LNT

LNT

LNT jeb Latvijas Neatkarīgā televīzija ir televīzijas kanāls, kurš izveidojās 1996. gadā, apvienojoties kanāliem NTV-5 un Picca TV. Tas bija pirmais nacionālais komerckanāls Latvijā. LNT vēl joprojām ir viens no populārākajiem televīzijas kanāliem Latvijā. 2012. gadā Skandināvijas koncerns "MTG Broadcasting AB" iegādājās 100% LNT akciju.

Prezidents tic Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanai un vainīgo noskaidrošanai  (78)
20.novembris 2014 08:21
Valsts prezidents Andris Bērziņš tic, ka baisā Zolitūdes traģēdija tiks izmeklēta pienācīgi un vainīgie tiks noskaidroti.
NATO ģenerālsekretārs Latvijā darba vizītē ieradīsies ceturtdien  (1)
19.novembris 2014 08:40
Latviju darba vizītē ceturtdien, 20.novembrī, paredzējis apmeklēt NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs, trešdien LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Piebalgs pauž gatavību atgriezties Latvijas politikā; par Valsts prezidentu nevēlas būt  (98)
17.novembris 2014 22:07
Bijušais eirokomisārs un partijas " Vienotība " biedrs Andris Piebalgs pirmdien LNT raidījumā "Dombura studija" pauda gatavību iesaistīties Latvijas politikā, piebilstot, ka negatavojas piedalīties izpildvarā un "nekad nebūs Valsts prezidenta amata kandidāts".
Trešdaļa no populārākajiem Baltijas TV kanāliem pieder divām kompānijām, liecina pētījums  (4)
16.novembris 2014 22:24
Baltijas mediju tirgū visjūtamākā lielo mediju koncernu konsolidācija ir TV nozarē - trešā daļa no 15 populārākajiem TV kanāliem pieder divām kompānijām. Skatītāko kanālu vidū savu vietu gan ir izcīnījuši arī sabiedriskie mediji, liecina "Re:Baltica" kopā ar Rīgas Ekonomikas augstskolas Mediju centru veiktā Baltijas mediju finanšu un auditorijas analīze.
Rīgā izstāda smēķēšanu atmetušo slavenību foto  (10)
14.novembris 2014 14:12
Ceturtdien, 13.novembrī, tirdzniecības parkā Alfa tika atklāta fotoizstāde Esmu brīvs! , kurā sabiedrībā zināmi cilvēki dalās savā pieredzē, kas viņus ir motivējis atmest smēķēšanu.
Šovā 'Lauku sēta' triumfē čaklais Zigurds  (173)
13.novembris 2014 22:30
Ceturtdienas, 13. novembra, vakarā LNT kanālā noslēdzās šova Lauku sēta brašuļu cīņa par traktoru, kuru savā īpašumā ieguva 38 gadus vecais Zigurds Bērzkalns (attēlā pa kreisi) no Talsiem.
Paplašinās daudzbērnu ģimeņu definīciju - pabalstus varēs saņemt līdz 24 gadu vecumam  (11)
13.novembris 2014 14:39
Labklājības ministrija (LM) plāno paplašināt daudzbērnu ģimeņu definīciju, nosakot, ka daudzbērnu ģimene ir ģimene, kuras aprūpē ir trīs vai vairāki bērni līdz 24 gadiem, tai skaitā audžuģimenē ievietoti un aizbildnībā esoši bērni, kamēr viņi iegūst vispārējo, profesionālo, augstāko vai speciālo izglītību.
Rinkēvičs pieļauj, ka ES varētu turpināt ieviest sankcijas pret Krieviju  (38)
13.novembris 2014 08:40
Minskā panāktais pamiers ir mīts un pirmdien, 17. novembrī, no Eiropas Savienības varētu sekot tālāki soļi saistībā ar Krievijas un Ukrainas krīzi, uzdodot priekšlikumus par nākamo sankciju ieviešanu, ceturtdien Latvijas Neatkarīgās Televīzijas ( LNT ) raidījumam "900 sekundes" sacīja ārlietu ministrs Edagrs Rinkēvičs (V).
Iedzīvotāji valdībā visaugstāk vērtē Dūklavu un Kozlovski, liecina aptauja  (33)
12.novembris 2014 07:54
Iedzīvotāji ar "vislabāko atzīmi" vērtē iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (V) un zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS), liecina LNT raidījuma "900 sekundes" un pētījumu uzņēmuma TNS veiktā interneta aptauja.
'Lauku sētas' ņiprais Riekstiņš uz mūžiem pamet Latviju  (117)
11.novembris 2014 11:13
Kamēr LNT skatītāji ar satrauktām sirdīm seko līdzi šova Lauku sēta trešās sezonas varoņu piedzīvojumiem, šova atraktīvais vadītājs Aleksandrs Riekstiņš (attēlā) atkal devies prom no Latvijas.
