Londonas grāmatu tirgus

Londonas grāmatu tirgus

Latvija kopā ar Igauniju un Lietuvu 2018. gadā būs goda viesu statusā Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū(London Book Fair). Jau 2017. gadā sākta Latvijas literatūru popularizējoša kampaņa #iamintrovert, kurā latviešu autori tie prezentāti kā introvertas nācijas pārstāvji ar bagātu iekšējo pasauli.

Redaktors iesaka
Tests: Vai esi introverts kā latviešu rakstnieks?  (4)
14.marts 2017 06:20
Šonedēļ uz Lielbritāniju ir devusies Latvijas izdevēju, autoru un citu grāmatniecības profesionāļu delegācija, lai piedalītos ikgadējā Londonas grāmatu tirgū (London Book Fair). Tur latviešu literati tiks prezentēti kā introvertas nācijas pārstāvji, uzsverot mūsu autoru bagāto iekšējo pasauli. Kamēr mūsu literatūra tiks atklāta pasaules lasītājiem, piedāvājam katram pašam noskaidrot – cik introverts esi.
Londonas grāmatu tirgū Latviju prezentēs kā introvertu nāciju  (2)
17.februāris 2017 10:54
No 14. līdz 16. martam Latvija piedalīsies Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū (London Book Fair) ar nacionālo grāmatniecības un literatūras stendu, kā arī dažādiem tematiskiem pasākumiem. Gatavojoties 2018. gadam, kad Baltijas valstis svinēs savas simtgades un Londonas grāmatu tirgū būs goda viesu statusā, Latvija jau šogad sāk īpašu atpazīstamības kampaņu, kurā latvieši tiks prezentēti kā introvertu rakstnieku nācija.
Kad latviešus lasīs ārzemēs? Diskusija par Latvijas literatūras eksportu  (6)
01.decembris 2016 14:26
2018. gadā Eiropas grāmatniecības nozares gada lielākajā pasākumā – Londonas grāmatu tirgū – vienā stendā un īpašā statusā sevi pieteiks trīs simtgadnieces – Latvija, Lietuva un Igaunija. Notikums, kam jāraisa interese par Baltijas valstu literatūru un grāmatniecību, un labs pamats tam, lai arī literatūra kļūtu par veiksmīgu eksporta preci.