Numeroloģija

Populārākie raksti
Labvēlīgs laiks privātajai dzīvei – numeroloģiskā prognoze 2017. gadam  (1)
31.decembris 2016 09:16
Nākamā gada skaitlis ir 1, taču nesteigsimies to pielīdzināt citiem vieninieku gadiem – tie tomēr atšķiras. Piemēram, iepriekšējā vieninieka – 2008. gada – struktūra bija daudz vīrišķīgāka, izlēmīgāka un uzņēmīgāka. Savukārt 2017. gada kopumā pozitīvā enerģija būs sievišķīga, līdz ar to domājams, ka šis gads būs veiksmīgs sieviešu kārtas pārstāvēm, jo ļaus daiļajam dzimumam labāk izpausties.
Dzīves ceļa skaitlis numeroloģijā: kā aprēķināt un ko tas vēsta
02.aprīlis 2017 10:12
Dzīves ceļa skaitlis ir unikāls kods, kurā iešifrētas cilvēka īpašības, viņa uzvedība, noslieces, talanti, spējas, centieni utt. Katrs skaitlis nes gan pozitīvas, gan negatīvas īpašības. Viens no cilvēka galvenajiem uzdevumiem ir atklāt sevī pozitīvās un izsvēpēt negatīvās īpašības. Kā šo skaitli iegūst un ko tas vēsta, stāsta numeroloģe Nadežda Terehoviča.
Tava personīgā gada skaitlis – kas tas ir un kā to izmantot?
04.jūlijs 2017 06:54
Katrs mūsu dzīves gads šķiet atšķirīgs. Ja uzmanīgi papētām, varam ievērot, ka katram gadam ir savs ritms un tie atkārtojas cikliski. Visiem cilvēkiem konkrētais gads nebūs vienāds. Tas saistīts ar to, ka katram no mums ir savs unikāls kosmiskais kods, ko veido dzimšanas datums, mēnesis, gads, vārds, uzvārds, tēva vārds, dzimšanas vieta utt. Katram no mums piemīt savas vibrācijas, tādēļ konkrētajā gadā atšķirīgi reaģējam, izmantojam vai neizmantojam mums dotās iespējas un izvēlamies dažādus ceļus.