Prezidents: no manas puses nenāks iniciatīva par partnerattiecību likumu  (32)
10.novembris 2014 21:40
Pirmdien, 10. novembrī, Valsts prezidents Andris Bērziņš LNT raidījumā "Dombura studija" norādīja, ka no viņa puses iniciatīva par tiesisku regulējuma partnerattiecībām, tai skaitā viendzimuma, nenāks.
Brašais Maigonis sāpju dēļ atstāj 'Lauku sētu'  (39)
07.novembris 2014 09:54
Ceturtdienas, 6. novembra, vakarā LNT skatītājiem bija iespēja sekot līdzi aizraujošajai cīņai par traktoru šovā Lauku sēta , kas pamazām tuvojas finiša taisnei un kļūst arvien spraigāka.
Ideju teniss: Dalībnieki - arhitektūras kurators Mārtiņš Ķibilds un arhitekts Toms Kokins  (1)
07.novembris 2014 09:30
Piektdien, 7.novembrī, "Ideju tenisa" noslēguma raidījumā viesosies rakstnieks Pauls Bankovskis , arhitekts Toms Kokins, psiholoģe Kristiāna Lapiņa un arhitektūras kurators Mārtiņš Ķibilds. Ideju tenisa tiesneša Gata Mūrnieka vadībā viņi meklēs praktiskas idejas, atbildot uzjautājumiem par to, vai Latvijai jākļūst par pasaulē pirmo rezervātvalsti, atrodot teritorijām jaunas funkcijas, apgūstot jūras robežas un teritoriālo ūdeņus, izvēršot civilizācijas neskarto – "melno caurumu" - tūrisma politiku? Otrā spēles daļa būs veltīta iespējami jauniem atskaites punktiem – vai jāievieš savs kalendārs ar Jāņiem kā sākumpunktu, varbūt jārada sava mērvienību sistēma?
DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš: mēs esam kā šis putniņš
04.novembris 2014 07:34
Lai arī tagad tā izklausās vairāk pēc nejaušības, kas saistīta ar neuzņemšanu maģistrantūras studijās Jorkas universitātē, aptuveni pirms 13 gadiem portāla DELFI galvenais redaktors Ingus Bērziņš īstajā brīdī nokļuva īstajā vietā. 15 gadu laikā portāls no tradicionāla interneta ziņu medija ir izaudzis par tiešsaistes izdevniecību, ik dienas sagatavojot, iepakojot un publicējot saturu, kas aptver visplašākās sabiedrības intereses.
Problēmas maksātnespējas jomā ir krietni pārspīlētas, uzskata topošais tieslietu ministrs  (26)
31.oktobris 2014 08:43
Lai gan maksātnespējas jomā problēmas ir, tās ir krietni pārspīlētas, piektdien LNT raidījumā „900 sekundes” pauda apvienības Nacionālās apvienības izvirzītais tieslietu ministra amata kandidāts Dzintars Rasnačs .
'Citadeles' pārdošana 'nenorausies' - līguma parakstīšana ir nedēļas jautājums, uzsver Loginovs  (55)
31.oktobris 2014 08:22
Iecerētā valstij piederošo " Citadeles " akciju pārdošana ASV fondam "nenorausies" – līguma parakstīšana ir nedēļas jautājums, un tas tiks parakstīts līdz nākamās nedēļas beigām, piektdien LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja par Privatizācijas aģentūras (PA) valdes locekli ceturtdien izraudzīts līdzšinējais PA Komercdarbības dienesta vadītājs Vladimirs Loginovs.
Šovu 'Lauku sēta' pamet slinkotāja Sarmīte  (33)
30.oktobris 2014 22:14
Ceturtdienas, 30. oktobra, LNT šova Lauku sētas sērijā kašķu bija vairāk, nekā darbu. Arī allaž atturīgā saimnieka nervi vairs neturēja, un viņa komunikācija ar šova dalībniekiem izvērtās kliegšanā un savstarpēju apvainojumu bārstīšanā, bet uz izbalsošanu dusmīgais saimnieks pat neieradās.
Straujuma saskata ētikas problēmas Zaķa dalībā NDK sēdē, kur vērtēts jaunais DP šefs  (94)
29.oktobris 2014 08:30
Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( V) saredz zināmas ētikas problēmas tajā, ka Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) sēdē, kurā tika lemts par Normunda Mežvieta piemērotību Drošības policijas (DP) šefa amatam, piedalījies arī parlamentārietis Dzintars Zaķis (V), kura vārds izskanējis saistībā ar vēlētāju balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās. DP par balsu pirkšanu ierosinājusi vairākus kriminālprocesus.
