Maroka

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
10 fakti, kas raksturo Eiropu un eiropiešus  (36)
14.decembris 2015 00:02
Jaunākais Eiropas Savienības statistikas biroja " Eurostat " visaptverošais pētījums "Cilvēki ES: kas mēs esam un kā mēs dzīvojam?" raksturo eiropiešu dzīvi, ņemot vērā gan mājokļu izmēru, gan dzimstību un izglītības līmenī, gan iekštelpu kanalizācijas pieejamību.
Vietas, ko dzīves laikā būtu jāredz katram ceļotājam  (2)
18.augusts 2017 16:11
Pasaulē ik uz soļa skatāmi brīnišķīgi objekti, ko vērts apskatīt, un tos visus, protams, nav iespējams apkopot vienā sarakstā. Tomēr ir arī tādi, par kuru varenumu un ievērojamību neviens nestrīdas un, ko iesaka apskatīt visos ceļvežos. Tā kā klasika tāpēc arī ir klasika, ka tā ir izcila, piedāvājam sarakstu ar objektiem, ko "Tūrismagids" iesaka dzīves laikā apskatīt.