Motokross

Motokross

Motokross ir motosporta veids, kurā sacensības notiek pa bezceļiem vai speciāli ierīkotām apļveida trasēm, kuras papildinātas ar dažāda veida šķēršļiem. Nozīmīgākās motokrosa sacensības ir pasaules čempionāts motokrosā jeb Grand Prix.

Balso par 2015. gada populārāko sportistu (otrā kārta)!  (43)
11.decembris 2015 12:00
Turpinot tradīcijas, portāls "Delfi" sadarbībā ar "Latvijas Gada balva sportā " organizētājiem - Latvijas Olimpisko komiteju un Igo Japiņa aģentūru - arī šogad rīko līdzjutēju balsojumu par gada populārāko sportistu vai sportisti.
Karro kļūst par Baltijas čempionu iekštelpu motokrosā  (1)
29.novembris 2015 13:05
Latviešu motokrosa braucējs Matīss Karro sestdien kļuva par Baltijas čempionu iekštelpu sacensībās "Arenacross Baltic Cup" prestižākajā "Open Pro" klasē.
Matīss Karro atgriežas MXGP čempionātā  (5)
06.novembris 2015 13:43
Pēc gada pārtraukuma viens no spēcīgākajiem Latvijas motokrosa braucējiem Matīss Karro atgriežas pasaules čempionātā dalībai prestižajā MXPG klasē, vēsta komanda "24MX Honda Racing" komanda, ar kuru 24 gadus vecais Latvijas sportists noslēdzis līgumu uz nākamo sezonu.
Vēl 10 titulēti sportisti apstiprinājuši dalību 'Arenacross' Baltijas kausa sacensībās
21.oktobris 2015 11:29
"Arenacross" Baltijas kausa sacensības, kas risināsies 21.novembrī "Arēnā Rīga" un 28.novembrī Kauņas "Žalgira" arēnā, gaidāms iespaidīgs dalībnieku sastāvs, jo šīs unikālās iekštelpu motokrosa sacensības ļaus šī sporta veida profesionāļiem pagarināt sezonu un izmēģināt spēkus daudz sarežģītākā trasē kā ierasts, informē pasākuma rīkotāji.
18.oktobris 2015 20:56
Pludmales volejbola centrā "Brazīlija" pasaules vicečempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass sestdien līdzjutējiem un mediju pārstāvjiem stāstīja par veiksmīgo sezonu, rādīja izcīnītās balvas un skaidroja motokrosa noslēpumus, informēja sportista preses pārstāvis Jānis Janševics.
Pasaules čempions Stupelis nākamajā sezonā vairs nebrauks Baksa ekipāžā
04.oktobris 2015 13:15
Pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Kaspars Stupelis nākamajā sezonā vairs nebrauks Nīderlandes pilota Etjēna Baksa ekipāžā, jo viņš izlēmis karjeru turpināt pārī ar savu jaunāko brāli.
29.septembris 2015 22:09
Ar daudziem sveicieniem un puķēm otrdienas vakarā lidostā "Rīga" Latvijā mājās sagaidīts pasaules vicečempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass.
Matīss Karro pēc Nāciju kausa: bija grūti sadalīt spēkus vienmērīgi  (9)
28.septembris 2015 10:23
Latvijas motokrosa izlase šīgada Nāciju kausā ierindojās 19. vietā, un augstāko vietu šajās sacensībās izcīnīja Matīss Karro , kurš finālbraucienā ierindojās 14., bet kvalifikācijas braucienā - 12. vietā, taču ar savu startu pilnībā apmierināts viņš nebija, tāpat kā pārējie Latvijas komandas braucēji Dāvis Ivanovs un Pauls Jonass, kurus pievīla pieredzes trūkums un kļūdas.
