Olga Rajecka

Olga Rajecka

Olga Rajecka ir pazīstama latviešu dziedātāja, kas atpazīstamību ieguva, darbojoties leģendārajos ansambļos "Eolika" un "Turaidas roze". Tāpat arī mūziķei bija veiksmīga solo karjera, kuras laikā viņa aktīvi koncertējusi gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Populārākie raksti
Stila pārpratumi, kas latviešiem likuši kulstīt mēles  (28)
01.augusts 2017 14:15
Lai arī daudzi to noliegs, vairumam cilvēku patīk apspriest citu cilvēku izskatu – gan svara izmaiņas, gan to, kādas pēdas sejā atstājis laiks un dzīve, gan, protams, apģērbu. Īsta medusmaize ir slavenību stils, bet vēl labāk – stila misēkļi.
Prom uz siltajām zemēm: ieskats populāru latviešu ceļojumos  (42)
26.marts 2017 08:00
Latvijā nupat tikai jaušamas pirmās pavasara vēsmas, savukārt daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis jau paguvuši šogad izbaudīt karstumu un sauli, kā arī iegūt zeltainu iedegumu, dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm.
Pāri, kas liek trīt mēles: slavenas sievietes un viņu jaunie vīri  (32)
18.maijs 2017 17:32
Vēl pirms Emanuela Makrona uzvaras Francijas prezidenta vēlēšanās viena no apspriestākajām tēmām saistībā ar nākamo valsts pirmo pāri bija viņu lielā gadu starpība un romantiskais, bet pretrunīgi vērtētais stāsts – Makrons un par viņu 24 gadus vecākā sieva Brižita Troņjo ieskatījās viens otrā, kad viņa bija skolotāja, bet viņš – viņas audzēknis.