Motokross

Motokross

Motokross ir motosporta veids, kurā sacensības notiek pa bezceļiem vai speciāli ierīkotām apļveida trasēm, kuras papildinātas ar dažāda veida šķēršļiem. Nozīmīgākās motokrosa sacensības ir pasaules čempionāts motokrosā jeb Grand Prix.

06.jūlijs 2015 16:30
Latvijas motobraucējs Pauls Jonass Zviedrijā notiekošajā pasaules motokrosa čempionāta posmā MX2 klasē vispirms pirmajā braucienā izcīnīja augsto ceturto vietu, bet otrajā braucienā piedzīvoja iespaidīgu kritienu.
Jonasam ceturtā vieta un smags kritiens pasaules čempionāta posma braucienos  (7)
05.jūlijs 2015 15:03
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja ceturto vietu Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klases 11.posma pirmajā braucienā, bet otrajā braucienā piedzīvoja smagu kritienu.
21.jūnijs 2015 23:05
Aizvadītajā svētdienā Zaķusalu pierūcināja motocikli - Zaķusalas trasē tika aizvadītas motokrosa Superkausa Rīgas posma sacensības.
Jonass paliek septītais Vācijas posmā un zaudē vietu MX2 kopvērtējuma trijniekā
21.jūnijs 2015 19:20
jaunais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja septīto pozīciju Vācijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klases desmitajā posmā, taču zaudēja vietu sezonas kopvērtējuma trijniekā.
Matīss Karro uzvar Latvijas motokrosa čempionāta 2.posmā
15.jūnijs 2015 10:22
Viens no pieredzējušākajiem Latvijas motokrosa braucējiem Matīss Karro aizvadītajās brīvdienās Dobelē "Ceļa Ēzeļu" mototrasē izcīnīja uzvaru MX1 klasē Latvijas čempionāta 2.posmā.
Brīnišķīgs maršruts atpūtas braucienam gar Igaunijas robežu Apē
06.jūnijs 2015 09:00
Šis brauciens paredzēts cilvēkiem, kas nebaidās grūtību, ir gatavi kāpt uz velosipēda, lai nesteidzīgi izbaudītu dienu un visu, kas ir atzīmēts kartē. Maršruta gaitā paredzēti gan kalni, gan lejas, zemes ceļi un asfalts, tādēļ liela nozīme ir arī laikapstākļiem. Brauciena laikā būs iespēja iepazīt Api un tās daudzveidīgo un krāšņo apkārtni, kur apskatāmi gan dabas, gan cilvēku veidoti objekti.
Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas 'Grand Prix' izcīņu motokrosā
01.jūnijs 2015 14:27
Pirmdien, 1.jūnijā, sākusies biļešu tirdzniecība pasaules čempionāta posma - Latvijas "Grand Prix" izcīņu - motokrosā MXGP un MX2 klasēs, informē rīkotāji.
Latvijas motobraucēji Jonass un Justs pasaules čempionāta posma pirmajā braucienā finišē labāko desmitniekā
31.maijs 2015 16:17
Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja septīto vietu Francijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas astotā posma pirmajā braucienā, bet Roberts Justs finišēja devītais.
Jonass izcīna ceturto vietu pasaules čempionāta posma kvalifikācijā
30.maijs 2015 22:39
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja ceturto vietu Francijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas astotā posma kvalifikācijā.
Bakss un Stupelis uzvar pasaules čempionāta posmā motokrosā blakusvāģiem
25.maijs 2015 19:34
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli pirmdien izcīnīja uzvaru Nīderlandē notikušajā pasaules čempionāta sestajā posmā motokrosā ar blakusvāģiem.
Jonasam dalīta trešā vieta MX2 pasaules čempionāta Lielbritānijas posmā  (4)
24.maijs 2015 23:06
Jaunais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja dalītu trešo vietu Lielbritānijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē sezonas septītajā posmā.
Pasaules blakusvāģu čempionāta posmam Stelpē pieteikušās 36 ekipāžas  (4)
20.maijs 2015 18:09
Pasaules blakusvāģu čempionāta posmam, kas 6. un 7.jūnijā pirmoreiz risināsies Stelpē, pieteikušās 36 ekipāžas, bet kopumā "Pīlādžu mototrasē" startēs 85 ekipāžas, vēsta sacensību mājas lapa.
Edgars Meņģelis Dānijā nostiprinās Eiropas kvadraciklu čempionāta līderpozīcijā
18.maijs 2015 15:52
Latvijas sportists Edgars Meņģelis pēc Dānijā aizvadītā trešā Eiropas čempionāta posma kvadracikliem, kurā izcīnīja otro vietu, ir nostiprinājies pārliecinošā meistarsacīkšu kopvērtējuma galvgalī.
18.maijs 2015 11:55
42. "Vaidavas kausa" izcīņā piedalījās sportisti no piecām valstīm, bet par uzvarētāju kļuva Latvijas motokrosists Dāvis Ivanovs ("MX Moduls"), kurš šajās prestižajās sacensībās uzvarēja pirmo reizi karjerā.
Vicečempioni Bakss un Stupelis uzvar PČ posma blakusvāģiem motokrosā kvalifikācijā
16.maijs 2015 22:18
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli sestdien izcīnīja uzvaru Vācijā notiekošā pasaules čempionāta jaunās sezonas ceturtā posma motokrosā ar blakusvāģiem kvalifikācijas sacensībās.