Latvijas izlasei Nāciju kausā šogad sarūpēti īpaši motocikli  (4)
23.septembris 2015 12:03
Latvijas izlases dalībnieki Pauls Jonass un Matīss Karro Nāciju kausa sacensībās šajā nedēļas nogalē startēs ar īpašiem motocikliem, kas ļauj cerēt uz labiem panākumiem.
Par čempioniem kronētie Bakss un Stupelis uzvar arī pasaules čempionāta noslēdzošajā posmā
20.septembris 2015 19:03
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis , kuri pagājušajā nedēļā sev nodrošināja pasaules čempiona titulu motokrosā blakusvāģiem, svētdien izcīnīja uzvaru arī Vācijā notikušā sezonas pēdējā, 16.posmā.
Jonass izstājas pasaules čempionāta pēdējā posma kvalifikācijas sacensībās  (3)
20.septembris 2015 11:42
Talantīgais Latvijas motokrosists Pauls Jonass sestdien nesasniedza finišu ASV notiekošā pasaules čempionāta sezonas noslēdzošā, 18.posma MX2 klasē kvalifikācijas sacensībās, kurā tiek sadalītas čempiona tituls.
14.septembris 2015 09:47
Dramatisks Latvijas braucējam Paulam Jonasam izvērtās pasaules motokrosa čempionāta posms Meksikā, Leonas trasē - piedzīvojis divus iespaidīgus kritienus, Pauls varēja turpināt braukt un pat "aizcīnījās" no pēdējās uz 13. pozīciju.
Jonass pirmoreiz karjerā uzvar PČ braucienā, tomēr kopvērtējumā pirms pēdējā posma atpaliek no līdera  (22)
14.septembris 2015 00:03
Talantīgais Latvijas motokrosists Pauls Jonass svētdien uzvarēja Meksikā notiekošā pasaules čempionāta sezonas 17.posma MX2 klasē pirmajā braucienā, šādu panākumu gūstot pirmoreiz karjerā, tomēr otrajā braucienā viņš piedzīvoja smagu kritienu un samazināja savas iespējas jau šogad kļūt par čempionu.
Blakusvāģu kantētājs Stupelis trešo reizi karjerā kļūst par pasaules čempionu  (11)
13.septembris 2015 17:58
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis svētdien uzvarēja Francijā notikušajā pasaules čempionāta priekšpēdējā, 15.posma motokrosā blakusvāģiem, priekšlaicīgi arī kļūstot par pasaules čempioniem.
Jonass pirmoreiz karjerā uzvar pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensībās  (10)
13.septembris 2015 11:17
Talantīgais Latvijas motokrosists Pauls Jonass sestdien uzvarēja Meksikā notikušā pasaules čempionāta sezonas 17.posma MX2 klasē kvalifikācijas sacensībās, pie šāda panākuma tiekot pirmoreiz karjerā.
Stupeļa ekipāžai uzvara pasaules čempionāta priekšpēdējā posma kvalifikācijā
12.septembris 2015 21:13
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis sestdien izcīnīja uzvaras Francijā notiekošā pasaules čempionāta priekšpēdējā, 15.posma motokrosā blakusvāģiem kvalifikācijas braucienos.
Latvijas motokrosists Leons Kozlovskis iekļūst TOP5 veterānu Pasaules kausa sacensībās  (1)
31.augusts 2015 15:56
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas ātrākais motokrosa senioru klases braucējs Leons Kozlovskis startēja gada nozīmīgākajās veterānu klases sacensībās – Pasaules Kausa izcīņā. Kozlovskis bija vienīgais Baltijas pārstāvis un 48 sportistu konkurencē, startējot līdzās vairākiem pasaules līmeņa čempioniem, izcīnīja augsto 5. vietu, informē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).
Pauls Jonass, Matīss Karro un Dāvis Ivanovs pārstāvēs Latviju šāgada Nāciju motokrosā  (4)
24.augusts 2015 12:17
Šāgada Nāciju kausā, kas risināsies 26.un 27. septembrī Francijā, Latviju pārstāvēs Dāvis Ivanovs MX1 klasē, Pauls Jonass MX2 klasē un Matīss Karro MX Open klasē, informē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF).