Jauno DP šefu sola nosaukt pirmdien  (12)
24.oktobris 2014 20:18
Visticamāk, pirmdien, 27.otkobrī, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis nosauks iespējamo jauno Drošības policijas vadītāju, viņš sacīja intervijā LNT ziņām.
Lindenblate kā aktrise debitē 'Dzīves krustcelēs'  (10)
24.oktobris 2014 14:48
Tautas neviennozīmīgi vērtētajā LNT raidījumā Dzīves krustcelēs aktrises lomā uzmirdzējusi arī sabiedrības dāma Kristīne Lindenblate (attēlā). Viņas tēlojums jau sajūsminājis sociālo tīklu lietotājus.
Vilka 'atvadu sveiciens' politiķiem, Pistoriusa cietumsods, 'Izlaiduma gada' slava un 'Total' šefa lidmašīnas avārija  (8)
21.oktobris 2014 17:33
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu otrdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē.
Latvijas politika ir divkosīga vide, kurā ir tikai daži darītāji un pārējie runātāji, atvadās Vilks  (216)
21.oktobris 2014 08:31
Latvijas politika ir divkosīga vide, kurā ir tikai daži darītāji un pārējie tukši runātāji, otrdien LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja finanšu ministrs Andris Vilks (V), kurš atvadās no politikas un meklēs darbu privātajā sektorā.
Dzīve pierobežā: Ludzā cieņa gan pret krieviem, gan latviešiem, vājš TV signāls no Rīgas un Savicka atbalsts  (50)
21.oktobris 2014 07:36
Pēc skandāla ar tā dēvētājiem Ludzas separātistiem novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele komentāros ir izvairīga, vien izsakot dziļu nožēlu par notikušo. Aptuveni divus mēnešus vēlāk novadnieki par atgadījumu aizvien runā un atceras. Plašāk savās pārdomās par notikušo un dzīvi tik tuvu Krievijas robežai sarunā ar "Delfi" nu gatava dalīties arī priekšsēdētāja.
Soctīklotājus sajūsmina Kairiša 'pērles' Dombura raidījumā  (209)
20.oktobris 2014 22:38
Kamēr politiķi un nevalstisko organizāciju pārstāvji LNT raidījumā "Dombura studija" aktīvi diskutē par valdības veidošanas procesu un tās mērķiem, sociālās mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotāju lielāko sajūsmu izraisījuši režisora Viestura Kairiša izteikumi.
Āboltiņa: atbildības jomu proporcijas maiņa neatrisinās strīdīgo jautājumu par VARAM  (23)
20.oktobris 2014 22:06
Atbildības jomu sadales proporcija nav tas, kas traucē partijām vienoties, un vienāds amatu skaits visiem partneriem nebūs tas, kas atrisinās jautājumu, kurš no koalīcijas partneriem uzņemsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ( VARAM ) vadību, uzskata "Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa.
Kopš vēlēšanām 'pazudis' Āboltiņu apsteigušais deputāts Junkurs  (158)
18.oktobris 2014 20:41
Mazpazīstamais Saeimas deputāts Jānis Junkurs, kuram Saeimas vēlēšanās Kurzemes apgabalā no savas 10. vietas "Vienotības" sarakstā izdevās pakāpties uz otro vietu, apsteidzot partijas līderi Solvitu Āboltiņu, kas tādējādi netika ievēlēta parlamentā, kopš vēlēšanām Saeimā nav manīts un arī uz žurnālistu zvaniem neatbild, vēsta raidījums "LNT ziņas".
Ziņotājiem par vēlēšanu balsu pirkšanu nav jābaidās, iedrošina Elksniņš  (36)
17.oktobris 2014 15:42
Iedzīvotājiem, kuri sniedz konkrētus faktus par vēlētāju balsu pirkšanu un būtu gatavi liecināt par to Augstākajā tiesā, nav jābaidās no soda vai atriebības, uzsver Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš ("Saskaņa").
Balsu pirkšanas skandāla dēļ 'Saskaņa' varētu iegūt vienu papildu vietu Saeimā, uzskata Ušakovs  (118)
17.oktobris 2014 08:25
Ja tiks pierādīts tas, ka Latgalē ir pirktas vēlētāju balsis, "Vienotība" Saeimā zaudēs vienu deputāta vietu, bet "Saskaņa" vienu vietu iegūs, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" piektdien sacīja viens no "Saskaņas" līderiem un Rīgas mērs Nils Ušakovs .
Uz 'Lauku sētu' pārtraukta pārtikas piegāde  (47)
16.oktobris 2014 22:16
Dzīve LNT šovā Lauku sēta kļūst arvien skarbāka. Ceturtdienas, 16.oktobra, vakara sērijā tika paziņots, ka pēc smagas nostrādināšanas dīķa pārveidē šova dalībnieki tiek atstāti bez pārtikas un turpmāk ēdīs tikai mežā atrodamo barību.