NBA

NBA

NBA jeb Nacionālā basketbola asociācija ir spēcīgākā un prestižākā basketbola līga pasaulē, kurā savā starpā sacenšas komandas no ASV un Kanādas. NBA dibināta 1946. gadā un laika gaitā kļuvusi par vienu no komerciāli veiksmīgākajām līgām pasaules sportā. Visu laiku veiksmīgākās komandas ir Bostonas "Celtics" un Losandželosas "Lakers". Vienīgie latvieši, kas spēlējuši šajā līgā ir Gundars Vētra un Andris Biedriņš.

Populārākie raksti
'Basketbola dieva' Maikla Džordana karjeras desmit spilgtākās epizodes  (35)
17.februāris 2013 00:02
Svētdien, 17.februārī, 50.dzimšanas dienu svin visu laiku izcilākais basketbolists, "viņa gaisība" ("His Airness") - Maikls Džordans .
Negaidītākās atvadas no sporta  (4)
25.marts 2015 19:19
Tas, ka sportistu karjerai reiz pienāk gals, pats par sevi nav nekas īpašs - katram pienāk laiks aiziet pensijā, kad uzvaras un medaļas kļūst aizvien neaizsniedzamākas un jādod vieta jaunajai paaudzei. Tomēr nereti gadās, ka paziņojumi par aiziešanu no sporta šokē gan līdzjutējus, gan medijus - tik negaidīti un it kā nelaikā tie ir.
Latvija pēc liela pārsvara izlaišanas nosargā uzvaru pār Lielbritāniju  (266)
04.septembris 2017 13:16
Latvijas basketbola izlase pirmdien, 4. septembrī, izcīnīja savu otro uzvaru 2017. gada Eiropas čempionāta finālturnīra spēlēs, tikai ar 97:92 pieveicot Lielbritāniju.