Londonas grāmatu tirgus

Londonas grāmatu tirgus

Latvija kopā ar Igauniju un Lietuvu 2018. gadā būs goda viesu statusā Starptautiskajā Londonas grāmatu tirgū(London Book Fair). Jau 2017. gadā sākta Latvijas literatūru popularizējoša kampaņa #iamintrovert, kurā latviešu autori tie prezentāti kā introvertas nācijas pārstāvji ar bagātu iekšējo pasauli. 2018. gada Londonas grāmatu tirgū viena no "Dienas autorēm" ("Author of the Day") ir Nora Ikstena

Redaktors iesaka
Latvijas delegācija dodas uz Londonas grāmatu tirgu  (1)
05.aprīlis 2018 11:01
No 10. līdz 12. aprīlim norisināsies Londonas grāmatu tirgus , kurā par goda viesu valstīm (Market Focus Countries) šogad izvēlētas Latvija, Lietuva un Igaunija. Pateicoties šim notikumam, grāmatu tirgū un citur Londonā aprīlī notiks vairāk nekā 40 ar Latvijas literatūru saistīti pasākumi.
'Delfi TV ar Jāni Domburu': atbild Nora Ikstena. Pilna intervija  (96)
29.marts 2018 00:06
Ceturtdien, 29. martā, "Delfi TV ar Jāni Domburu" viesojās rakstniece Nora Ikstena .
Kad latviešus lasīs pasaulē? Literatūras nozares atspēriens starptautiskam startam  (60)
28.marts 2018 06:31
Līdz šim akadēmiskā mūzika un sports, arī teātris ir tās kultūras jomas, kas nes pasaulē Latvijas vārdu. Taču šogad ar visai nopietnām ambīcijām starptautiskajā arēnā startē arī pašmāju literatūra. Aprīlī gaidāmajā Londonas grāmatu tirgū Latvija līdzās Lietuvai un Igaunijai būs īpašā viesa statusā, bet rakstniecei Norai Ikstenai ticis pagodinošais "Dienas autores" tituls (Author of the Day).