Ojārs Grīnbergs

Ojārs Grīnbergs

Ojārs Grinbergs (1942-2016) ir viens no visu laiku populārākajiem latviešu estrādes dziedātātājiem. Uzstājies gan kā solomākslinieks, gan duetā ar skatuves partneri Margaritu Vilcāni.

2007. gadā kopā ar Vilcāni saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikā.

Redaktors iesaka
Foto: Tuvinieki, laikabiedri un kolēģi atvadās no dziedātaja Ojāra Grinberga
29.aprīlis 2016 14:36
29. aprīlī mūžībā tiek pavadīts latviešu estrādes mūzikas leģenda – dziedātājs Ojārs Grīnbergs . Piemiņas brīdis un atvadīšanās notika Rīgas krematorijā.
Daiga Mazvērsīte: 'Sens ir tas stāsts…'
22.aprīlis 2016 13:55
Dzīves mīlestība un optimisms allaž starojusi no lieliskā latviešu estrādes dziedātāja Ojāra Grinberga kopš viņa pirmajiem soļiem mūzikā. Viņš licis sajūsmā aplaudēt vairākām klausītāju paaudzēm, valdzinājis gan ar nepārspējamām komiķa un lieliska dejotāja prasmi, gan balss daudzkrāsaino paleti liriskās un dramatiskās melodijās.
Dziedātāja 70 gadu jubilejā izdod Ojāra Grinberga labāko ierakstu albumu  (6)
16.novembris 2012 13:03
Pirmdien, 19.novembrī, dienā, kad viens no visu laiku izcilākajiem un populārākajiem latviešu estrādes mūzikas dziedātājiem Ojārs Grinbergs atzīmēs savu 70. dzīves jubileju, skaņu ierakstu kompānija "Mikrofona ieraksti" izdod dziedātāja labāko ierakstu albumu sērijā "Leģendas", portālu "Delfi" informē "Mikrofona ieraksti" pārstāvis Klāss Vāvere.