Natālija Gulbis

Natālija Gulbis

Natālija Gulbis ir pazīstama latviešu izcelsmes ASV golfere. Pirmo uzvaru kādā no profesionālajiem turnīriem Gulbis izcīnīja 2007. gadā Evian Masters turnīrā, kur viņa nopelnīja trīs miljonus ASV dolāru. Vairākas reizes ierindojusies dažādu apskatnieku veidotajos seksīgāko golfa spēlētāju sarakstos.

Populārākie raksti
Foto: Gulbis bikini atrāda satriecošo figūru  (6)
03.septembris 2015 16:14
Amerikā dzīvojošā latviešu izcelsmes golfa spēlētāja Natālija Gulbis (attēlā) tiek dēvēta par vienu no skaistākajām un seksīgākajām sportistēm pasaulē. To apliecina arī bildīte, kuru viņa nesen ievietojusi savā Instagram foto blogā.
Apprecējusies seksīgā golfa spēlētāja Gulbis  (44)
25.decembris 2013 15:28
Okeāna krastā šīs nedēļas sākumā apprecējusies latviešu izcelsmes golfa spēlētāja Natālija Gulbis . Par kāzām Gulbis un viņas vīrs, kādreizējais amerikāņu futbola spēlētājs Džošs Rodarmels, paziņojuši sociālajos tīklos.
Privāti kadri: Kā dzīvo seksīgā golfere Gulbis  (20)
15.marts 2017 11:32
Amerikā dzīvojošā un starptautisku atpazīstamību guvusī latviešu izcelsmes golfa spēlētāja Natālija Gulbis (attēlā), kura ne reizi vien ierindota seksīgāko sportistu topos, aktīvi rosās sociālajos tīklos, saviem faniem sniedzot iespēju gūt priekšstatu ne tikai par viņas profesionālajām, bet arī privātās dzīves gaitām.