Olīveļļa

Populārākie raksti
20 pārtikas produkti, kam noteikti jābūt katrā virtuvē
10.marts 2015 12:01
Pārdomāti produkti tavā ledusskapī vai pieliekamā plauktā ļauj pēc garas darba dienas vai steidzīgos rītos ātri pagatavot gardus ēdienus vai veselīgas uzkodas. Tev droši vien daudzi no šiem produktiem jau ir, bet pārējie šajā rakstā nosauktie, ko atradām health.com apkopojumā, iespējams, tev dos ierosmi papildināt savus krājumus ar jauninājumiem.
Septiņas rupjākās kļūdas olīveļļas izmantošanā
03.septembris 2014 18:55
Par olīveļļas labo ieteikmi uz cilvēka veselību neviens vairs nešaubās - to ir pierādījuši vairāki pētījumi un lasāmas neskaitāmas zinātniskās publikācijas. Olīveļļas sastāvā ir vairāki antioksidanti un sirds veselībai nepieciešamie "veselīgie tauki". Ieguvums kulinārijas aspektā, protams, ir arī pirmā spieduma ( extra virgin ) olīveļļas patīkamā garša. Tagad vairs neviena gardēža virtuve nav iedomājama bez šī aromātiskās dienvidu saules loloto olīvu produkta. Tomēr ir daudz lietu, kuras mēs par olīveļļu nezinām un tādēļ pieļaujam daudz kļūdu tās izmantošanā - rupjākās no kļūdām apkopojis portāls " Women's Health ".
Lielais eļļu un taukvielu špikeris: kā izmantot un kur uzglabāt
17.janvāris 2017 16:47
Dažkārt pie veikalu plauktiem iespējams pamatīgi apjukt, ja īsti nezini, ko meklē un kā izmantosi konkrēto produktu. Pēdējā laikā tā ir ar eļļām – bieži nākas lasīt un dzirdēt atsauksmes par to, kura tad ir labākā un kāda mērķim paredzēta. Lai arī tu neapjuktu un varētu saprast, vai groziņā likt olīveļļu vai sen noskatīto valriekstu eļļu, "Tasty" sagatavoja pamatīgu špikeri, kas ļaus orientēties pašā svarīgākajā.