Mežaparks

Mežaparks

Mežaparks ir apkaime Rīgas Ziemeļu rajonā Ķīšezera krastā. Tajā atrodas kultūras un dabas parks, kā arī brīvdabas koncertzāle, kurā vasarā norisinās ievērojami festivāli un koncerti.

Sporta bāzes 'Mežaparks' attīstībai šogad plāno prasīt 450 000 eiro
25.jūlijs 2014 18:53
Sporta bāzes " Mežaparks " attīstībai šogad plānots prasīt 450 000 eiro, skaidroja Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta vadītājas vietnieks Edgars Severs.
Jūrmala izdevusi ceļvedi ģimenes atpūtai pilsētā
25.jūlijs 2014 16:16
Gādājot, lai atpūta kūrortpilsētā būtu sevišķi draudzīga un ērta ģimenēm, Jūrmala izdevusi ceļvedi aktīvas, veselīgas un radošas atpūtas plānošanai ģimenēm ar bērniem, informē Jūrmalas dome.
IZM atsakās no 'Mežaparka' nodošanas Finanšu ministrijai
24.jūlijs 2014 20:08
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) atsauks visus dokumentus, kas saistīti ar ieceri sporta centru " Mežaparks " nodot Finanšu ministrijai (FM), sacīja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis.
Rīgā nav pieķerts neviens nesertificēts tūristu gids  (7)
29.jūnijs 2014 16:52
Rīgas tūristu gidi ir ļoti atbildīgi, un līdz šim veikto pārbaužu laikā visiem vienmēr ir bijuši atbilstoši sertifikāti, pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pārstāvis Mārtiņš Dzērve.
Mežaparkā manīts alnis; apmeklētājus aicina uzmanīties  (15)
22.maijs 2014 11:10
Kultūras un atpūtas parka " Mežaparks " teritorijā ceturtdienas, 22.maija, redzēts alnis, tādēļ " Rīgas meži " aicina parka apmeklētājus būt uzmanīgiem un dzīvniekam netuvoties.
Sākas gatavošanās lielākajam sporta labdarības pasākumam Latvijā - 'Nike Riga Run'
21.maijs 2014 12:49
Maiju aizsākas intensīva gatavošanās lielākajam sporta labdarības pasākumam Baltijā - " Nike Riga Run ", kas notiks jau piekto gadu, ziņo sacensību rīkotāji.
Sāk vērtēt iespējas pārorganizēt cilvēku kustību Mežaparkā  (8)
15.maijs 2014 17:26
Kultūras un atpūtas parka "Mežaparks" apsaimniekotājs SIA "Rīgas meži" organizējis tikšanos ar dažādu institūciju un sporta organizāciju pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu turpmāku sporta aktivitāšu drošas norises organizēšanu parka teritorijā.
Veselīga dzīvesveida diena pulcējusi desmitiem tūkstošu interesentu
08.maijs 2014 18:48
Jau ceturto gadu pēc kārtas kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" norisinājās Veselīga dzīvesveida diena, kuru SIA Rīgas meži organizēja sadarbībā ar Latvijas sporta federācijām, sporta klubiem un veselīga dzīvesveida organizācijām. Neskatoties uz lietaino laiku, pasākums pulcēja vairāk nekā 20 000 veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējus un interesentus.
Foto: Veselīga dzīvesveida diena Mežaparkā
01.maijs 2014 17:06
Jau ceturto gadu pēc kārtas kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" ceturtdien norisinājās Veselīga dzīvesveida diena.
Bezmaksas kino, Eiropas gardumi, Valpurģu nakts un citas izklaides ģimenēm  (1)
30.aprīlis 2014 11:26
Piecas brīvdienas ir pietiekami daudz, lai paspētu gan atpūties un izgulēties, gan izbaudīt aktivitātes. Atzīmējot Latvijas desmitgadi Eiropas Savienībā, Rīgā sagatavota plaša un daudzveidīga pasākumu programma gan aktīvām ģimenēm, gan tiem, kam vairāk tīk baudīt kultūru un izziņas procesu.
Mežaparkā varēs izmēģināt spēkus vairāk nekā 40 dažādos sporta veidos un aktivitātēs
29.aprīlis 2014 12:30
Jau ceturto gadu pēc kārtas, šā gada 1. maijā kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" no plkst. 9.00 līdz 18.00 norisināsies Veselīga dzīvesveida diena.
