Mežaparks

Mežaparks

Mežaparks ir apkaime Rīgas Ziemeļu rajonā Ķīšezera krastā. Tajā atrodas kultūras un dabas parks, kā arī brīvdabas koncertzāle, kurā vasarā norisinās ievērojami festivāli un koncerti.

Dace Grundšteina: manā dzīvē viss ir garš, kādēļ gan nenoskriet maratonu?  (4)
15.maijs 2016 07:00
Viņas ierastais sacensību distances garums bijis 10 kilometri, bet pirms diviem gadiem savai dzimtajai pilsētai Siguldai par godu Dace Izabella Grundšteina nolēmusi pamēģināt pievārēt pusmaratonu jeb 21 kilometru. Viss sācies ar to, ka Dace pārcēlusies no Rīgas uz mantoto māju Siguldā, kas bijusi jākurina ar malku. Ēkas iesilšana vakaros pēc darba prasījusi krietnu laiku, tāpēc Dace sākusi skriet. Kā pati smejas, "vienkārši sāku skriet, lai sasildītos, pēc stundas, atskrienot mājās, māja bija silta!" Pēc pusmaratona Dace gan sev nosolījusies, ka vairs nekad, nekad tik daudz neskriešot. Bet nu, 15. maijā, pulksten 8:30 viņa skries pilno maratonu jeb 42,195 kilometrus, distanci, ko lielākā daļa no mums jau uzskata par vērā ņemamu attālumu braucienam ar automašīnu.
Rīgā atsāks kursēt retro tramvajs
26.aprīlis 2016 09:23
No 30. aprīļa līdz 25. septembrim brīvdienās un svētku dienās Rīgā kursēs retro tramvajs, informē " Rīgas satiksme " (RS).
VID ēkas iegāde valstij bija izdevīga, norāda Bojārs  (71)
26.aprīlis 2016 08:06
Valstij bija izdevīgi iegādāties Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ēku Talejas ielā, otrdien laikrakstā "Dienas Bizness" publicētā intervijā saka kādreizējais Rīgas mērs Gundars Bojārs , kura vadītais uzņēmums savulaik ieguva tiesības kopā ar valsti veidot kapitālsabiedrību ēkas būvniecībai.
Infografika: Kā Mežaparkā taps jaunā milzu estrāde  (54)
12.marts 2016 22:23
Rīgas pašvaldība un Kultūras ministrijas Latvijas Nacionālais Kultūras centrs 11. martā parakstīja Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas būvprojekta izstrādes līgumu un darba uzdevumu ar Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu birojiem. Rekonstrukcija tiks īstenota atbilstoši skiču projektam, kurš 2007. gadā uzvarēja starptautiskā konkursā. Tā autori ir Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu biroji.
Sāksies darbs pie Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas  (7)
11.marts 2016 16:54
Rīgas pašvaldība un Kultūras ministrijas Latvijas Nacionālais Kultūras centrs 11. martā, parakstīja Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas būvprojekta izstrādes līgumu un darba uzdevumu ar Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu birojiem.
Laiks veselīgam skaistumam! Tikai 3 dienas masāža par īpašu cenu 8 EUR
05.marts 2016 10:00
Gaisā sāk justies pavasaris, bet kalendārs nepielūdzami rāda, ka līdz pludmales sezonai atlikušas mazāk kā 90 dienas. Laiks parūpēties par savu pašsajūtu, uzlabot ādas stāvokli un samazināt ķermeņa aprises!
Skaistums un veselība dubultā! Tikai 2 dienas visā Latvijā - divatā par vienas cenu
09.februāris 2016 06:02
Vērtīgākais, ko šajā steidzīgajā ikdienā varam dāvināt otram, ir patiesas rūpes un kopā pavadīts laiks. Šī gada 12. februārī un 13. februārī masāžas studiju tīkls “Figura Line” aicina veltīt stundu veselības, ādas stāvokļa un auguma aprišu uzlabošanai, darot to kopā ar sev īpašu cilvēku - mammu, māsu, draudzeni vai kolēģi.
