Ojārs Feldbergs

Populārākie raksti
Pārbaudīti un interesanti pastaigu maršruti Rīgā cilvēkiem ratiņkrēslos un jaunajām māmiņām
15.maijs 2017 22:28
Tuvojas vasara. Rīgā un tās apkārtnē ir daudz parku, ezeru, upju, dārzu un arī jūra. Cik pieejamas mūsu atpūtas vietas ir cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai māmiņām ar maziem bērniem ratiņos? Mēģināsim to noskaidrot. Lūk, invalīdu un viņu draugu apvienības " Apeirons " darbinieces Baibas Bicēnas pārbaudīti un pašu izbraukti interesanti maršruti, ieteikumi ko dažādās Rīgas vietās apskatīt un uzlabot, arī kritika bedrainajiem ceļiem vai nekvalitatīvām uzbrauktuvēm. Tomēr visi šeit minētie maršruti ir pavisam reāli izstaigājami, viegli atrodami un atraktīvi.
Māksliniece Laura Feldberga aicina uz pastaigu Tēlnieku parkā  (1)
19.septembris 2014 15:17
Māksliniece Laura Feldberga sestdienas, 20. septembra, pusdienlaikā ikvienu interesentu aicina doties pastaigā pa "Tēlnieku parku", kurš izveidots Bieriņos pie Mārupītes. Tāpat katru septembra nedēļas nogali mākslinieces darbnīcā Codes ielā 45A apskatāma izstāde "Putekļu terapija" par parku un tā izveidošanu.
Pedvāles mākslinieki rada darbus mākslas parkā Amerikā  (1)
19.aprīlis 2017 10:22
Pedvāles brīvdabas mākslas muzeja saimnieki tēlnieks Ojārs Feldbergs kopā ar meitu mākslinieci Lauru Feldbergu martā un aprīļa sākumā viesojās Frankonijas Skulptūru parkā Minesotas štatā ASV, kur abi radījuši jaunus darbus.