Izbaudi 1. maija brīvdienu Veselīga dzīvesveida dienā Mežaparkā
24.aprīlis 2014 09:45
Turpinot pirms četriem gadiem aizsākto tradīciju, arī šogad 1.maijā, no plkst. 9.00 līdz 18.00 SIA "Rīgas meži" sadarbībā ar Latvijas sporta federācijām, sporta klubiem un veselīga dzīvesveida organizācijām kultūras un atpūtas parkā "Mežaparks" rīkos Veselīga dzīvesveida dienu.
Lūdz sākt kriminālprocesu par 1,35 miljonu eiro zaudējumu nodarīšanu sporta centram 'Mežaparks'
22.aprīlis 2014 20:16
Nacionālā valsts sporta centra " Mežaparks " bērnu un jaunatnes burāšanas bāzes pārvaldnieks Visvaldis Briedis lūdzis prokuratūrai sākt kriminālprocesu saistībā ar 1,35 miljonu eiro zaudējumu nodarīšanu sporta centra "Mežaparks" attīstībā.
Latvijas disku golfa entuziasti aizvadījuši čempionātu Īvē - ar lieliskiem rezultātiem
19.aprīlis 2014 14:17
Aizvadītajā nedēļas nogalē 12.un 13.aprīlī Latvijas pirmajā pastāvīgajā disku golfa laukumā Laumu dabas parkā, Talsu novadā tika aizvadīts šīgada pirmais posms Latvijas čempionātā disku golfā, portālam "Delfi" pastāstīja čempionāta pārstāvis Jānis Lūsis.
Latvijas disku golfa cienītāji pošas čempionātam Īves pagastā  (3)
03.aprīlis 2014 11:08
Par spīti dzestrajām gaisa temperatūrām un vēl dubļainajām mežu takām, disku golfa cienītāji Latvijā jau sākuši individuālos treniņus, jo jau nākamajā nedēļas nogalē sāksies otrais Latvijas čempionāts disku golfā, portālam "Delfi" pastāstīja biedrības " Disku golfs " pārstāvis Jānis Lūsis.
Par pagājušā gada labāko būvi atzīta Latgales vēstniecība 'Gors'  (35)
28.marts 2014 21:19
Latvijas Būvnieku asociācijas skates "Gada labākā būve Latvijā" nominācijā "Jaunbūve" par 2013.gada labāko jaunbūvi Latvijā žūrija atzinusi Austrumlatvijas reģionālo daudzfunkcionālo centru jeb Latgales vēstniecību " Gors ", ko no 2010.gada līdz 2013.gadam Rēzeknē būvēja uzņēmums "Arčers".
Pēc bērna nāves zem vilcieniņa Mežaparkā revidēs 'Rīgas mežus'  (9)
26.marts 2014 15:10
Pēc nelaimes gadījuma Mežaparkā , kad nelegāli kursējošs izklaides elektrovilciens uz gājēju celiņa notrieca septiņus gadus vecu zēnu ar velosipēdu, Rīgas domes Audita un revīzijas pārvalde veiks ārkārtas tematisko pārbaudi par pašvaldības SIA " Rīgas meži " noslēgtajiem līgumiem Mežaparkā un to izpildes kontroli, informēja Rīgas domē.
Latvijas Biatlona federācija sadarbosies ar LSPA biatlona speciālistu sagatavošanā un sporta zinātnes pētniecībā  (1)
19.marts 2014 15:17
Lai veicinātu biatlona ilgtermiņa attīstību Latvijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors profesors Jānis Žīdens un Latvijas Biatlona federācijas prezidents Jānis Bērziņš oficiāli vienojušies par plašāku un vēl mērķtiecīgāku ilgtermiņa sadarbību dažāda līmeņa akadēmiski izglītotu biatlona speciālistu sagatavošanā un sporta zinātnes pētniecībā.
Pēc traģiskā negadījuma Mežaparkā iedzīvotāji pieprasa nekavējoties sakārtot transporta plūsmu Pāvu ielā  (9)
18.marts 2014 13:24
Sakarā ar notikušo nelaimi Mežaprakā, kad bojā gāja septiņgadīgs bērns, pakļūstot zem izklaides vilcieniņa, Mežaparka iedzīvotāji vēršas gan Rīgas domē, gan Satversmes tiesā un pie Tiesībsarga ar prasību kontrolēt drošību Mežaparka iedzīvotājiem un apmeklētājiem.
