Majori

Populārākie raksti
Башенки, веранды и роскошные санатории: о чем могут рассказать жемчужины архитектуры Юрмалы  (1)
30.augusts 2017 17:18
Башенки и грациозные, застекленные веранды давно стали визитной карточкой деревянной архитектуры юрмальского югендстиля. За последние 70 лет к ней присоединились и построенные при СССР "корабли" - санатории и гостиницы, а затем и множество роскошных вилл, которые с переменным успехом выстраиваются в аскетичный ландшафт заросших стройными соснами дюн. Мы предлагаем вам маршрут, который позволяет увидеть главные жемчужины юрмальской архитектуры.
Stiklotas verandiņas un greznas sanatorijas: Jūrmalas arhitektūras pērles un vasarnīcu stāstiņi
29.augusts 2017 06:46
Tornīši un graciozas, sīkstiklotas verandas – šādi elementi Jūrmalas jūgendstila koka arhitektūrā ir pilsētas vizītkarte, kam pēdējo 70 gadu laikā piebiedrojušies arī padomju laikā celtie sanatoriju un viesnīcu kuģi, kā arī vesels lērums lepnu villu, kas labāk vai sliktāk iederas askētiskajā slaido priežu un kāpu ainavā. Šoreiz piedāvājam maršrutu Jūrmalas arhitektūras pērļu apskatei.
Bērnu ballīte vai ģimenes atpūta: idejas, kur interesanti atpūsties Jūrmalā
25.jūnijs 2017 09:07
Vasaras brīvlaiks jau kārtīgi iešūpojies, bet bērni pa mājām nogarlaikojušies? Piedāvājam idejas, kur un kā tepat Jūrmalā izklaidēties gan pašiem, gan mazajiem ķipariem un pusaudžiem. Turklāt, ja vasarā paredzēta arī bērnu ballīte, šīs idejas varētu palīdzēt atrisināt parasto jautājumu – ko darīsim šogad.