Medicīna

Medicīna

Medicīna ir praktiska veselības zinātnes nozare, kurā tiek pētīts cilvēka organisms, slimības un to ārstēšanas iespējas. Medicīnas mērķis ir noteikt slimību izcelsmi un norisi, kā arī atrast veidu to ārstēšanai.

Populārākie raksti
Lasītāja: mammu bez radinieku un ārstējošā ārsta piekrišanas atslēdza no dzīvību uzturošiem aparātiem  (278)
06.oktobris 2017 14:40
18. septembrī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā nomira Svetlana Ivanovna Jačmeņeva, kuru kolēģi Rīnūžu skolā raksturo kā talantīgu pedagoģi, lielisku mammu un mīlošu vecmāmiņu. Svetlanas meita Violeta uzskata, ka viņas mammu slimnīcā no dzīvību uzturošiem aparātiem atslēdza bez radinieku un ārstējošā ārsta piekrišanas, vēsta "rus.delfi.lv".
Amata noslēpumi - aptiekāre: no narkomāniem līdz pļāpīgām tantītēm un viltotām receptēm  (3)
27.decembris 2015 15:32
Kādas Rīgas aptiekas aptiekāre portālam "Delfi" anonīmi stāsta par savu darbu - par to, kādēļ viņa izvēlējusies šo medicīnas jomu, ko var sagaidīt no narkomāniem, cik daudz lieku medikamentu mums pārdod, kādēļ viņa netic homeopātijai un kā iemīlēt pļāpīgas tantītes.
Ķīnā īsteno pirmo veiksmīgo galvas transplantācijas operāciju  (93)
17.novembris 2017 16:02
Ķīnā veiksmīgi noslēgusies pirmā veiksmīgā galvas transplantācijas operācija mirušam cilvēkam. 18 stundas ilgušajā operācijā pierādīts, ka ķirurģiski iespējams veiksmīgi savienot mugurkaulu, nervus un asinsvadus, raksta "The Telegraph"