidēs, portālu "Delfi" informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.
Kardināls Pujats: neizprotami, kāpēc Putins rīda divas slāvu tautas vienu pret otru  (160)
10.aprīlis 2015 09:48
Krievijas līdera Vladimira Putina rīcība, vienu pret otru rīdot divas slāvu tautas - krievus un ukraiņus, ir neizprotama, intervijā LNT izteicās katoļu kardināls Jānis Pujats.
Prezidents Bērziņš, visticamāk, atteiksies no kandidēšanas uz otro termiņu, ziņo LTV  (104)
10.aprīlis 2015 07:45
Andris Bērziņš atteiksies no iespējas izvirzīt savu kandidatūru otrajam termiņam prezidenta amatā, atsaucoties uz tā rīcībā esošo informāciju, piektdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Rīta Panorāma".
Prezidents Bērziņš paziņos savu lēmumu par kandidēšanu uz otru termiņu  (41)
10.aprīlis 2015 07:03
Valsts prezidents Andris Bērziņš piektdien paziņos, vai kandidēs uz otru termiņu; viņš izvērtējis pēdējā gada notikumus, kā arī iespējamo atbalstu Saeimā.
Bērziņš pieņēmis lēmumu par atkārtotu kandidēšanu uz prezidenta amatu, bet vēl to neatklāj  (206)
09.aprīlis 2015 18:19
Valsts prezidents Andris Bērziņš ir pieņēmis lēmumu, vai atkārtoti kandidēt uz prezidenta amatu, taču sabiedrībai vēl to neatklāj, ceturtdien ziņo LNT raidījums "Ziņas sešos".
Trīs oligarhi 'Krievijas dzelzceļam' pārdod pusi Latvijas pārvadātāja  (254)
09.aprīlis 2015 14:29
" Krievijas dzelzceļš" caur Amsterdamā reģistrēto saistīto uzņēmumu "RZDL Multimodal" iegādājies 50% loģistikas uzņēmuma "Liepājas naftas tranzīts" (LNT) daļas, liecina "Lursoft" datu bāzes informācija.
Ekonomisko noziegumu apkarotāju šefa Gudermaņa dalība uzņēmumos nav pārkāpums, atzīst KNAB  (3)
09.aprīlis 2015 10:52
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārbaudē nav konstatējis pārkāpumus saistībā ar Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieka Gata Gudermaņa dalību atkritumu un kontrabandas cigarešu iznīcināšanas uzņēmumos.
Minimālā alga nākamgad varētu pieaugt līdz 375 eiro  (86)
09.aprīlis 2015 09:45
Minimālās algas apmēru no nākamā gada Latvijā varētu celt līdz 375 eiro, ceturtdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Streļčenoks rīkojas bezjēdzīgi, par pielaides anulēšanas prasību saka Strīķe  (24)
08.aprīlis 2015 09:56
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Juridiskās nodaļas galvenā speciāliste Juta Strīķe uzskata, ka KNAB vadītāja Jaroslava Streļčenoka lēmums prasīt viņai pielaides valsts noslēpumam anulēšanu ir bezjēdzīgs.
KNAB pieprasījis SAB anulēt Strīķei piešķirto pielaidi valsts noslēpumam, paziņo Streļčenoks  (145)
08.aprīlis 2015 08:05
Korupcijas novēršamas un apkarošanas birojs ( KNAB ) otrdien, pamatojoties uz tā rīcībā esošo informāciju, lūdzis Satversmes aizsardzības birojam (SAB) anulēt Jutai Strīķei piešķirto pielaidi valsts noslēpumam vai arī samazināt pielaides pakāpi, otrdien LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks .