Merilina Monro

Merilina Monro

Merilina Monro (īstajā vārdā Norma Džīna Mortensone) bija pasaulslavena ASV aktrise. Savu milzīgo popularitāti ieguva pateicoties seksapīlam un skaļām mīlas dēkām. Dzīves laikā bija atkarīga no dažādām narkotiskajām vielām. Slavenā aktrise mira 36 gadu vecumā, bet vēl joprojām tiek uzskatīta par vienu no visu laiku slavenākajām sievietēm.

Populārākie raksti
Pasaulslavenu sieviešu svara izmaiņas: no resnules par skaistuli  (5)
27.maijs 2016 20:15
Strauja vājēšana vai pieņemšanās svarā, lai tiktu pie kārotās balerīnas vai gladiatora loms, ir labs iemesls, lai iegūtu iecerēto augumu, taču tāds ir aktieru darbs. Pārējiem, kam ir problēmas ar lieko svaru, ir grūtāk atrast motivāciju uzturēt sevi formā. Tāpēc ir izdomātas daudz un dažādas diētas, lai panāktu vēlamo rezultātu.
Slepkavība, pārdozēšana un skandāli: septiņu leģendāru 'Playboy' zaķu traģēdijas  (7)
18.augusts 2017 09:10
Nav šaubu, ka daudzas sievietes sapņo kādu dienu pozēt ja ne uz žurnāla " Playboy " vāka, tad vismaz tā lappusēs. Tiesa, vēsture pierādījusi – atkailināšanās pasaulslavenajā izdevumā ne visiem zaķīšiem nesusi laimi. Dažas daiļavas piemeklējis pagalam skumjš liktenis un dažādas likstas.
Kenediji un netīri šķīvji guļamistabā: Merilinas Monro noslēpumi  (6)
31.maijs 2016 18:09
Trešdien, 1. jūnijā, Holivudas sekssimbols, viena no slavenākajām un skandalozākajām visu laiku aktrisēm Merilina Monro atzīmētu savu 90. dzimšanas dienu. Godinot leģendu, "Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties uz dažiem no skandāliem un noslēpumiem, kas apvija Monro dzīvi un nāvi.