VID ēkas nomas izdevumus samazina līdz 6,4 miljoniem gadā  (8)
26.janvāris 2016 12:36
Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ēkas Talejas ielā nomas maksas izdevumi gadā veidos 6,413 miljonus eiro, paredz valdības otrdien atbalstītais rīkojuma projekts.
Līdz ar labvēlīgiem laikapstākļiem atsāks atjaunot Barona ielu  (8)
21.janvāris 2016 19:01
Krišjāņa Barona ielā seguma atjaunošanas darbi pilnībā tiks pabeigti, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, un patlaban no kopējiem būvdarbiem paveikti līdz 95% plānoto darbu, pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta Direktora biroja projektu vadītāja Ilze Dimante.
Kā iespējams iegūt slaidāku un tvirtāku augumu veselīgā veidā 4 nedēļu laikā?
15.janvāris 2016 19:26
Jauns gads – jaunas apņemšanās! Daudzām no mums – sievietēm, viena no šī gada apņemšanās ir dzīvot veselīgāk un uzlabot figūru. "Figura Line" komanda zina kā palīdzēt justies labāk, samazināt apkārtmērus, padarīt ādu tvirtāku un samazināt celulītu veselīgā un patīkamā veidā! Un jā, iespējami patiesi pārsteidzoši rezultāti jau 4 nedēļu laikā!
VID ēkas īpašniekam šogad bankai jāsamaksā 2,4 miljoni eiro no hipotekārā kredīta pamatsummas  (17)
12.janvāris 2016 22:18
Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) jaunās administratīvās ēkas īpašniekam SIA "Biroju centrs Ezerparks" šogad būs jāveic 2,4 miljonu eiro hipotekārā kredīta pamatsummas maksājums " Nordea " bankai, sacīja VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) pārstāvis Arnis Blodons.
Atpērkot VID ēku Mežaparkā, valsts tikusi arī pie 55 miljonu eiro liela kredīta  (50)
10.janvāris 2016 20:00
Valsts, iegādājoties kompānijas "Biroju centrs Ezerparks" (BCE) kapitāldaļas, ieguvusi ne tikai pārraudzību un kontroli pār uzņēmumu, kuram pieder Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ēka Talejas ielā 1, bet arī 55 miljonu eiro lielu kredītu, svētdien vēsta raidījums "Nekā personīga".
No Vilkastes superdarījuma līdz valsts makam – VID ēkas mīklas  (167)
10.janvāris 2016 08:06
2014.gadā ar vērienu tika atklāta jaunā par 55 miljoniem eiro tapusī Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ēka Mežaparkā, Talejas ielā. Jau tā paša gada vasaras beigās VID darbinieki vadībai sūdzējās par darbavietas klimata radītām veselības problēmām, bet pērnā gada martā Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas deputāts Artuss Kaimiņš ēkas sienās pamanīja satraucošas plaisas. Gan sūdzības par klimatu, gan plaisām izrādījās nepamatotas – atbildīgie dienesti secināja, ka ēkas mikroklimats atbilst normai, bet četras deputāta pamanītās plaisas ir vien nenomaskētas kosmētiskās šuves.
Foto: Greznības apvītā Dikļu pils ar labo mājas gariņu, vēsturiskām mēbelēm un gleznu kolekcijām  (3)
09.janvāris 2016 18:05
Tieši tāpēc, ka Latvija ir pilīm un muižām bagāta valsts, un mēs ar to lepojamies, portālā Tavamaja.lv labprāt atspoguļojam dažas no tām. Šoreiz stāsts ir par elegantu un greznu pili, kas noteikti nav vienkārša ēka – ar to saistās daudz nozīmīgi notikumi, turklāt tā ir viena no nedaudzajām Vidzemes muižu pilīm un kungu mājām, kur saglabājušās salīdzinoši daudz oriģinālās interjera apdares.
Valsts pie VID administratīvās ēkas tikusi par 21,5 miljoniem eiro  (43)
08.janvāris 2016 18:30
Valsts nekustamo īpašumu pārvaldītājs "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) iegādājies kompānijas "Biroju centrs Ezerparks" (BCE) kapitāldaļas par 21 462 045 eiro, iegūst 100% pārraudzību un kontroli pār uzņēmumu, kuram pieder Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ēka Talejas ielā 1, pavēstīja VNĪ.
