Naomi Kempbela

Naomi Kempbela

Naomi Kempbela ir pasaulslavena britu supermodele, kura karjeru uzsāka 15 gadu vecumā. Bija viena no 80. un 90. gadu pieprasītākajām modelēm. Filmējusies vairāku slavenu mūziķu kā, piemēram, Boba Mārlija un Maikla Džeksona videoklipos. Modele pazīstama arī ar savu aso raksturu un iesaistīšanos dažāda veida skandālos.

Populārākie raksti
Foto: Kā noveco supermodeļu 'lielais sešinieks'  (14)
11.aprīlis 2017 09:03
Astoņdesmito gadu beigu un deviņdesmito gadu sākums modes terminoloģijā iezīmēja vārdu "supermodele". Tās bija dažas skaistules, kuras nebija vairs tikai anonīms ķermenis – tie bija vārdi, kurus zināja gandrīz visi. Viņas popularitātē varēja sacensties ar modīgākajām aktrisēm. Supermodeļu "lielais sešinieks" –vai laiks viņas ir saudzējis un ko viņas dara šobrīd?
Ļauties gadiem vai cīnīties ar visiem līdzekļiem? Kā noveco pasaules skaistākās modeles  (2)
27.augusts 2016 23:33
Ja mēs kādu redzam diendienā, mēs pat nemanām, kā šis cilvēks mainās. Un tikai pēc kāda laika ievērojam – ak, viņa (vai viņš) ir tā mainījusies! Un reizēm nepamanām arī, kā mainās tie, kurus parasti skatām glancētos žurnālos vai modes lappusēs.
Braukšana reibumā un kautiņi: slavenas sievietes, kuras sēdējušas cietumā  (11)
06.maijs 2017 07:44
Likums visiem viens, un slava un bagātība ļaudis neatbrīvo no tā ievērošanas. Turklāt reizēm pārkāpumi ir tik smagi, ka arī superzvaigznēm nākas doties uz cietumu. Vēsture pierādījusi, ka visai kāras uz noteikumu pārkāpšanu ir arī daiļā dzimuma būtnes, un šajā sakarā "Delfi Izklaide" piedāvā apkopojumu ar pasaulslavenām šovbiznesa daiļavām, kuras par dažādiem grēkiem kādu laiku pavadījušas nebrīvē.