Nepilnās ģimenes

Populārākie raksti
Nepilngadīgo lietu inspektore: cilvēki, atjēdzieties, bērni jums visu atmaksās!  (5)
21.septembris 2017 07:02
"Reizēm uz mūsu nodaļu atved ļoti sarežģītus bērnus. Pasēdi ar viņu vakarā, aprunājies, bet kaklā samilzt kamols – gribas klusējot apskaut un raudāt. Neraugoties uz baiso "varoņdarbu" uzskaitījumu, tavā priekšā ir izbijies un ļoti vientuļš bērns. Bet viņš jau ir uzkāpis uz slidenas takas un diez vai no tās nokāps..." Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Nepilngadīgo prevencijas nodaļas galvenā inspektore Irina Rūķe sarunā ar "Delfi" atklāj, kur rodas grūtie bērni un bērnu grūtības.
Pamatbaušļi vientuļajām mammām: nejaukt citu ģimeni un nemudināt draudzenes patriekt vīrus  (9)
28.februāris 2016 11:26
Lai gan 21. gadsimtā sen vairs nav brīnums, ka bērnus audzina vecāki, kuri dzīvo šķirti, sabiedrībā vēl aizvien ir dzīvi dažādi stereotipi. Nepilnas ģimenes modeļi var būt dažādi. Bērni var dzīvot gan pie tēva, gan mātes. Ir ģimenes, kuras pat sadala bērnus, jo kādam bērnam kontakts ar vienu vai otru vecāku ir labāks. Ir ģimenes, kurās bērnu audzināšanā aktīvi iesaistās tikai viens no vecākiem, taču ir arī tādas, kurās bērnus audzina abi vecāki, tikai dzīvojot šķirti.
14 ieteikumi, kā nevajag audzināt puikas  (26)
03.janvāris 2015 15:16
Tie vecāki, kuri audzina abu dzimumu bērnus, jūt, cik tomēr liela atšķirība ir starp meiteņu un puiku lološanu. Ja parasti padomi tiek sniegti, kā pareizāk audzināt, šoreiz par to, ko nevajadzētu darīt, audzinot tieši dēlus. Padomi no seksologa, zinātnieka, sociologa un filozofa Igora Kona grāmatas "Zēns – vīrieša tēvs", ko apkpojis portāls top.thepo.st