VID ēkas iegāde ļaus valstij samazināt nomas maksājumus par 34 miljoniem eiro  (32)
06.janvāris 2016 11:44
Kļūstot par Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ēkas Talejas ielā īpašnieku, valsts AS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) raduši iespēju samazināt nomas maksājumus par gandrīz 34 miljoniem eiro, portālam "Delfi" pavēstīja VNĪ Komunikācijas daļā.
Valsts no Bojāra kādreizējā uzņēmuma nopirkusi VID administratīvo ēku  (120)
05.janvāris 2016 17:20
VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) pagājušā gada 30.decembrī kļuvusi par SIA "Biroju centrs Ezerparks" 100% kapitāldaļu īpašnieci, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzdāvini veselīgu skaistumu! Svētku piedāvājums - tikai par 9.90 EUR
11.decembris 2015 12:10
Viens ar vien biežāk teiktajiem novēlējumiem, gan dzimšanas dienā, gan sagaidot Jauno gadu ir veselības vēlējumi. Laba veselība un lieliska pašsajūta - tās ir lietas, kas par ko pašiem jārūpējas. Tāpēc masāžas studiju tīkls "Figura Line" ir sagatavojis īpašus piedāvājumus, lai varat parūpēties par savu vai kāda sev tuva cilvēka labu pašsajūtu un skaistumu!
'Figura Line' izaicina sievietes! Procedūra pašsajūtas un apkārtmēru uzlabošanai tikai 5 EUR
27.novembris 2015 03:48
Jaunā gada apņemšanās – sākšu rūpēties par savu veselību, zaudēšu liekos centimetrus, vairāk kustēšos. Ak, cik tas ir pazīstami! Masāžas studiju tīkls “Figura Line” izaicina Tevi – negaidi jauno gadu! Sāc tagad! Un 2016.gadu sagaidīsi enerģijas pilna un svētku tērps izskatīsies vēl labāk.
Rīgas elektrotīkla atjaunošanā šogad ieguldīs 20,2 miljonus eiro
20.novembris 2015 16:02
Plānveidīgi veicot elektrotīkla rekonstrukciju un atjaunošanu, šogad kopumā Rīgā AS "Sadales tīkls" realizēs 71 investīciju projektu, elektrotīkla attīstībā ieguldot 20,2 miljonus eiro. Lai paaugstinātu iedzīvotāju un uzņēmumu elektroapgādes drošumu, šogad jau noslēgusies apakšstacijas "Krasts" rekonstrukcija, bet apakšstacijā "Salamandra" darbi vēl turpinās, savukārt savu laiku nokalpojušās elektrolīnijas šogad kopumā plānots atjaunot 101 km garumā – izbūvēt jaunas vidējā sprieguma 10kV (kilovoltu) kabeļu līnijas 55 km garumā, jaunas zemsprieguma 0,4kV kabeļu līnijas 46 km garumā un rekonstruēt vai izbūvēt jaunas 34 transformatoru apakšstacijas.
Jau otro gadu populārākajos Sixt velo nomas punktos velosipēdi būs pieejami visu ziemu
09.novembris 2015 14:35
2015. gada velo sezonā turpinājusi pieaugt nomas velosipēdu popularitāte un kopējais nomas darījumu skaits ir divkāršojies, sasniedzot divdesmit tūkstošus, no tiem 40% veikti abonementu ietvaros. Visaktīvāk velo nomas pakalpojumus izmantojuši Latvijas iedzīvotāji, kuri veikuši 80% no visiem braucieniem, liecina Sixt velo nomas apkopotie dati. Jau otro gadu, atsaucoties uz lielo pieprasījumu, populārākajos nomas punktos Rīgas centrā šogad arī Jūrmalā velosipēdi būs pieejami visu ziemu.
