Makaroni

Populārākie raksti
10 klasiski amerikāņu ēdieni, kas jānobauda kaut reizi mūžā  (6)
04.jūlijs 2016 13:04
Amerikāņu virtuve eiropiešiem un arī latviešiem pārsvarā asociējas ar ātrās ēšanas restorānu ķēdēm – hamburgeriem, kartupeļu salmiņiem un hotdogiem. Protams, arī šie ēdieni ir nobaudīšanas vērti, tomēr daudzo gadsimtu laikā dažādu štatu kulināri ir pratuši radīt savas unikālās receptes, kas raksturīgas tieši Amerikas Savienoto Valstu virtuvei. Tāpēc "Tasty" izvēlējās 10 ēdienus, kas, mūsuprāt, ir pelnījuši, lai katrs dažādo pasaules virtuvju cienītājs tos pagatavotu un nogaršotu kaut reizi mūžā.
25 pārbaudītas makaronu ēdienu receptes  (1)
24.oktobris 2014 11:58
25.oktobris ir Pasaules pastas diena, kuru daudzi atzīmē, gatavojot un ēdot pastas jeb makaronu ēdienus. Trešā daļa Latvijas iedzīvotāju apgalvo, ka viņi neko nezina par pastas labajām īpašībām, norāda "Dobeles dzirnavnieka" oktobrī realizētais pētījums. Vēsturiski pasta Latvijas iedzīvotājiem saistās ar miltu ēdienu, kam ir zema uzturvērtība un kas rada lieko svaru. Kā norāda uztura speciāliste Inga Pūce, tie ir tikai pāris no aizspriedumiem. Kādi vēl ir maldi par pastu?
Mājīgie makaroni: Astoņas 20 minūšu receptes ātrām vakariņām  (2)
26.janvāris 2015 18:12
Ko pagatavot vakariņām, ja nav daudz laika? Nav pateicīgāka produkta par pastu jeb makaroniem! Turklāt mērču un piedevu variācijas ir tik neizsmeļamas, ka šo itāliešu virtuves brīnumu varam baudīt teju katru dienu, ne reizi neatkārtojoties! Labu apetīti!