Latviešu blakusvāģu kantētājs Mucenieks pasaules čempionāta sezonas noslēgumā brauks ar spēcīgo Žiro  (1)
12.augusts 2015 20:42
Latviešu blakusvāģu kantētājs Elvijs Mucenieks šīs sezonas noslēgumā pasaules čempionātā brauks duetā ar spēcīgo šveicieti Valentīnu Žiro, pavēstījusi Mucenieka pārstāvētā komanda "x99"/"Slīterāni".
Baksa un Stupeļa ekipāža uzvar Ķegumā notiekošā pasaules čempionāta posmā  (3)
09.augusts 2015 17:24
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis svētdien uzvarēja Ķeguma trasē "Zelta zirgs" notiekošā pasaules čempionāta 13. posmā motokrosā blakusvāģiem.
Stupeļa ekipāža uzvar Latvijas GP kvalifikācijā Ķegumā  (1)
08.augusts 2015 18:00
Sestdien "Zelta Zirga" trase Ķegumā jau 20. gadu pēc kārtas uzņēma Pasaules čempionātu blakusvāģu motokrosā (Latvijas GP) un Eiropas čempionāta noslēdzošo posmu kvadraciklu motokrosā, kur uzvaru kvalifikācijas braucienā izcīnīja Etjēna Baksa/ Kaspara Stupeļa ekipāža.
Traumas dēļ Robertam Justam šī motokrosa sezona varētu būt beigusies
31.jūlijs 2015 14:37
Latvijas motokrosa braucējiem Roberts Justs ir guvis kārtējo traumu un būs nepieciešama operācija, kas, visticamāk, viņam nozīmēs sezonas beigas, sportists pavēstījis internetā.
Latvijas motokrosistiem pieticīgi rezultāti pasaules junioru čempionātā
20.jūlijs 2015 11:42
Latvijas motokrosa braucēji uzrādīja pieticīgus rezultātus svētdien Spānijā notikušajā pasaules junioru čempionātā.
Baksam un Stupelim vēl viens panākums pasaules čempionāta posma kvalifikācijā
18.jūlijs 2015 20:39
Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis sestdien uzvarēja Vācijā notiekošā pasaules čempionāta 11.posma motokrosā blakusvāģiem kvalifikācijas sacensībās.
Jonass pasaules čempionāta Latvijas posmā izcīna otro vietu  (5)
12.jūlijs 2015 14:05
Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja otro vietu Ķeguma trasē "Zelta zirgs" notiekošā pasaules čempionāta 12. posmā MX2 klasē.
06.jūlijs 2015 16:30
Latvijas motobraucējs Pauls Jonass Zviedrijā notiekošajā pasaules motokrosa čempionāta posmā MX2 klasē vispirms pirmajā braucienā izcīnīja augsto ceturto vietu, bet otrajā braucienā piedzīvoja iespaidīgu kritienu.
Jonasam ceturtā vieta un smags kritiens pasaules čempionāta posma braucienos  (7)
05.jūlijs 2015 15:03
Talantīgais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja ceturto vietu Zviedrijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klases 11.posma pirmajā braucienā, bet otrajā braucienā piedzīvoja smagu kritienu.
21.jūnijs 2015 23:05
Aizvadītajā svētdienā Zaķusalu pierūcināja motocikli - Zaķusalas trasē tika aizvadītas motokrosa Superkausa Rīgas posma sacensības.
Jonass paliek septītais Vācijas posmā un zaudē vietu MX2 kopvērtējuma trijniekā
21.jūnijs 2015 19:20
jaunais Latvijas motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja septīto pozīciju Vācijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā MX2 klases desmitajā posmā, taču zaudēja vietu sezonas kopvērtējuma trijniekā.