Vairot cilvēcību un sirsnīgas emocijas – galvenās lietas 'Labo darbu nedēļā'  (7)
18.oktobris 2015 16:33
" Labo darbu nedēļa " turpinās, piecās dienās paveikti jau gandrīz 200 labie darbi, bet daudzi vēl ieplānoti. Akcijas organizatori "Palīdzēsim.lv" jau šobrīd var secināt, ka ļoti daudzi dalībnieki par savu labo darbu ir izvēlējušies palīdzības un prieka dāvāšanu līdzcilvēkiem un dzīvniekiem patversmēs. Labie darbi kā ķēdītes posmi turpina nodot cilvēcību un sirsnīgas emocijas vēl ilgi pēc paveiktā darba.
Kur Rīgā var pastaigāties ar suni bez pavadas un kādas prasības jāievēro citviet
30.septembris 2015 20:46
Suņu saimnieki sūdzas, ka Rīgā katastrofāli trūkst vietu, kur mīlulim ļaut kārtīgi izskrieties. Kolīdz palaid suni vaļā, uzrodas kāds neapmierinātais vai pašvaldības policists steidz rakstīt protokolu par noteikumu neievērošanu. Bet suns paliek suns – viņam ir nepieciešams izskrieties. Par to, kur ar suni var droši pastaigāties bez pavadas un kādi noteikumi jāievēro citviet, portālam "MansDraugs.lv" pastāstīja Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pārstāve Iveta Mazure.
Video: 'Bruģakmens jaunā dzīve' - sākas vērienīga Barona ielas pārbūve  (42)
14.septembris 2015 17:39
Rīgā uzsākts viens no pēdējo gadu lielākajiem projektiem ielu infrastruktūras uzlabošanā – Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošana. Iela tiks nobruģēta, bet autovadītājiem un apkārtējo namu iedzīvotājiem šoruden ir jārēķinās ar sastrēgumiem un troksni.
Krišjāņa Barona ielā sāksies vērienīgi būvdarbi; būs arī velojosla  (107)
01.septembris 2015 12:00
Rīgā tiek uzsākts viens no pēdējo gadu lielākajiem projektiem ielu infrastruktūras uzlabošanā – Krišjāņa Barona ielas seguma atjaunošana, portālu "Delfi" informēja Rīgas domē.
Bijusī IZM valsts sekretāre Jarinovska lūdz Seili apsvērt domu par viņas atjaunošanu amatā  (9)
09.augusts 2015 14:31
Kādreizējā Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Kristīne Jarinovska lūdz izglītības un zinātnes ministri Mārīti Seili apsvērt iespēju atjaunot Jarinovsku valsts sekretāra amatā bez tiesas procesu turpināšanas.
Jūrmalā notiks nakts ekspedīcija bērniem 'Nestāsti pasaciņas'
30.jūlijs 2015 14:10
Nākampiektdien, 7. augustā, Jūrmalas Dzintaru mežaparkā notiks nakts ekspedīcija bērniem "Nestāsti pasaciņas". No pulksten 22 līdz pusnaktij 13 hektāru parka teritorija pārvērtīsies noslēpumainā, pārsteigumiem un piedzīvojumiem bagātā pasaku salā, kurā mazie pētnieki varēs satikt nerātņus Maksu un Moricu, trakulīgo Pepiju Garzeķi, džungļu karali Maugli un brīnumdari Zelta Zivtiņu.
LNKC: Ja Mežaparka estrādi nerekonstruēs, svētku dalībnieku skaitu 2018. gadā var nākties ievērojami samazināt  (9)
23.jūlijs 2015 17:09
Ja netiks uzlabota Mežaparka Lielās estrādes infrastruktūra, svētku dalībnieku skaitu 2018. gada Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos var nākties ievērojami samazināt, atzinis Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC).
Sporta centra 'Mežaparks' direktors prasa vērtēt apjomīgu šķērdēšanos centra rekonstrukcijā  (6)
22.jūlijs 2015 16:54
Nacionālā sporta centra " Mežaparks " izpilddirektors Lauris Pavlovs vērsies Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM), Būvniecības valsts kontroles birojā, Ģenerālprokuratūrā un Korupcijas novērošanas un apkarošanas birojā ar lūgumu izvērtēt vairāku desmitu tūkstošu eiro iespējamu izšķērdēšanu "Mežaparka" rekonstrukcijas laikā.