Šonedēļ Ventspilī vērtēs Gada motociklu
11.maijs 2015 14:26
Sākoties pavasarim un moto sezonai, 16. Maijā, no plkst. 11 līdz 13, Ventspils Piedzīvojumu parkā notiks konkurss "Latvijas Gada motocikls 2015", kura rezultātā tiks noteikts labākais mūsu valstī pie ražotāju dīleriem nopērkamais motorizētais transportlīdzeklis uz diviem vai trim riteņiem.
02.maijs 2015 18:19
Rīgas Motormuzeja Bauskas filiālē sestdien, 2.maijā, atklāta šā gada pirmā izstāde " Motokross cauri laikiem", informē Ceļu satiksmes drošības direkcija ( CSDD ).
Matīss Karro šogad vairāk startēs Latvijā
27.aprīlis 2015 12:41
Pēc gada sākumā gūtās traumas viens no vadošajiem Latvijas motokrosa pilotiem Matīss Karro ir atsācis treniņus un šogad paralēli startam Anglijas čempionātā sola piedalīties visos motokrosa seriāla "Superkauss" posmos, kā arī vairākos Latvijas čempionāta posmos, informē "MX Moduls" komandas dienests.
Motokrosa braucējam Jonasam 11.vieta pasaules čempionāta Itālijas posmā  (1)
19.aprīlis 2015 18:27
Latvijas talantīgais motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja 11.vietu Itālijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā sezonas ceturtajā posmā MX2 klasē.
'Zelta Zirga' trase Ķegumā turpinās uzņemt pasaules čempionātu motokrosā  (1)
01.aprīlis 2015 17:05
Neskatoties uz organizatoru maiņu, arī šogad Ķeguma trasē "Zelta zirgs" norisināsies pasaules čempionāta posms motokrosā, turklāt vienošanās par PČ sacensību rīkošanu Latvijā panākta līdz 2017. gadam, informē orgkomitejas preses pārstāvis Aigars Liepa.
23.marts 2015 12:10
Aizvadītajā nedēļas nogalē Kauņā, "Žalgiris" arēnā, ar "Arenacross Baltic Cup" pirmā posma sacensībām tika atklāta šāgada Lietuvas motokrosa sezona, vēsta "delfi.lt".
Uzsāk biļešu tirdzniecību uz pasaules čempionātu motokrosā blakusvāģiem 'Pīlādžu' mototrasē
12.marts 2015 15:58
Ir uzsākta biļešu tirdzniecība uz šāgada pasaules motokrosa čempionāta posmu blakusvāģu ekipāžām, kas 6. un 7. jūnija risināsies Stelpē, "Pīlādžu" mototrasē, informē organizatori.
10.marts 2015 16:11
Latvijas motokrosists Pauls Jonass, kurš šosezon pārstāv KTM rūpnīcas komandu, aizvadītajā nedēļas nogalē pārrakstīja Latvijas motokrosa vēsturi, Taizemē izcīnot otro vietu šāgada pasaules čempionāta otrajā posmā MX2 klasē .
Motosportistam Jonasam ceturtā vieta pasaules čempionāta pirmā posma braucienā  (4)
28.februāris 2015 23:40
Latvijas talantīgais motobraucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja ceturto vietu Katarā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē jaunās sezonas pirmā posma otrajā braucienā.
Ar pasaules motokrosa čempionāta rīkošanu no valsts, iespējams, cenšas izkrāpt naudu  (37)
08.februāris 2015 21:09
Nopietnās finanšu grūtībās nonākusi firma, kam pieder viena no Eiropā labākajām motosporta trasēm Ķegumā. Firma, iespējams, centusies izkrāpt no valsts ievērojamu naudas summu, rīkojot pasaules motokrosa čempionāta posmus Ķegumā, vēsta "Nekā personīga".
Latvijas motokrosists Matīss Karro traumas dēļ izlaidīs sezonas sākumu  (6)
03.februāris 2015 21:32
Latvijas motokrosa meistars Matīss Karro treniņa laikā Francijā savainojis ceļgala krusteniskās saites, tāpēc pēc plānotās operācijas trasē varēs atgriezties ne ātrāk kā vasaras vidū, informēja sportista preses dienests.
Ziema bijusi labvēlīga Latvijas skijoringa čempionāta atklāšanai
03.februāris 2015 10:31
Ziemai Latvijā turpinoties, sezonu uzsākuši Latvijas skijoringa un ziemas motokrosa meistari - Dignājā norisinājās pirmais Latvijas čempionāta posms šajā ekstrēmajā sporta veidā, pulcējot kā prasmīgus braucējus, tā paprāvu pulku skatītāju, informē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).
Matīss Karro: pasaules MX čempionāta tēma ir nedaudz 'atbīdīta malā'  (1)
18.decembris 2014 14:02
Viens no vadošajiem Latvijas motokrosa braucējiem Matīss Karro nākamsezon vairāk koncentrēsies uz Anglijas čempionātu, kura uzvarētāja tituls pašam būs jāaizstāv, un pasaules meistarsacīkstēs būs redzams retāk, informē sportista preses dienests.
Dārgākie sporta stadioni pasaulē - astronomiskas naudas summas fanu ērtībām  (14)
10.decembris 2014 19:30
Sports jau sen vairs nav tikai sports, mūsdienās tas galvenokārt ir bizness ar mērķi izklaidēt. Lai to izdarītu, jābūt ne tikai lieliskām sporta sacensībām un spēcīgām komandām, bet arī vietai, kur to visu klātienē skatīties.