Mežaparkā bērnu nāvējoši traumējušais vilcieniņš kursējis bez līguma  (126)
10.marts 2014 12:52
Svētdien zēnu nāvējoši traumējušā autovilciena atrašanās Mežaparka teritorijā bija nesankcionēta, jo Mežaparka apsaimniekotājs ar atbildīgo uzņēmumu šogad līgumu nebija noslēdzis, portālam "Delfi" pastāstīja SIA " Rīgas meži " valdes loceklis Edgars Vaikulis.
Gundars Ūdris: Sporta centra 'Mežaparks' izsoles uzvarētājs laikam bija jau iepriekš zināms  (58)
23.februāris 2014 23:56
Jau ilgāku laiku es gan kā fiziska persona, gan arī kā juridiskas personas pārstāvis esmu piedalījies VAS "Valsts nekustamie īpašumi" organizētajās izsolēs un regulāri sekoju mājas lapā ievietotajiem izsoļu sludinājumiem.
Kurš katrs vairs nevarēs būt gids. Pirmie gidi iesniedz dokumentus sertifikāta saņemšanai  (2)
14.janvāris 2014 17:12
Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs uzsācis dokumentu pieņemšanu tūristu gidu sertifikāta saņemšanai. Pirmajā dienā dokumentus iesnieguši vairāki desmiti gidu, portālu "Delfi" informē biroja pārstāvji.
Apkopots apjomīgākais 2013. gada tirgus pētījums nekustamo īpašumu nozarē
14.janvāris 2014 14:00
Jaunais daudzdzīvokļu māju komplekss "Dammes Liepas" sadarbībā ar nekustamā īpašuma kompāniju "ORDO", ir veikusi pēdējo 3 gadu laikā vērienīgāko pētījumu jautājumā par nekustamā īpašuma iegādes kritērijiem Rīgā un Rīgas rajonā. Uzdodot respondentiem aptuveni 110 jautājumus, analīze ir apjomīga un sniedz plašu pārskatu par aktuālākajiem galvenajiem nekustamā īpašuma (NĪ) izvēles principiem un vēlmēm.
LOK un IZM atšķirīgi viedokļi par LOV pārcelšanos uz Lielupi  (1)
15.novembris 2013 12:06
Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) un Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) ir atšķirīgi viedokļi par Latvijas olimpiskās vienības (LOV) iespējamo pārcelšanos uz tenisa centru "Lielupi", kur plānots veidot sporta centru.
Latvijas vadošie sportisti sašutuši par valdības pēkšņo lēmumu LOV bāzi projektēt Lielupē  (37)
14.novembris 2013 16:51
Latvijas vadošie sportisti ceturtdien atklātā vēstulē pauduši sašutumu par valdības plāniem projektēt jaunu Latvijas olimpiskās vienības (LOV) mājvietu Lielupē.
Latvijas olimpiskā vienība nākotnē attīstīsies tenisa centrā 'Lielupe'  (5)
10.novembris 2013 19:24
Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) pēc dažiem gadiem iegūs jaunu mājvietu tenisa centrā "Lielupe" ar jaunām, mūsdienīgām telpām, kā arī sporta medicīnas laboratorijām.
Rīgā tiks uzlabots gidu darbs; plānots aizliegt strādāt nesertificētām personām  (18)
04.novembris 2013 09:42
Lai uzlabotu tūristiem sniegto pakalpojumu kvalitāti galvaspilsētā, no nākamā gada Rīgā plānots sertificēt gidus un aizliegt sniegt gidu pakalpojumus nesertificētām personām. Tā portālu "Delfi" informē Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.
Četru gadu laikā rekonstruēs un uzbūvēs vairākus sporta objektus reģionos  (3)
02.novembris 2013 17:37
Tuvāko četru gadu laikā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) plāno rekonstruēt un uzbūvēt vairākus nacionālās nozīmes sporta infrastruktūras objektus, kam nauda piešķirta valdības sēdē šonedēļ. Lielāko daļu projektu plānots realizēt sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.
Atbalsta skaņu vaļņa pagarināšanu Mežaparka apkaimē; ieceri virza apstiprināšanai Rīgas domē  (5)
16.septembris 2013 14:35
Sabiedriskās apspriešanas gaitā par skaņu vaļņa pagarināšanu Mežaparka apkaimē, Gustava Zemgala gatvē, šovasar saņemtas 15 atsauksmes, kurās iedzīvotāji pauduši atbalstu trokšņu barjeras veidošanai.